Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Player ogranicza jakość dla filmów w przeglądarkach na Windows na kompie? Wszystkie "Listy do M." łącznie z 4. częścią maksymalnie do 720p.

Wydaje mi się, że na Androidzie jest więcej, tam jednak jakość do wyboru opisowo - niska, średnia, wysoka, najwyższa.

Czy da się na Playerze odtworzyć "Listy do M. 4" w 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 07:24, swordfish napisał:
Czy Player ogranicza jakość dla filmów w przeglądarkach na Windows na kompie? Wszystkie "Listy do M." łącznie z 4. częścią maksymalnie do 720p.
Wydaje mi się, że na Androidzie jest więcej, tam jednak jakość do wyboru opisowo - niska, średnia, wysoka, najwyższa.
Czy da się na Playerze odtworzyć "Listy do M. 4" w 4K?

Oglądałem w aplikacji na Tizen, jakość tego filmu jest słaba, przypomniałem sobie jak to było oglądać kiedyś divixy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Listy do M. 4" wyglądały dla mnie jak kopia robocza, która jest jeszcze obrabiana na stole montażowym. Dialogi słabo słyszane jakby podkładali tylko to co mikroporty wychwyciły na planie filmowym. Zwłaszcza, że z 20 minut dzieje się na klatce schodowej, gdzie jest trudno uzyskać dobrą akustykę. Jedynie podgłośnili muzykę i piosenki myśląc, że uratują film.

Obraz zamglony. Napisy początkowe nie ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 14:23, PIOOLE napisał:

I tak się bardziej opłaca brać player za 60 xl z c+ HBO i H B O GO niz canal prze, internet za 100 zl bez HBO go.

Jakie pakiety porównujesz?? i co ma do tego hbo go??chodzi ci o dostęp do samej aplikacji ??? Jeśli tak to co to ma za znaczenie kiedy treści masz w te same . W aplikacji  canal plus/my canal czy jak to teraz zwą   - hbo, canal plus, ale kino, filmboxy masz  za 50 zł.To samo tylko ze okrojone o filmbox masz w playerze za 60 zł i tak się zastanawiam  gdzie jest to taniej?? Dobra ofertę to player miał kilka dni temu jeszcze tj canal z hbo za polowe ceny czyli 3 dychy ale tego już nie ma. Pomijam ze w obecnej sytuacji tyle czyli te 30 zł to jest tak naprawdę warte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Oglądałem w aplikacji na Tizen, jakość tego filmu jest słaba, przypomniałem sobie jak to było oglądać kiedyś divixy.
 
Jest w 4k, może włączyłeś zwykłą wersję, to niestety nie Netflix i wersja 4k żyje sobie osobnym życiem default_smile.png




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem Canal+ (nie wiem jak inne telewizje) traktuje swoich widzów internetowych gorzej niż widzów satelitarnych. Bardzo przykre.

 

Ciekawe, czy możliwe byłoby w przyszłości prawne uregulowanie tych kwestii, bądź to na gruncie prawa polskiego, bądź to unijnego. Posłużyłbym się podobnym przykładem, jak to nie tak dawno narzucono że jeśli abonent wykupi usługę telewizji czy VOD np. w Polsce, to ma możliwość korzystać z niej na terenie całej UE. Analogicznie, w tym przypadku widziałbym przepis prawny w ten sposób że wszelkie umowy licencyjne na udostępnianie filmów, programów, tranmisji sportowych itd. w danym kanale telewizyjnym, z mocy prawa (czyli niezależnie od treści samej umowy), zaczynają obowiązywać we wszystkich polach emisji (satelita, kablówka, naziemnie, internet) w których dany kanał nadaje swój program, oczywiście z zachowaniem regionów transmisji (raczej nie Polska tylko UE, z powodu wcześniej opisanej regulacji).

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 15:52, bart18 napisał:

Oprócz Eurosportów w pakiecie START VOD do końca lutego też dostęp do wszystkich kanałów z pakietu START VOD + TV. 

 

Wie ktoś, czy ta promocja wchodzi z automatu? Mam w tej chwili na swoim koncie pakiety: C+HBO (wraz z START VOD) oraz START TV. Dzisiaj kończy mi się okres rozliczeniowy za START TV.

Zastanawiam się czy jakbym "odpiął" ten START TV to mógłbym dalej oglądać te kanały w ramach START VOD do końca lutego bez płacenia tych 15 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, stanley840 napisał:

Dziwna sprawa z tym Playerem bo mam model philips z 2020 i oryginalnie wgrana aplikacja tez nie działa pisze tylko żeby pobrać z sklepu play i można korzystać🤨

Aplikacja pewnie nazywa się player TVN.Wejdź w sklep Google i wyszukaj Player i zainstaluj.P.S. też miałem z tym niezłą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...