Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żal mi tej plazmy :(

Kolejny skrót z serii skróty : POLONIA - Polacy Oglądają Lalunie One Nauczą Ich Aportować

Co do żarówki zapomnieliście o :

Nieskończoność - Ilość osób którzy pójdą śladem ich naprawiają żarówkę ich sposobami

Liczba nie do określenia - Ilość ofiar poparzonych przez żarówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z nog mnie powalilo

 

 

Zajączek opowiada kolegom, jak to był u wiewiórki na imieninach:

- Wszyscu już wyszli, a wiewiórka, która miała mocno w czubie, nagle rozebrała się, stanęła przede mną i mówi: "Bierz co chcesz"... No to wziąłem telewizor...

- Oj, głupi zajączku! - śmieje się niedźwiedź

- Nie śmiej się ze mnie. ja Wiem, że gdybym był z tobą, moglibyśmy wziąć i lodówkę...

 

 

PS> Skąd mogę pobrać listę programów cyfry którą mógłbym wgrać do fergusona??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS> Skąd mogę pobrać listę programów cyfry którą mógłbym wgrać do fergusona??
To pytanie też jest związane z "Humorem przeważnie satelitarnym?!" :?: Nawet dobry kawał. Hehe hahahadv9.gif:roll:

 

A tak na poważnie, to już pytałeś w dziale "Problemy" więc tam szukaj odpowiedzi na powyższe pytanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to PS. co napisalem to po prostu PS

 

 

ale jeszcze mam jeden dobry:

 

Do fabryki FSO w latach 80-tych na wizytację przyjeżdża prezydent USA Ronald Roeagan - pierwsze co zrobił po wejściu to spytał pracującą załogę o pracownika Maliniaka. Usłyszał odpowiedź, gdzie go może znaleźć i udał się w wybranym kierunku. Podszedł do niego i przywitał się jakby to był jego największy kolega. Po wizytacji jeszcze raz podszedł do Maliniaka, pożegnał się i odleciał do Stanów. Po miesiącu do tej samej fabryki przyjeżdża prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow i sytuacja się powtarza. Prezydent rozpił się z Maliniakiem, nawet specjalnie przywiezioną na tą okazję wódką. Szef fabryki podchodzi na następny dzień do Maliniaka i pyta:

- Skąd wy takich ludzi znacie?

Na to Maliniak odpowiada:

- A jeździło się trochę po świecie...

- Ale papieża to wy chyba osobiście towarzyszu Maliniak nie znacie?

- Jak to nie? Karol? Toć to mój najlepszy przyjaciel z czasów młodości! Jak szef chce, to pojedziemy do Watykanu i na własne oczy szef zobaczy jak pozdrawiam z papieżem pielgrzymów.

Założyli się o tysiąc dolarów, że Maliniak tego nie zrobi. Wybrali się następnie do Watykanu służbowym samolotem dyrektora fabryki - stoją na placu św. Piotra i Maliniak mówi:

- To szef niech tu poczeka, a ja idę pozdrawiać pielgrzymów.

Po chwili, ku ogromnemu zaskoczeniu szefa Maliniak stoi z Papieżem na balkonie bazyliki watykańskiej i pozdrawia pielgrzymów. Nie minęło pół minuty jak szef zasłabł. Maliniak szybko dobiegł do szefa, cuci go. Gdy ten odzyskał przytomność Maliniak mówi:

- Już wszystko dobrze - nie musi mi szef dawać tych pieniędzy, zresztą mam ich tyle, że nie potrzebuję.

Szef doszedł do siebie i mówi:

- To nie o to chodzi... Przed chwilą stanęła koło mnie grupka Arabów i jeden z nich spytał: "Co to za facet w białym stoi koło Maliniaka?"

 

 

 

 

HAHAHHAHAHAHHAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tym razem humor satelitarny :lol:

 

Cytat z forum Nki:

Po dzisiejszej ich kolejnej wpadki z filmem Źródło i oszukiwaniem, że jest 16/9 oraz informacją Pani z infolinii, że to może oznaczać do 16 września (więcej w innym wątku) postanowiłem przygotować stronę internetową - blog-a, w którym opiszę jak wygląda nowa generacja według Pana Sojki i ITI. Bo normalnie nie mogę...

 

Infolinia - Twoje wiarygodne źródło informacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, w czasie jednego z odcinków serialu "Flintstonowie" na Cartoon Network zamienili miejscami język polski z rumuńskim. :lol: Wyobrażam sobie sytuację w polskich i rumuńskich kablówkach (chociaż nie wiem, czy rumuńskie zapewniły sobie dostęp do całodobowej wersji CN (w "dzielonej" wersji w tym czasie był już TCM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szereg lat teściowa wierciła dziurę w brzuchu zięciowi żądaniem, że po śmierci chce być pochowana z honorami na Powązkach. Faceta doprowadzało to do furii. Wreszcie pewnego dnia wpada zdyszany do domu po pracy i od progu krzyczy:

- Nieważne jak, nieważne z kim i nieważne za ile, ale załatwiłem! Niech mamusia będzie gotowa na jutro na 8 rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z cyklu - Radosna twórczość forumowiczów Onetu.

 

Komunikat TVP!!!

Uprzejmie informujemy, że pieniądze z abonamentu i pieniądze za które byśmy kupili prawa do transmisji EURO 2008 przeznaczone zostaną na:

- przeprowadzenie transmisji obrad sejmu w standardzie HD za pomocą 460 kamer (każda skierowana na jednego posła) z możliwością wyboru przez Telewidza obrazu z dowolnej z kamer,

- zakup praw do transmisji 4 kolejnych edycji Ligi Mistrzów w szachach podwodnych,

- zakup praw do transmisji biegu po schodach na sam szczyt Pałacu Kultury i Nauki (negocjujemy jeszcze możliwość zakupu transmisji sprzątania schodów po samych zawodach),

- zakup praw do transmisji Pucharu Świata w Rzucie Beretem ([beep]rowym),

- zakup praw do transmisji bicia rekordu Guinessa w słuchaniu Radia M.,

- zakup na 10 lat praw do bezpośredniej transmisji z otwarcia każdego sklepu sieci Biedronka (dodatkowo prowadzimy negocjacje także z siecią Żabka),

- uruchomienie 24 godzinnego kanału TVP Śmietnik, w którym będą przeprowadzane bezpośrednie transmisje z różnych wysypisk śmieci w kraju,

- uruchomienie kanału TVP Koral, w którym będzie można oglądać obraz przepięknej rafy koralowej znajdującej się na morzu Bałtyckim,

- uruchomienie za kwotę 1 mld Euro kanału TVP Nic, w którym nie będą przeprowadzane żadne transmisje,

- zakup bezpośredniej transmisji zawodów w liczeniu ziaren piasku na Saharze.

Myślimy, że każdy z Telewidzów znajdzie coś dla siebie wśród tej bogatej oferty i będzie usatysfakcjonowany, a wyniki meczy EURO 2008 odczyta sobie następnego dnia z gazety.

 

 

TVP - włącz ciekawość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś z innej beczki :wink:

 

Najpierw należy przeczytać news:

:arrow:http://deser.gazeta.pl/deser/1,83452,4685001.html

 

A teraz pytanie: Dlaczego SMS wysłany przez o. Rydzyka nie dotarł do programu "Szkło kontaktowe" :?:

 

Odp: A no dlatego, bo na początku SMS'a zabrakło prefiksu "SK" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratora forum powołano do wojska. Stoi głuchą nocą na warcie i nagle widzi majaczącą w ciemnościach sylwetkę.

- Hasło! - woła admin.

Odpowiada mu cisza.

- Hasło! - woła ponownie admin.

Znowu cisza.

- Hasło! - woła raz jeszcze.

Po trzykrotnym wezwaniu bez odpowiedzi, admin ściąga z ramienia kałasznikowa. Krótka seria, sylwetka upada.

- User unknown. Access denied... - mruczy do siebie zadowolony administrator...

 

PS. Wszelkie podobieństwo (nie)przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie mi się spodobało :)

 

gallery-22138729-500x500.jpg

 

Nowa wizja Kinder Niespodzianki dla Holendrów

 

Oraz :)

gallery-31578029-500x500.jpg

 

 

 

Oraz kawał na dobranoc:P

 

"Policjant zaczaił się przy barze, aby przyłapać jakiegoś kierowcę na prowadzeniu samochodu po pijanemu. Kiedy bar już pustoszał, zobaczył mężczyznę, który zataczając się poszedł w kierunku parkingu. Potknął się o krawężnik, po drodze usiłował się dostać do pięciu samochodów, zanim trafił do swojego. Dłuższą chwilę grzebał przy stacyjce. Wszyscy kierowcy zdążyli już odjechać, zanim udało mu się uruchomić silnik. Policjant szybko wyskoczył z kryjówki i kazał mu dmuchnąć w balonik. Ze zdumieniem zauważył wynik 0.0.

- Jak to możliwe?! - pyta

- Dzisiaj mnie wyznaczyli na podpuchę... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...