Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzia

Mogę nie doczekać, bo subskrypcja kończy mi się niebawem. Krytykuję tę żonglerkę kontenerem, bo to pewna forma oszustwa. Przykładowo, wykupuję, bo interesuje mnie dany tytuł, który jest w serwisie, a on sobie znika wcale nie z powodu praw. Jak pisałam, śledzę to dość dokładnie, co jest kłopotliwe, ale przeciętny oglądacz zorientuje się dopiero jak zobaczy, że nie ma tego co chce obejrzeć. Na początku, kiedy serwis wystartował, można było przymknąć oko, ale teraz to są jakieś kpiny z klientów.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że jest to kłopotliwe. Ale mając ten serwis od startu już ze 3 albo 4 razy doświadczałem tego że tytuł, który mnie interesował był usunięty i powrócił. Na szczęście tyczy się to tych starszych produkcji a nie np. premier serialowych. Bardziej irytuje mnie fakt że dodali pierwsze sezony kilku klasyków (m.in. The A Team) i ponad pół roku później dalej nie ma kontynuacji.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Właśnie tyczy się to starszych produkcji, które mnie interesują. To serwis pełen staroci, to akurat nie zarzut, bo ja lubię starocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwis to upadły trup, nie zależnie czy subskrybent będzie płacił te 12,49zł czy 24,99zł. Taką ofertą co prezentują na chwilę obecną nie zawojują polski jak i europejski rynek. Kolejny serwis do odstrzału.
Bez przesady, rotacja jest za duża, ale nowości trochę mają i są one dobre.
Jednak w dłuższej perspektywie raczej się zwiną i zostaną przy sprzedaży licencji lub zrobią jakiś joint-venture z którymś z istniejących graczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy próbowali nawiązać jakąś współpracę z CANAL+ lub Polsatem Box. 

W Hiszpanii czy ostatnio w Rumunii coś tam próbowali działać. U nas kompletnie nic. Pytanie czy jesteśmy dla nich tak mało znaczącym rynkiem, że zostawili jak jest czy po prostu nie było porozumienia dla współpracy. 

Myślę, że sporo tracą bez czegoś takiego. 

 

2 godziny temu, spotify napisał(a):

Ta platforma się zwija czy jak?

Kolejne 50 tytułow do wywalenie, w tym większość seriale......

Tego się nawet komentować nie da....

https://upflix.pl/aktualnosci/ponad-50-kolejnych-tytulow-opusci-skyshowtime-polska-mamy-liste-2024-05-22

Mam nadzieję, że te seriale ostatecznie nie wypadną, bo pomimo że większość to starocie to miałem w planach kiedyś po nie sięgnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia
5 godzin temu, spotify napisał(a):

Ta platforma się zwija czy jak?

Kolejne 50 tytułow do wywalenie, w tym większość seriale......

Tego się nawet komentować nie da....

https://upflix.pl/aktualnosci/ponad-50-kolejnych-tytulow-opusci-skyshowtime-polska-mamy-liste-2024-05-22

Tego jeszcze nie grali. W tym momencie, łącznie oznaczonych do usunięcia jest już 205 tytułów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2024 o 14:07, Zuzia napisał(a):

Mogę nie doczekać, bo subskrypcja kończy mi się niebawem. Krytykuję tę żonglerkę kontenerem, bo to pewna forma oszustwa. Przykładowo, wykupuję, bo interesuje mnie dany tytuł, który jest w serwisie, a on sobie znika wcale nie z powodu praw. 

No ale każdy serwis usuwa.

To oznacza, że każdy oszukuje ? Raczej nie.

Jak na czymś ci zależy to chyba nie czekasz w nieskończoność, żeby to zobaczyć

 

Teraz wylatuje 205 a wkrótce przybywa ponad 180. 

Jakbym miał polegać na wiedzy wyłącznie z forum to by oznaczało, że serwis tylko i wyłącznie usuwa.

Trzeba zadać sobie pytanie - ile serwis by kosztował gdyby nic nie usuwał i tylko dodawał.

 

Ja generalnie się zgadzam, że powinno być jakieś prawo, które nakazuje serwisom przy każdym tytule od razu umieszczać info do kiedy są dostępne. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia
16 minut temu, domin107 napisał(a):

No ale każdy serwis usuwa.

Ale w SkyShowtime mamy praktykę hurtowego i ciągłego usuwania. Jakaś 1/4 kontentu oznaczona do usunięcia, patologia w czystej postaci, inaczej tego nie da się określić.

 

17 minut temu, domin107 napisał(a):

Trzeba zadać sobie pytanie - ile serwis by kosztował gdyby nic nie usuwał i tylko dodawał.

Hiszpański Filmin kosztuje 10 euro (cena regularna, a bywają atrakcyjne promocje, w jednej wyszło mi 24 zł za mies.) posiada bibliotekę powyżej 10 tysięcy tytułów. Można? Można i to w Europie. Oczywiście tam też coś znika ze względu na prawa i jest uzupełniane, ale baza stale utrzymuje wysoką zasobność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zuzia napisał(a):

Ale w SkyShowtime mamy praktykę hurtowego i ciągłego usuwania. Jakaś 1/4 kontentu oznaczona do usunięcia, patologia w czystej postaci, inaczej tego nie da się określić.

A jaka byłaby odpowiednia nazwa gdyby tylko usuwali bez dodawania ?

No właśnie.

31 minut temu, Zuzia napisał(a):

Hiszpański Filmin kosztuje 10 euro (cena regularna, a bywają atrakcyjne promocje, w jednej wyszło mi 24 zł za mies.) posiada bibliotekę powyżej 10 tysięcy tytułów. Można? Można i to w Europie. Oczywiście tam też coś znika ze względu na prawa i jest uzupełniane, ale baza stale utrzymuje wysoką zasobność. 

Ale wskazujesz na platformę, która ma głownie produkcje niezależne i raczej są one tanie. 

Jakiś inny przykład może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 bronisz przegranej sprawy. Ja rozumiem uswanie tytyłów, ale to nie jest normalne, że jest aż taka rotacja. Już lepiej jakby poszli drogą ATV+ czyli dodawali tylko swoje nowości, rezygnując ze starszych produkcji. Przynajmniej nie byłoby takiej krytyki



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia
Godzinę temu, domin107 napisał(a):

Ale wskazujesz na platformę, która ma głownie produkcje niezależne i raczej są one tanie. 

Są i niezależne obok klasyki oraz tysięcy starych hitów dla mas (to samo ma SkyShowtime), są też nowsze produkcje, ogólnie dla każdego coś dobrego.  Usuwają minimalnie. Zaś w SkyShowtime szalona rotacja, która poza robieniem ruchu w interesie chyba niczemu nie służy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki usuwali tylko filmy jeszcze mi to tak nie przeszkadzało, zwłaszcza że większość i tak wracała. Z serialami gorzej, zwłaszcza że sporo z nich to wielosezonówki i jak masz na liście kilka z nich to ciężko będzie to nadrobić. Tym bardziej że z serialami jeszcze tego nie przerabialiśmy więc nie wiadomo czy wrócą tak jak filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...