Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, matinen napisał:

Jasne. Miałem na myśli reklamy w programach z pod szyldu tvn. Mnie się akurat czasem zdarza obejrzeć w playerze jakiegoś Wojewódzkiego, czy programy z tvn turbo i gdybym miał oglądać kilka reklam w 30 min. programie to bym nie wytrzymał.

To faktycznie wygoda,ale z tego co się zorientowałem w telewizji reklamy są jeszcze dłuższe. Obejrzałem kuchenne rewolucje w playerze i na 42 minuty  programu były dwa bloki reklamowe po 2,5 minuty. Do zniesienia, ale oczywiście masz rację.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość reklam w tv na tvn potrafi przebić chyba tylko główny polsat.

 

Edit

Jak widzę Sebastiana Szczęsnego w roli reportera SGP to mi się wszystkiego odechciewa. Nie trawię gościa, a tu jak na złość wszędzie go wciskają. Jak nie skoki to teraz żużel...

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/997325/speedway-grand-prix-2022-najlepszy-zuzel-dostepny-od-reki

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

159zł za wersje bez reklam to trochę dużo patrząc na to że oglądam tam tylko snookera i wielki szlem.  

 

Bezsensowne narzekanie. To tak jakby powiedzieć, że w Polsat Box Go oglądam tylko piłkarską Ligę Mistrzów (kilka meczów miesięcznie), a każą mi płacić 40 zł za miesiąc. Masz możliwość oglądania wielu innych transmisji - nie chcesz, nie musisz (a mówienie, że oglądam tylko "trochę", a płacę "drogo" jest nonsensem).

 

Póki co, w Polsce nie wymyślili płatności "na godziny" za oglądanie transmisji w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ reklamy są tylko w Player w transmisjach w Eurosport Extra nie ma reklam .

Player zawsze kupuje bez reklam w cenie pakietu z reklamami (co jakiś czas można złapać taką cenę) bo 1 po to odpalam playera żeby obejrzeć coś bez reklam po 2 reklamy jak zwykle są głośniejsze od programu 3 nie chce mi się ustawiać DNS-ów na modemie
Gdyby player bez reklam z Eurosportem kosztował 100-120zł rocznie to bym kupił za 159 nie kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemolo napisał:

Ale ty płacisz w tej cenie za Player (bez reklam) sam Eurosport Extra jest wart 50 zł , pozostałe koszty to Player (bez reklam).

 

Dokładnie tak jest. A nawet jeśli kupi się Eurosport Extra + Player (z reklamami) za 99 zł na rok, to transmisje sportowe są bez reklam (mam na myśli streaming).

 

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Miałem na myśli że to co pokazuje eurosport nie jest warte 159zł rocznie

 

Ale skoro chcesz oglądać tylko Eurosport, to po co Tobie player bez reklam? Przecież to co w streamingu jest nadawane dla Eurosportu jest pozbawione reklam również w pakiecie za 99 zł, tj. Eurosport Extra + Player (z reklamami).

 

Tak czy siak, za 159 zł rocznie nie płacisz tylko za sam dostęp do Eurosportu w Playerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwyZ tego co wiem to są promocje 99 zł na rok Eurosport Extra+Player z reklamami(reklamy w materiałach tvn chodzi mi o seriale i programy) oraz 159 zł Eurosport Extra+Player bez reklam.Metody płatności karta,Blik,Szybki przelew.Nie wiem jakie są metody płatności za te wymienione pakiety,bo player nie wyświetla sklepu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, piotrekj66 napisał:

Super działa, gdyby taka jakość i płynność była na tym badziewnym viaplay… powinni sie uczyć 

To że będzie działać dobrze było pewne. Kilka razy kupowałem ten pakiet (na IO letnie i zimowe) i nigdy nie było problemów.

Dlatego tak mnie dziwi ten badziew który serwuje Viaplay w 720p, gdzie player który nie jest wyspecjslizowaną platformą sportową realizuje transmisję live w 1080p.

Jedynym niuansem transmisji SGP który mogliby zmienić to powiększyć czcionkę z nazwiskami zawodników podczas wyścigu. Taki maczek, że nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał:

Nie oglądam nic praktycznie na Eurosporcie więc nie będę płacił za same transmisje GP. Tym bardziej że często nakładają się z dobrymi meczami. Myślałem że to pakiet z ofertą z TVN.

Pakiety z Eurosportem mają również streaming głównego pakietu TVN oraz dostęp do katalogu programów i seriali TVN.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...