Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione na innym forum:

 

Cykl... "Mity obalone"

 

Oddawanie moczu na trzecią szynę, może spowodować porażenie prądem – mocz rozdziela się na pojedyncze krople, dlatego obwód nie zostanie zamknięty. Chyba, że ktoś kucnie. Niezbędne byłoby stanie na ziemi boso.
Hmmm... A czy tam jest napisane, że on lał na 3 szynę? Możę stanął jedną nogą?
nie wiem jak lał w kazdym razie cos niemożliwego stało się

- :lol: -

 

Jakby ktoś nie czaił, co to jest "trzecia szyna", to wyjaśnienie niech tutaj sobie przeczyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na Joemonster.org:

Jedna blond psiapsiuła zwierza się przy domowej kawce drugiej blond psiapsiułce:

- Wiesz, mój Zenek to coś chyba nie bardzo. Nie ogląda sportu. Nie ogląda się za innymi kobietami. Nie ogląda się za samochodami.

- No, jak na faceta to bardzo nietypowe...

A Zenek z pokoju woła:

-K**wa! Przecież jestem ślepy, idiotko!!!

Jasio przyszedł do szkoly z trzema guzami na głowie. Pani pyta:

- Jasiu, co ci się stało?

Jasio opowiada:

- Wczoraj położyliśmy się spać. Minęło pół godziny. Tata mnie spytał, czy śpię, to powiedziałem, że nie - i dostałem po głowie. Minęło następne pół godziny, tata znów pyta, czy śpię. Powiedziałem, że tak - i dostałem drugi raz. Minęło znów pół godziny, tata znów zapytał mnie czy śpię, a ja się nie odzywałem. To tata powiedział do mamy: "No to dawaj, jedziemy". A ja spytałem: "A dokąd?"

"Jestem 14-letnią dziewczyną szukającą 45-55-letniego mężczyzny do zabaw online z kamerką internetową.

Wyślij maila ze zdjęciem na adres:

operacjalolita@komendapolicji.wawa.pl "

Karty lądowania w USA - co wpisują pasaźerowie:

Sex: nie dotyczy

Sex: dziewica

Sex: trzy razy w tygodniu

Ile osób podróżuje z Panem/Pania: 243 + 10 osób załogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nie wiem czy kupując karton piwa dostaję satelitę, czy odwrotnie? :>

 

big2-v-2.jpg

Tu chyba chodzi o to, że po wypiciu kartonu piwa na raz sam poczujesz się jak satelita. Czyli stojąc w miejscu będziesz sobą kreślił stożek (czytaj: częścią ciała będziesz naśladował ruch satelity).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem na infolinię Cyfry+ celem wyjaśnienia paru rzeczy. Taki wirus głupoty był, ze nie wiem.

Kobieta próbowała mi wmówić, ze EPG to podgląd danych o obecnej i następnej audycji. A program na 7 dni jest w aplikacji Program, a nie w EPG.

Kogo oni zatrudniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te "czarne oczy" od razu mi się skojarzyły z "czarnymi kondomami" :lol:

 

 

Z życia wzięte:

- Ona co noc schodzi do niego, robi mu loda, a on jej ogródek obrabia. A kondomy czarne wywalają przez okno, bo u mnie się zawiesił czarny kondom na satelicie. Tak, na antenie satelitarnej. Zwinięty i mokry bo dotykałam, wyczułam sytuację (...)

- Może to ktoś jeszcze z piętra?

- Nieeee, nie, nie. To on! Jeszcze słyszałam śmiechy chichy - patrz zawiesił się, zawiesił się.

źródło: Klatka B - Pani Barbara.

 

- :lol: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to taki?

 

Jak na człowieka nie jest zbyt wysoki, z pewnością nie jest też uznawany za przystojnego. Czytaj: niski i brzydki.

Jest ponury, humorzasty, wiecznie niezadowolony.

W swojej pomysłowości wykazuje pewną inteligencję, ukierunkowaną jednak głównie na zadawanie ciosów i ran swoim oponentom. Knucie przeciwko nim zabiera większość jego czasu i energii.

Uważa, że zawsze ma rację, a za niepowodzenia najczęściej wini innych.

 

Ponadto mieszka sam wraz z kotem i nie posiada ani prawa jazdy ani konta bankowego.

Kto to taki?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Oczywiście:

-> Gargamel :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...