Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

łohohohoho :D dobre ;) fajny patent na subdomene - http://www.ww.media2.pl/

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.Bardzo się dziwię, że jeszcze nie pojąłeś tak prostej sprawy jak nie cytowanie tych postów, pod którymi zaraz piszemy. Następnym razem nadam ostrzeżenie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych żartów ja sobie nie wymyśliłem. O tym FM i Legii to gdzieś na forum, albo czacie słyszałem :P Chyba na Bwin jak meczyk oglądałem.

 

A czy temat jest do żartów ? Z polskiej piłki zawsze można się pośmiać ;)

 

Tu chyba nie chodzi o rodzaj żartu, a o jego bohaterów :( - nie obrażaj się mad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mad-co się tak denerwujesz??Przecież pożartować można,poto jest ten wątek żeby sobie żartować.Jeśli może uraziłem kogoś uczucia-to przepraszam.Ale pożartować zawsze można.Na tym forum trzeba troche rozluźnić atmosfere,bo tutaj tak jakoś grobowo(no może jak jakiś nowy przyjdzie i coś napisze to może czasami się pośmiać).Śmiech to Zdrowie-wszyscy w tym wątku o to dbamy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bdanaia na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakały, że nie ma znczeania, w jaikej kleojności napsziemy lietry wenąwtrz wryazu, blye tlkyo pirwesza i otstaina lreita błyy na soiwch mijsecach. Rtszea mżoe być dolnwoie poszamiena, a mmio to bedzięmy w stniae pczyrzetać tkest bez wikszęego prleobmu. Diezje się tak dlteago, że nie cztaymy kżdaej lteir odelndziie, ale wrayz jkao cłoaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest zdjęcie z tą info, które znalazłem na kompie, został on zmodyfokowany 11 września 2005, 13:22:24, był zapisany z neta o tej godz, czyli już trochę był w necie. hehe

 

niezle0jkgf5.jpg

 

sorry, że takie wielkie, ale tak niech będzie, nie chce mi się zmniejszać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?

 

1 - Aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona

14 - którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić

7 - którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

1 - który przeniesie temat do działu "Oświetlenie"

2 - którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"

7 - którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

5 - którzy pojadą tym co wytykali błędy

3 - którzy poprawią te błędy

6 - którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka" czy "rzarówka" i 6 którzy powiedzą im że są głupi

2 - profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się "lampa"

15 - wszechwiedzących, którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się "żarówka"

19 - którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

11 - którzy obronią temat mówiąc że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje

36 - którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

7 - którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek

4 - którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe

13 - którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: "Ja też" / "Zgadzam się"

5 - którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek

4 - którzy napiszą że "BYŁO!"

13 - którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki

1 - który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson

1 - n00b lurker który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co znaczy PULS ??

Odpowiedź : Polsat Uwielbia Lansować Superstacje

albo taki TVN

Odpowiedź : TV (Telewizja) Niedostępna

 

 

Nowe loga w TVP :

tvpis_m.jpg

c1666c2984517f7022fe8fb6342ce182.gif

 

Co to jest długie i się ciągnie ?? : Reklamy na Polsacie

 

Rozwinięcie skrótu TELE5 : Telewizja Elektryzująca Lubiących Elektrykę (na) 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giertych vs Kurski. NOKAUT !

 

Trochę politycznie, ale co tam:

Zobaczcie oba filmiki, najpierw ten:

http://pl.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4

potem: http://pl.youtube.com/watch?v=l3NU4jp7Pug

 

REWELACJA :D

 

prosze Cię! jeden raz w życiu Giertych mi zaimponował. Naprawde, oglądałem to na żywo w tvn24 i nie mogłe ze śmiechu wytrzymać... A Kurski tam twardo mataczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...