Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Czy Warszawianka jest dostępna tylko lokalnie w Polsce? Czy pojawiła się w innych krajach w SkySho?

W polskiej już jest, ale w portugalskiej wersji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 2PaC napisał(a):

Zaslav wiedział co robił gdy wszystko [beep] z platformy..

No niestety w ostatnich miesiącach platformy streamingowe nas nie rozpieszczają jeżeli chodzi o polskie seriale.  W sumie "Warszawiankę" można dorzucić do jednego worka z "Sortownią", "#Bring Back Alice" czy "Dziewczyną i kosmonautą". Wszystkie wiele po sobie obiecywały i wszystkie są równie słabe. 

 

Czytałem też recenzje "Warszawianki", bo pomimo że my możemy zobaczyć tylko dwa odcinki, to krytycy widzieli już sześć - i nadal jest słabo. Wszystkich odcinków jest 11, więc może w drugiej połowie jest lepiej? Pewnie w sierpniu się dowiemy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 2PaC napisał(a):

Zaslav wiedział co robił gdy wszystko [beep] z platformy..

Warszawianka nie była chyba produkcją dla pełnowartościowego HBO, tylko tak jak Odwilż dla HBO Max, a spory odsetek tamtejszych produkcji nie pasuje poziomem do marki HBO.

Edytowane przez adiq22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adiq22 "Odwilż" powstawała na przełomie 2019 i 2020 roku, wtedy jeszcze o "Max Originals" w naszym kraju raczej nikt nie myślał, bo dopiero potem przyszedł pandemiczny boom na VOD.

"Ślepnąc od świateł" też było pod wieloma względami bardzo kulawe i gdyby zostało wypuszczone dzisiaj to nie zebrałoby takich ocen jak w 2018, kiedy wszyscy byli wyposzczeni, a teraz polskich seriali średniaków mamy w serwisach streamingowych na pęczki.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel napisał(a):

Nie ma jak to oceniać serial po dwóch odcinkach :D

Z reguły w przypadku seriali najlepsze odcinki to dwa pierwsze i dwa ostatnie w sezonie. Pierwsze mają zachęcić do oglądania a ostatnie pozostawić jak najlepsze wrażenie po serialu, często mając za zadanie przykryć złe wrażenia po wypełniaczach ze środka sezonu. Więc jeśli jest źle na start, to później lepiej nie będzie.

Edytowane przez adiq22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pawel napisał(a):

Nie ma jak to oceniać serial po dwóch odcinkach :D

 

14 godzin temu, Pawel napisał(a):

Książkę też po okładce oceniasz ?Nie widziałem, nie oceniam.

To lepiej nie zaczynać oglądać "Mody na sukces", bo może nie starczyć życia na danie oceny. W końcu "po dwóch odcinkach" nie należy oceniać serialu. 🤣😂

I jak ci recenzenci mogli dokonywać oceny serialu oglądając zaledwie 6 odcinków z 11. Niebywałe. W końcu "nie widziałem, nie oceniam". 😂

Parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adiq22 napisał(a):

Z reguły w przypadku seriali najlepsze odcinki to dwa pierwsze i dwa ostatnie w sezonie. Pierwsze mają zachęcić do oglądania a ostatnie pozostawić jak najlepsze wrażenie po serialu, często mając za zadanie przykryć złe wrażenia po wypełniaczach ze środka sezonu. Więc jeśli jest źle na start, to później lepiej nie będzie.

W przypadku polskich seriali tak to raczej (owszem, są wyjątki) nie działa - początkowe są zazwyczaj tymi najsłabszymi odcinkami, a poziom rośnie z czasem. Wiem, bo piszę to z doświadczenia (sporo polskich seriali oglądałem).

 

Co do Warszawianki - jeszcze nie wiem, kiedy obejrzę. Choć z recenzjami jest różnie - np. recenzja z nowej audycji o filmach i serialach z newonce.radio (jakby co, to można ją znaleźć także na np. Spotify) była jak najbardziej pozytywna, choć tam prowadzący byli na pokazie prasowym z dwoma odcinkami.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jaki powinien być polski serial, by niektórym spadły majtki z wrażenia. 😅

 

Sorry. Dyskusja o gustach jest zawsze słaba. Jednym się podoba innym nie. Jak widzę kumpli w wieku 30+, którzy jarają się, że w Disney+ mają Marvela (dla bajeczki dla dużych chłopców), to mnie to wcale to nie jara.  Ale jednym się podoba innym nie. I nie łażę po internecie wypisując, że kolekcja Marvel jest słabe, bo mnie nie interesuje :D Dlatego dyskusje o gustach zawszę są jałowe, a niestety wpływają podświadomie na kolejne opinie.

 

Dla mnie "Warszawianka" jak na razie OK.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał(a):

 

To lepiej nie zaczynać oglądać "Mody na sukces", bo może nie starczyć życia na danie oceny. W końcu "po dwóch odcinkach" nie należy oceniać serialu. 🤣😂

I jak ci recenzenci mogli dokonywać oceny serialu oglądając zaledwie 6 odcinków z 11. Niebywałe. W końcu "nie widziałem, nie oceniam". 😂

Parodia.

Jeśli nie odróżniasz telenoweli od serialu gdzie jeszcze przed premierą znamy jego długość to nie podyskutujemy. Nie mniej nawet ocenianie "tasiemca" po dwóch odcinkach byłoby słabe.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...