Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warner Bros Discovery zamierza sprzedać prawa do emisji wieku treści kanałom FAST, czyli oferującym linearną ofertę programową z dochodami uzyskiwanymi z puszczania reklam.

Warner Bros Discovery planuje w 2023 start swojej własnej usługi FAST. 
 
Więcej: Filmweb
FAST to nie tylko linearna TV, ale też na żądanie.
Można się spodziewać kolejnej usługi streamingowej- tym razem od Warner Bros Discovery?
U nas Player może zostać serwisem FAST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem WBD powinna stworzyć około 20 kanałów typu FAST.

Mógłbym na nich obejrzeć wszystkie sezony takich programów i seriali jak: Magda M, Na Wspólnej, Kuba Wojewódzki, Top Model, Mam Talent, Kuchenne Rewolucje czy MasterChef.

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 15.12.2022 o 13:40, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jest aktualizacja 1.5.3 (310) na Android TV, ale dalej stary wygląd.

Aktualizacja 1.6.0 i dalej stary wygląd. Co za żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotrekj66 napisał(a):

jaką najniższą cenę za player bez reklam na 12m można obecnie uzyskać?

Obecnie jeśli nie masz podpiętej karty to musisz liczyć na promocję 90-120 zł. Ci co mają aktywne pakiety za 50 zł, nie muszą ich anulować. Usługa sama się przedłuży w starej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 22:27, bredny napisał(a):

Obecnie jeśli nie masz podpiętej karty to musisz liczyć na promocję 90-120 zł. Ci co mają aktywne pakiety za 50 zł, nie muszą ich anulować. Usługa sama się przedłuży w starej cenie.

Zapłaciłem blikiem. Czy jak teraz podepnę kartę, to usługa odnowi się za 50 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Player bez reklam za 50 zł na rok.Pakiet kończy mi się za miesiąc.Mam nadzieję,że automatycznie się przedłuży mam podpiętą kartę.Fajnie,że jest zniżka na Eurosport Extra dla posiadaczy pakietu Player cena 10 zł mięsięcznie.Nie narzekam na jakość Eurosport Extra.Jedyne co to opóźnienie jest duże,ale cóź nic na to się nie poradzi.

Edytowane przez filip932
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, nSat napisał(a):

Zapłaciłem blikiem. Czy jak teraz podepnę kartę, to usługa odnowi się za 50 zl?

Nie. To dwie różne formy płatności. Odnowienie jest tylko przy karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś aktywować kod otrzymany za zakończenie usługi Eurosport Player - pierwszy rok za darmo, a potem 119zł za Eurosport Extra i player z reklamami na koncie playera, które ma też aktywną subskrypcję?

 

Mam teraz tam player bez reklam i zastanawiam się co się stanie, jak wklepię ten kod, jak to się wszystko przedłuży i czy czasem nie będzie tak, że stracę tę ofertę za 50zł bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, jak oni postępują jak się komuś nakładają dwa pakiety playerowe.

To może również dotyczyć sytuacji bez vouchera. Jak np. ktoś ma pakiet Playera - sam player albo np. Eurosport, a chce dokupić pakiet z CANAL+. Ten pakiet nie ma swojej wersji "dla użytkowników pakietu PLAYER" i jest dostępny tylko z pakietem podstawowym.

Uczciwie, to jak zakończysz subskrypcję, to niewykorzystane dni pakietu podstawowego powinny się doliczyć na końcu, ale jak jest, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackpolMożesz wejść na podstronę https://player.pl/playerplus/moje-konto#shop i zobaczyć jakie pakiety Ci się tam wyświetlają i do kiedy aktywne.

Ciekawe czy ten player z reklamami (który miałeś "w komplecie" do Eurosportu) Ci się "ustawił w kolejce" do włączenia jak skończysz subskrybować ten bez reklam.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...