Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 rasiaki drewna można przenieść w 1,5 małej gołoty na

odległość 2 mateji. Ile dużych gołot potrzeba na przeniesienie 7 rasiaków drewna

na odległość 5 mateji?

 

 

 

Wyciąg z tablic matematycznych:

1 rasiak = 1 m^3

1 mała gołota = 53s (odkrywca Brewster)

1 duża gołota = 92s (odkrywca Lewis)

1 mateja = 94,5m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przychodzi mały chłopiec ze zdechłą żabą na smyczy i skarbonką pod pachą do [beep]u i pyta się [beep] mamy:

- Dzień dobry. Czy macie jakieś dziewczyny z AIDS?

[beep] mama zrobiła wielkie oczy pyta się dzieciaka:

- Chłopcze za mały jesteś a poza tym my tu nie mamy dziewczyn z AIDS.

Dzieciak rozbija skarbonkę i kładzie kasę na stół. Widząc oszczędności dzieciaka [beep] mama bardziej zaczyna się interesować dzieciakiem.

- Ale po co ci dziewczyna z AIDS?

Mały:

- Potrzebna

[beep] mama:

- No ale po co? może da się ten problem jakoś inaczej rozwiązać

Mały:

- No dobra. Gdy zrobię to z dziewczyną z AIDS to ja będę miał AIDS. A jak wrócę do domu to moja opiekunka zawsze mnie molestuje i później ona też będzie miała AIDS, a później gdy wieczorem tatuś odwozi ją do domu robią to na tylnym siedzeniu samochodu i wtedy on też będzie miał AIDS, a jak tatuś wraca z roboty to robią to z mamusią, i ona też będzie miała AIDS, a jak we wtorki przyjeżdża do nas pan od śmieci i taty nie ma w domu, to pan od śmieci robi to z mamusią. A ten drań rozjechał dzisiaj moją żabę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

laserkt2.th.jpg

 

niezbędnik każdego DX-tera...

 

dtrmp6.th.jpg

 

Polska w Unii Europejskiej.Luksusowe życie dla wszystkich

 

afrikatm0.th.jpg

 

antena satelitarna do odbioru Astry w Nigerii

 

kon200404uq4.th.jpg

 

zez dla satelit z niższej orbity....

 

kon200417ro0.th.jpg

 

w naszej miejscowości trudno jest o kabel..

 

lassf9.th.jpg

 

bo w Szczecinie zdecydownaie wolą satkę..

 

switchescq6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Bravo Girl - Best of da Best*

 

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem.

Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda

Pomóżcie!

 

Darek, 16: Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną.

Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że poprostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojżałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo naprawde ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?

 

KAROL 18 Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji , ale śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać , ale ja sie boje i przed tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ?

I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć.

Prosze o szybką odpowiedz , bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona przestanie mnie kochać.

 

MISS 16

-Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka!

Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!

Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!Teraz sie do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam??Może gdybym sie zgodziła to kochałby mnie tak ja jego!??POMÓŻCIE!zrozpaczona czytalniczka!

 

Aneta 15lat:

Droga redakcjo nigdy do was niepisalam ale zdarzylo sie cos okropnego kiedy rozmawialam z kolezanka doradzila mi zebym sie zmasturowala i kiedy to robilam poczulam przebicie sie blony czy to oznacza ze niejestem juz dziewica??czekam na odpowiedz

 

Olek 17lat:

Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem gejem??

 

Marcin 18lat

Koledzy smieja sie ze mnie ze jeszcze niepilem alkocholu ani nie calowalem sie z dziewczyna co mam iim odpowiadac POMOCY

 

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

 

Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziala mi ze przez pocałunek można zajść w ciązę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek też? Prosze o szybką odpowiedź wierna czytelniczka Małgosia z Pcina Dolnego

 

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !

 

A teraz najlepsze:

 

Drogie bravo !

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę.POMOCY

 

Znalezione na http://tgfansite.info/bravogirl.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyleciało dwóch kosmitów na łąkę i patrzą zwierze w laty, spoglądają do atlasu: "Krowa"- pije wodę, daje mleko. Wzięli ją nad strumień, jeden wsadził jej łeb do wody, a drugi nadstawia miskę od tylu. Po chwili wylatuje krowi placek wtedy ten z miska mówi:

- Podnieś jej łeb wyżej, bo muł z dna bierze.

 

 

//////////////////////////////////////////////////////////////

 

 

 

Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować.

Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:

- No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę.

- Jedną, szefie.

- Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?

- Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.

Szefa zatkało.

- Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?!

- No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby...

- Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?

- Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.

- I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?!

- Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby...

 

:lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mi zarzuci że 2=1 :?::lol:

 

Proszę bardzo, mam dowód!

 

Rozwiążmy proste równanie matematyczne: a+b=c gdzie a,b,c są dowolnymi liczbami rzeczywistymi, spełniającymi dane równanie.

 

 

dodajmy po obu stronach liczbę "a", nasze równanie wygląda nastepująco:

a+a+b=a+c

nastepnie dodajmy liczbę "b", również po obu stronach:

a+a+b+b=a+b+c

odejmijmy po obu stronach "2c":

a+a+b+b-2c=a+b+c-2c

uporządkujmy wyrazy:

2a+2b-2c=a+b-c

wyciągnijmy liczbę "2" przed nawias:

2(a+b-c)=a+b-c

podzielmy obie strony przez wyrażenie "a+b-c". Wyrażenie się skróci i otrzymamy wynik:

2=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielmy obie strony przez wyrażenie "a+b-c". Wyrażenie się skróci i otrzymamy wynik:

2=1

 

nie wiem czy wiesz, ale nie można dzielic przez zero :P A to wyrażenie jest zerem: a+b=c, czyli "a+b" jest tym samym co "c", czyli jak odejmie sie od "a+b" liczbę "c" to "a+b-c" wynosi ZERO :P A nie wolno przez zero dzielic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie udało mi się Was nabrać :mrgreen:@Łukasz rozwiązał mój podchwytliwy żarcik :lol:

 

Pamiętaj cho**ro, nigdy nie dziel przez zero! --> Tak moja już była nauczycielka z matematyki powiedziała mi po ogłoszeniu wyników matur pisemnych. Była czwórka niestety :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL :lol: Red Bull już wystarczy, a Red Bull z wódką to w ogóle :lol: Ale najlepszy jest fragment "Ty narkomanie" - chyba sobie na dzwonek ustawię :lol:

 

Nie tylko dosyły Polsatu są takie humorystyczne - na TVP z W3A (7E) też jest sporo śmiechu (zwłaszcza jeśli jest podobna sytuacje - prezenter czekający na wejście na żywo) :D

 

Ale widać, że do pracy w TV trzeba mieć:

- niezły głos i prezencję

- dobrą pamięć

- świetną gadanę (zauważcie, że z pierwotnej wersji tekstu prezenter tak to dopieścił, aby na antenie brzmiało jeszcze lepiej)

 

PS: Trema go nieco zeżarła na wejściu, ale kogo by nie zeżarła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...