Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skorzystałem z promocji:D co ciekawe wywaliło mi błąd płatności pobrało kasę z konta pakiet niby jest aktywny a status ma oczekujący na płatność w każdym razie start vod w player plus teoretycznie mam aktywny do 6,07 2022:D  aby zrobili coś z aplikacją bo treści mają fajne. ( jeśli zadziała wychodzi średnio 2,22zł miesięcznie.)

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, _Artek_ napisał:

Skorzystałem z promocji:D co ciekawe wywaliło mi błąd płatności pobrało kasę z konta pakiet niby jest aktywny a status ma oczekujący na płatność w każdym razie start vod w player plus teoretycznie mam aktywny do 6,07 2022:D  aby zrobili coś z aplikacją bo treści mają fajne. ( jeśli zadziała wychodzi średnio 2,22zł miesięcznie.)

U mnie bez problemów poszło 50 zeta/rok z zagranicznej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player wprowadza jutro (kolejne) zmiany w pakietach:

Cytat

Każdy użytkownik playera uzyska nieograniczony dostęp do wszystkich zasobów premium serwisu. Warunkiem będzie decyzja o subskrypcji w jednym z 2 modeli: bez reklam lub, przy wyborze niższej opłaty, z reklamami towarzyszącymi oglądanym treściom.

https://www.tvnmedia.pl/aktualnosci/wszystkie/rozwoj-oferty-komercyjnej-playerpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2021 o 18:17, Pawel napisał:

 

Jak coś, to promka na 1zł się nie kumuluje (dzisiaj brałem i od dzisiaj liczy 30 dni, choć miałem jeszcze aktywny). Ciekawe co przyniesie jutro, np. w kwestii kanałów linearnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie zmiany nie dziwią wcale. Chcąc utrzymać się na rynku Vod, który się rozwija i gdzie jest ogromna konkurencja, muszą produkować własne, oryginalne treści (seriale, programy), a to kosztuje. Nie ma nic za darmo. W tym roku spodziewane jest wejście na rynek 3 dużych graczy. A Player na pewno nie chce podzielić losu Showmaxa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Go jest jak najbardziej pełnoprawną, klasyczną platformą streamingową, HBO Max ją zastąpi. Poza tym liczy się przede wszystkim zawartość, a ta będzie podobna. Także nie można w tym przypadku mówić o nowym graczu, tak jak jest to z Disney+ i Viaplay





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawop napisał:

HBO Go jest jak najbardziej pełnoprawną, klasyczną platformą streamingową, HBO Max ją zastąpi. Poza tym liczy się przede wszystkim zawartość, a ta będzie podobna. Także nie można w tym przypadku mówić o nowym graczu, tak jak jest to z Disney+ i Viaplay




 

Technologicznie i jakościowo będzie to zupełnie nowa jakość (4K,HDR), podobna do tego co oferuje netflix, czy Amazon od dawna . Do tego oferta rozbudowana o treści oryginalne oraz filmy z biblioteki Warner Bros., seriale Warner Television, bajki Cartoon Network, a także zawartość biblioteki takich nadawców jak Adult Swim, TNT, TCM, Crunchyroll, The CW, truTV, Boomerang, DC Entertainment, New Line Cinema, Miramax, Rooster Teeth. Tych zasobów obecnie w Polsce nie mamy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawop napisał:

Część produkcji wymienionych przez Ciebie juz w HBO Go jest.
Nie do wszystkich treści, na wymienionych kanałach, Warner ma prawa międzynarodowe, np. seriale na CW. A z tym Miramaxem, się zagalopowałeś.

Nazwa wytwórni nadal funkcjonuje. Nie została usunięta z filmów wyprodukowanych przed znaną aferą. Jest jeszcze jedna poważna różnica między ofertami, otóż obecnie standardem jest personalizacja profilu użytkownika, co w HBO GO w ogóle nie funkcjonuje. Dla Ciebie jest to pełnoprawny serwis stremingowy, dla mnie w obecnej chwili nie i zapewne każdy z nas zostanie przy swoim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że Miramax nie należy do Warnera. U nas prawa do katalogu Miramax posiada SPI. Poza tym Miramax od dawna nie należy do Weinsteinów, więc afera nie miała na tę wytwórnie żadnego wpływu.
Prime Video do nie dawna nie posiadał profili i też nie był pełnoprawnym serwisem? To są niewiele znaczące dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...