Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś jest na rzeczy, bo ja też wcześniej robiłem symulację i mogłem zakupić ponownie ten pakiet a teraz jest info, że już nie można kupić aktywnego pakietu. Podobno obejściem jest wybranie pakietu za 15 zł na 4m i wtedy ponownie można zakupić ten na 12 m. W sumie nawet wychodzi taniej 3 x 15 na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Ja mam player bez reklam do sierpnia 2022 moim zdaniem wykupowanie playera na więcej niż 2 lata do przodu jest bez sensu bo zrobią to samo co z iplą i obudzicie się z ręką w nocniku ja cierpliwie czekam na czarny piątek i wtedy „coś kliknę”. :D

Czyli dzisiaj jest bez sensu a za kilkanaście dni w BF już coś klikniesz i wtedy będzie sens :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Eurosport w Playerze z reklamami za 49 zł do 31 marca 2022 r. to całkiem spoko cena. Zwłaszcza, że od kilku lat na Eurosporcie w 90% oglądam zimowe dyscypliny sportowe (nie tylko skoki narciarskie), więc osobiście jestem zadowolony (zwłaszcza, że dochodzą jeszcze ZIO w Pekinie). Poczekam jeszcze do Black Friday (może będą jeszcze jakieś zniżki), ale w najgorszym wypadku na pewno skorzystam z oferty za 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Co sądzicie o tych nowych pakietach playera z eurosportem?

Moim zdaniem trochę za drogie w eurosport playerze płaciłem 45zł rocznie fdyby dali taki pakiet player bez reklam+eurosport za 50zł rocznie to bym się przeniósł z eurosport playera a tak to czarno to widzę.  

 

Eurosport do 31 marca za 29 zł to fajna opcja. Piszę o tej "opcji dodatkowej", którą można wykupić mając aktywny pakiet podstawowy playera (normalna cena tej dopłaty to 10zł / mies.).

 

Ja jestem ciekaw jak to będzie z tym kwalifikacjami niedzielnymi: 

 

Cytat

Kompletne transmisje z Pucharu Świata w skokach narciarskich mężczyzn, w tym produkowane kwalifikacje niedzielne, których nie zobaczysz w telewizji!

https://promocja.player.pl/eurosport-opcja-dodatkowa

 

Prawdę powiedziawszy, sam dzisiaj pisałem na grupie facebookowej Playera w tej sprawie i jestem zaskoczony szybką reakcją.

Z drugiej strony zauważam słowo-klucz "produkowane" kwalifikacje... Może to oznaczać że niektóre kwalifikacje niedzielne w ogóle nie są filmowane przez organizatora i nie można ich transmitować. ;( W sumie, nie można mieć wtedy pretensji do Discovery, tylko do FIS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie na Eurosport Player można było zobaczyć wszystkie niedzielne kwalifikacje (oczywiście z wyjątkiem Rasnova). Z tego co kojarzę, produkcja obrazu do każdych kwalifikacji w zawodach PŚ jest obowiązkowa.

 

Wytłumaczcie mi to na "chłopski rozum". Jeśli wykupię Player z reklamami na 30 dni (za 8 zł) to od razu mam prawo skorzystać z opcji dodatkowej Zimowego Pakietu Eurosport (dla posiadaczy pakietu Player z reklamami lub bez reklam) w cenie 29 zł do 31.03.2022 r.?

 

Czy jednak wcześniej Player z Reklamami musi być wykupiony na dłużej (co najmniej do 31.03.2022) a nie tylko na miesiąc.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grreg2084Przepraszam, ale muszę się nie zgodzić. Pamiętam dobrze bo w zeszłym roku miałem subskrypcje EsP przez cały zimowy sezon i te kwalifikacje w niedziele były rzadko puszczane. Owszem, zdarzały się ale niezbyt często. Pamiętam nawet weekend w Willingen, jak był sub-turniej "Wilingen Five" czy "Willingen Six", do którego wliczały się punkty za wszystkie skoki z konkursów i kwalifikacji tego weekendu i właśnie niedzielne kwalifikacje nie były puszczone od początku. 25 minut po ich rozpoczęciu weszli ze studiem na Eurosport 1 i zaczęli puszczać kwalifikacje od około 24. zawodnika. Potem okazało się że kwale i tak przerwali z powodu wiatru, ale nikt tego nie mógł wiedzieć przed transmisją, a początkowych skoków kwalifikacji nie było ani w TV ani w streamingu.

 

Miejmy nadzieję że w tym roku bardziej tego dopilnują, bo teraz skoki to ich flagowy produkt. Będzie może taka gradacja: konkursy w bezpłatnym TVN, kwalifikacje piątkowe w Eurosport1 dostępnym u większości operatorów, no a kwalifikacje niedzielne w Playerze właśnie.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...