Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużej różnicy nie ma między HBO, a SKY jeśli chodzi o cenę. Dla mnie HBO Max jest co najmniej dwie półki wyżej. Ich można porównywać z Amazonem i nawet tu słabiej wyglądają. Filmowo jest tragicznie, w Amazonie ostatnio 3 fajne premiery filmowe, a tu? 

@domin107

Bez przesady, nie przepadam za Netflixem, ale tam jest dużo więcej ciekawych pozycji. Tak jak pisałem dla mnie wygrywają tylko z Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie "Wiking" rozczarował, "Top Gun" super, do tego dobry "Paryż Pani Harris". Reszta mnie nie interesuje, na innych serwisach są, moim zdaniem, lepsze pozycje. Nawet na wyśmiewanym tu Canal+. Fajnie, że w końcu pojawiają się propozycje pozycji wartych zobaczenia. Czyli dyskusja wkracza na dobre tory. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Prawidłowo działająca aplikacja oraz możliwość wyboru z niej dźwięku przestrzennego (bo on jest, choćby oryginalny), to nie są wygórowane wymagania, a absolutnie podstawowe. Co do biblioteki, jak na możliwości platform, z których złożone jest SkyShowtime, jest ona mimo wszystko skromna. Wiadomo, że w każdym serwisie znajdzie się coś tam do obejrzenia, ale mnie SkyShowtime nie przekonało, niby tanio było w promocji, ale wspomniane Apple, czy Amazon jeszcze tańsze i też można znaleźć coś dla siebie. Zauważyłam, że innej platformie typowo filmowej, HBO Max wysoko podnosi się poprzeczkę, a SkyShowtime pobłaża, bo było w promocji. A ja traktuję je jednakowo. Podobnie jak @Arkon jestem serwisem rozczarowana.

Oczywiście jeżeli chodzi o bibliotekę przyznam, że spodziewałem się więcej treści. Szczególnie od Showtime, Sky i Peacock. 

Mimo wszystko - nadal uważam, że oferta, przynajmniej dla mnie, jest w stosunku do ceny bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (16.06.23 r. [upflix.pl]):

"Kamikaze", [2 odcinki] 


Ponownie dodane:

"Jak ukraść Księżyc",   
"Minionki rozrabiają",    


Nowe odcinki:

"A Town Called Malice", [S01E08] 
"Fatal Attraction", [S01E07] 
"Pożądanie", [S01E08] 
"Prawo i porządek", [S02E20]   
"Przybysze", [S02E02] 
"Psi patrol", [4 odcinki] 
"Ruxx", [S01E03] 
"Star Trek: Strange New Worlds", [S02E01] 
"Sukces", [S01E04] 
"Tak czy owak", [S02E05]     


Usunięto:

"Trefny szmal",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2023 o 15:08, Arkon napisał(a):

"Paryż..." też polecam.

@domin107 Nadal nie potrafię znaleźć 10 nowości serialowych i 10 nowych filmów wartych obejrzenie w tym serwisie.

Proszę, takie seriale ja wypatrzyłem:

 

- Halo (polecam )

- American Gigolo 8e

- The Calling 8e

- A friend of the family 9e

- 1883  10e

- 1923  8e

- Mayor of Kingstown 20 e

- Tulsa 9e

- Rabbit Hole 8e

- Star trek the new worlds

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że o tym samym pisał Arkon  tydzień temu.. o wyższości Amazona , Apple+ nad Sky... I tylko Viaplay na samym końcu.

Nie sądzę by po tygodniu można było zmienić zdanie.  😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, domin107 napisał(a):

Proszę, takie seriale ja wypatrzyłem:

 

- Halo (polecam )

- American Gigolo 8e

- The Calling 8e

- A friend of the family 9e

- 1883  10e

- 1923  8e

- Mayor of Kingstown 20 e

- Tulsa 9e

- Rabbit Hole 8e

- Star trek the new worlds

Wszystko kwestią gustu. "Halo" i "Star trek..." raczej zupełnie nie moja bajka. "1883" i "1923" podobnie. O "Tulsa..." słyszałem raczej negatywne opinie wśród znajomych, ale w tym przypadku sam chce sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...