Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Będzie podwyżka to pewne pytanie co z obecnymi abonentami start vod czy dostaną pakiet bez reklam czy z reklamami... player drożeje a jakość aplikacji niestety się nie polepsza na Apple TV 4K nie działają materiały 4K.....

W Tizen również nie mam w 4K... Ale lepsze to niż nic. Tym bardziej bez reklam.

6 godzin temu, made82 napisał:

myslicie ze warto kupic teraz start vod za 50zl i miec przez kolejny rok dostep do nowego playera bez reklam czy raczej to tak nie zadziala? ;-) 

Myślę, że warto. Nie wiadomo co przyniesie jutrzejszy dzień. Taniej raczej nie będzie. 50 zł to nie majątek... Tym bardziej, że jest to jednorazowe na cały rok. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowym pakietem na platformie będzie „Player z reklamami”. Obejmuje identyczne treści, jak w pakiecie „Player”. Różnica jest taka, że w ofercie „Playera z reklamami” nadal będą emitowane spoty reklamowe. Jego cena to 4 zł za 30 dni.

Pakiet „Player” to treści obecnego pakietu „Start VOD”. Jego standardowy miesięczny abonament kosztuje 15 zł (w promocji za 7,5 zł przez pierwsze 30 dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jak dla mnie dochodzi pakiet z reklamami, Start VOD zmienia nazwę na Player, Start VOD+TV zmienia nazwę na Player+TV. 

 

Dobra ta promocja na rok za 50 zł. Raczej nie oferowaliby jej pisząc, że otrzymujesz dostęp do prapremierowych treści bez reklam, żeby cokolwiek zmienić obecnym użytkownikom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

U mnie w sekcji Moje zakupy przy pakiecie Start VOD 12m pojawiły się dziś opcje 4K i BEZ REKLAM aktywne zgodnie z ważnością pakietu Start VOD. 

 

Promocja Player 12m za 50 zł zastąpiła StartVOD 12m. 

Pakiet Player z reklamami kosztuje 4 zł 30 dni, potem 8 zł. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zmian:

  • U mnie w zakładce "moje zakupy" do pakietu dopisało się "BEZ REKLAM" oraz "4K" (nie wiem gdzie są te materiały 4K) (dobra, znalazłem, tylko niektóre materiały są zablokowane na "Wykup dostęp")
  • Pakiet za 50zł na 365 dni dalej jest dostępny do wykupowania
  • W taryfikatorze dotychczasowych pakietów nie ma chyba żadnych zmian, pozmieniały się jedynie nazwy - wszędzie gdzie było START VOD, to teraz jest PLAYER, tam gdzie było START VOD+TV teraz jest PLAYER + KANAŁY TV. Pakiet CANAL+ zmienił nazwę na PLAYER+CANAL+, podobnie są też PLAYER+HBO, PLAYER+CANAL+HBO oraz PLAYER+CANAL+ELEVEN SPORTS, ale jest też samo HBO (chyba tak było że HBO miało wersję bez VOD od Discovery). Jest jeszcze pakiet UNLIMITED za 70 zł miesięcznie. Analogicznie tzw. opcja dodatkowa START TV zmieniła nazwę na KANAŁY TV (ale na razie nie warto jej wykupować, bo trwa promocja że te same kanały są za darmo do pakietu podstawowego).
  • Ceny pakietów podstawowych: PLAYER z reklamami: 4zł za pierwszy miesiąc, kolejne 8zł/miesiąc, PLAYER bez reklam: 7,50zł za pierwszy miesiąc, kolejne 15zł/miesiąc, PLAYER bez reklam + KANAŁY TV: 15zł za pierwszy miesiąc, kolejne 30zł/miesiąc.
  • W dalszym ciągu kanały EUROSPORT 1 i 2 oficjalnie nie są częścią żadnego pakietu i tylko "na krzywą łapę" można je oglądać do pakietu podstawowego (PLAYER+KANAŁY TV i teraz promocyjnie także w pakiecie podstawowym).
  • Teoretycznie w pakietach bez reklam powinna być możliwość pobierania filmów (niektórych bądź wszystkich), ale ja u siebie na kompie nigdzie czegoś takiego nie widzę. Pewnie to jest tylko na urządzeniach przenośnych w postaci zakodowanej na jedno urządzenie, dziękuję bardzo, dla mnie to żadne pobieranie.
Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie pakiet Player+Canal+ za 45 zł. Pobrało mi tą kwotę. O co chodzi z tym punktem? Jak nie zdecyduję się na kolejny miesiąc, to pobiorą mi jeszcze 15 zł?

 

W związku z korzystaniem z Usług CANAL+ Polska S.A. do chwili odstąpienia od Umowy poniesie Pani/Pan następujące koszty:

- opłatę aktywacyjną 15 zł,

- opłatę proporcjonalną do zakresu wykonanych Usług, z uwzględnieniem ich ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te zmiany nie dziwią  jako jedyni w Polsce mają discovery+ musieli to jakoś zmonetyzować... jednak fajnie by było gdyby za tymi zmianami poszły również zmiany w aplikacjach a na to się niestety nie zanosi....... 
A co ciekawe mogę kolejny raz wykupić pakiet bez reklam za 50/365 dni ale boje się że mi się nie skumulują   

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje Playera za 10zł , zakupiony w sierpniu gdy skończyła się promocja pandemiczna od marca za 5ł ( od marca do sierpnia 5zł + 28kanałów tv )  gdy zmieniali cenę w grudniu przysłali chyba każdemu INFO że cena i zawartość pakietu od stycznia nie zmieni sie " dla mnie " na 15 zł i w lutym pobrało 10zł , mam 4k , brak reklam i " odkodowane " 28 kanałów z pakietu Player+TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Mnie te zmiany nie dziwią  jako jedyni w Polsce mają discovery+ musieli to jakoś zmonetyzować... jednak fajnie by było gdyby za tymi zmianami poszły również zmiany w aplikacjach a na to się niestety nie zanosi....... 
A co ciekawe mogę kolejny raz wykupić pakiet bez reklam za 50/365 dni ale boje się że mi się nie skumulują   

Mi skumulowało. Mam łącznie 3 lata 😂 Oczywiście anulowałem po trzecim zakupie, żeby nie pobrało 360zł. 

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ozzy666 napisał:

Wykupiłem dostęp na 12m za 50 zł. Pisaliście że jest to pakiet odnawialny i teraz mam pytanie czy mogę ten pakiet anulować już teraz by potem nie zapomnieć? Gdy anuluję ten pakiet już teraz to czy nie odetną mi dostępu do Start VOD?

 

Moim zdaniem możesz. Ja kiedyś "kupowałem" pakiet z vouchera i też musiałem podpiąć kartę. Od razu anulowałem i pakiet był ważny w dniach na które został wykupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od razu anulowałem, w razie żeby nie pobrali pewnej kwoty po okresie rozliczeniowym.

Pojawiła się opcja w ramce  "Przedłuż" .

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...