Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Zuzia napisał:

Działa, najlepiej szybko korzystać, bo pewnie wkrótce zniknie.

Mam opcje za 50 zł do czerwca 2022 a w tle jeszcze dwa wcześniejsze 4 miesięczne pakiety na których jadę. 50 zł na rok to żaden pieniądz przy kilku serialach dla Playera i produkcji TVN/TTV bez reklam

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka dla Player działa wyśmienicie. Przymusu korzystania nie ma, jak ktoś woli apkę i dopłacić 20 zł do pakietu, wolny wybór. Ale nazywanie Kodi badziewiem to już gruba przesada.

Wracając do oferty, opcje za 5 zł i 25 zł też nadal są aktywne.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Kodi jest tylko na Androida więc posiadacze tv z innymi systemami nie skorzystają z tego kombajnu i dla nich pozostaje bardziej opłacalna opcja za 50 zł. Jest też moim zdaniem bardziej uniwersalna, bo obojętnie na jakim TV czy PC się zalogujemy zawsze będzie to opcja bez reklam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Pawel napisał:

Przede wszystkim Kodi jest tylko na Androida więc posiadacze tv z innymi systemami nie skorzystają z tego kombajnu i dla nich pozostaje bardziej opłacalna opcja za 50 zł. Jest też moim zdaniem bardziej uniwersalna, bo obojętnie na jakim TV czy PC się zalogujemy zawsze będzie to opcja bez reklam.

 

@monter1981 już wymienił wspierane systemy.

I na TV, PC, laptopie, smartfonie itd. dla użytkowników Kodi wersja za 30 zł na rok jest najbardziej opłacalna. Oczywiście jak ktoś nie chce lub nie może korzystać z Kodi, wybiera wersję za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem tylko voucher zwykły, ale za to dwa razy, bo ostatnio były dwie ankiety.

 

Ciekaw jestem, czy da się zsumować: nabić dwa vouchery, ale tak żeby jeden wchodził po drugim (łącznie dwa miesiące), a potem ewentualnie ten pakiet na rok za 50 zł, skoro mówicie że może on się skończyć?

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, _Artek_ napisał:

Nie rozumiem czemu na apple tv 4k 2 gen w playerze nie ma materiałów 4k..... były i się zacinały po 15 sekundach i zamiast rozwiązać problem wywalili materiały w tej rodziejlczości. . :D "player oryginal":D 

Player sobie nawet nie potrafi dobrze poradzić z zapamiętaniem, na którym odcinku i w którym momencie zakończyło się oglądanie...

Ale zaciekawiłeś mnie tym. Problem był tylko w 4K gen. 2? Usunęli tylko z tej wersji przystawki czy ze wszystkich Apple TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...