Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z netu!

"Zużel jest beznadziejny. Pięciu typków jeździ w kóło, do tego cały czas w prawo - bez sensu! Nudniejszego sportu nie ma, kapota"

- :lol: -

Ten ktoś co to powiedział to po części ma rację a mianowicie odbyło sie kilka imprez żużlowych gdzie na torze ścigało sie pięciu zawodników (może wtedy oglądał te zawody) choćby Drużynowy Puchar Świata z 2001 roku rozegrany we Wrocławiu gdzie baraż i finał odbywały się w obsadzie 5-osobowej (w biegach startowało po pięciu zawodników - piąta drużyna w jasnozielonych kaskach) lub turniej Zlata Prilba - Pardubice w Czechach gdzie w zawodach o o złotą nagrodę tego miasta gdzie w poszczególnych biegach ściga sie po sześciu zawodników

dsc_8724.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten to chyba nie przypadek :twisted: A tak nawiasem to "666" wcale nie jest czymś złym, bo w "języku religii" użył tego ktoś ważny dla Kościoła katolickiego i wcale nie oznacza szatana czy czegoś takiego, jest po prostu błędnie postrzegane. Ludzi, którzy używają tych liczb myślą, że to ma związek z "siłami ciemności", a tak na prawdę pojawiło się to najpierw w kościele i miało "wydźwięk pozytywny". To taki mały OT i lekka nauka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież liczba 666 jest siedemdziesiątą szóstą liczbą palindromiczną, a także sumą dwóch kolejnych palindromicznych liczb pierwszych: 666 = 313+353. Liczba 666 to 62 palindromiczna liczba złożona. Mam nadzieję, że już wyjaśniłem wszelkie wątpliwości. Jakby co, to Google najlepszym przyjacielem usera ;)

 

Albo szedł sobie pijak drogą, zobaczył na tabliczce przy drodze numer Pogotowia Ratunkowego (999), ale, że mu się w głowie poprzewracało, to wyższa liczba 666.

 

PS: Proszę nie pożądać posta bliźniego swego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pomysłów, jak obejrzeć na Białorusi zakazaną telewizję Belsat ;)

 

pomysł: własny

źródło zdjęć: forum Sat-Digest

 

Jeżeli mieszkamy na wsi i posiadamy np: stodołę z dziurawymi drzwiami, to możemy w niej ukryć naszą antenę satelitarną:

image094iq3lb9.th.jpg

 

W przypadku, gdy nie dysponujemy własną stodołą, to koniecznie musimy zasiać puszczę gdzieś w koło domu, dzięki której sprytnie zakamuflujemy naszą antenkę do odbioru Belsat TV:

731pt2.th.jpg

 

Jeśli nie mieszkamy w domku jednorodzinnym, a w bloku - no problem! Instalujemy antenkę "zezowatą":

3bd4239a9360nt8.th.jpg

 

Жыве Беларусь!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

GRZECZNE dziewczynki mówia "Dziekuję za cudowny obiad".

 

NIEGRZECZNE dziewczynki mówią "Co będzie na śniadanie?"

 

 

 

GRZECZNE dziewczynki nie chcą iśc z meżczyzną po innej dziewczynie.

 

NIEGRZECZNE dziewczynki ida po niej i z jego bratem.

 

 

 

GRZECZNE dziewczynki noszą białe bawełniane majtki.

 

NIEGRZECZNE dziewczynki nie noszą żadnych.

 

 

 

GRZECZNE dziewczynki rumienią sie podczas scen łóżkowych w filmach.

 

NIEGRZECZNE dziewczynki wiedzą że mogłyby zrobic to o wiele lepiej.

 

 

 

GRZECZNE dziewczynki posiadają tylko jedną kartę kredytową i rzadko jej używają.

 

NIEGRZECZNE dziewczynki posiadają tylko jeden biustonosz i rzadko go używają.

 

 

 

GRZECZNE dziewczynki nigdy nie robią "tego" na pierwszej randce.

 

NIEGRZECZNE dziewczynki czekają z tym, aż zobaczą jakim

 

samochodem jeździ.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może by tak wprowadzić nowy system przyznawania ostrzeżeń i banów dla tych bardziej wymagających :D: 9adc2b66942ff0dfra1pq2cnq4.gif

 

EDIT: @Palikot, raczej wolę unikać przemocy, bardzo trudno mnie sprowokować, a post wyżej napisałem w formie żartu.

 

EDIT: Mr. Orbita: połączyłem posty, ale teraz w powód edycji postu jest mój nick, a napisał to @Palikot ;) W ramach wyjaśnienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...