Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały Eurosportu pojawiły się na samym końcu w kanałach live. Przy próbie oglądania wyskakuje komunikat "Wykup dostęp", który prowadzi do strony z hasłem "Nie znaleziono pasujących ofert. Sprawdź aktualne oferty."

Impreza jest w weekend, więc na pewno pojawi się w jakimś pakiecie. 

 

Kolejna produkcja Discovery+ Originals pojawi się ekskluzywnie w serwisie:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/francesco-film-dokument-discovery-originals-player-pl-opinie-evgeny-afineevksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2021 o 13:56, bugmenot napisał:

1 lutego w Playerze premierowo "Listy do M. 4" od Kino Świat. Świetna data na premierę świątecznego filmu ;).

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/film-listy-do-m-4-premiera-player-pl-kiedy-kina-opinie-fabula-kto-wystapi-cena-jak-ogladac

Wiadomo, że ratują sytuację. Premiera była już ustalona na "przed" świętami, ale... film wycofano. Potem zapewne zobaczymy ten film w C+ i być może na Netflix. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, swordfish napisał:

Kanały Eurosportu pojawiły się na samym końcu w kanałach live. Przy próbie oglądania wyskakuje komunikat "Wykup dostęp", który prowadzi do strony z hasłem "Nie znaleziono pasujących ofert. Sprawdź aktualne oferty."

Impreza jest w weekend, więc na pewno pojawi się w jakimś pakiecie. 

 

W tej chwili i od dłuższego czasu nie ma możliwości wykupienia Eurosportu .

Edytowane przez endriuno1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 23:19, swordfish napisał:

Kanały Eurosportu pojawiły się na samym końcu w kanałach live. Przy próbie oglądania wyskakuje komunikat "Wykup dostęp", który prowadzi do strony z hasłem "Nie znaleziono pasujących ofert. Sprawdź aktualne oferty."

Impreza jest w weekend, więc na pewno pojawi się w jakimś pakiecie. 

 

Kolejna produkcja Discovery+ Originals pojawi się ekskluzywnie w serwisie:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/francesco-film-dokument-discovery-originals-player-pl-opinie-evgeny-afineevksy

 

Takich kanałów jest jeszcze kilka. Co do Eurosportów, wiemy przynajmniej że za jakiś czas będą dodane, natomiast gorzej przy kilku innych kanałach, których nie ma w żadnym pakiecie i nie wiadomo, kiedy by miały zostać wrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Eurosportów w pakiecie START VOD do końca lutego też dostęp do wszystkich kanałów z pakietu START VOD + TV. 

Jeśli macie pakiet START VOD warto też spojrzeć do skrzynki mailowej, wysyłali w środę po raz kolejny kody na 30 dni CANAL+ ważne do końca stycznia. ;)

Są też złe wieści, wczoraj zakończyła się promocja na pakiety z CANAL+ z dwoma pierwszymi miesiącami za 50% ceny.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bart18 napisał:

Są też złe wieści, wczoraj zakończyła się promocja na pakiety z CANAL+ z dwoma pierwszymi miesiącami za 50% ceny.

 

Ciekaw jestem w takim razie, czy jeśli kilka dni temu kupiłem pakiet CANAL+HBO wg którego miała być promocja na dwa pierwsze miesiące za 30 zł, to za drugi miesiąc mi potrącą 30zł czy 60? Robi to różnicę, bo jak 60 to wolę się wycofać. Chyba najlepszy sposób żeby to sprawdzić to zczyścić sobie konto tak żeby było na nim więcej niż 30, ale mniej niż 60 zł.

 

1 godzinę temu, bart18 napisał:

Oprócz Eurosportów w pakiecie START VOD do końca lutego też dostęp do wszystkich kanałów z pakietu START VOD + TV. 

Jeśli macie pakiet START VOD warto też spojrzeć do skrzynki mailowej, wysyłali w środę po raz kolejny kody na 30 dni CANAL+ ważne do końca stycznia. ;)

A te promocje to dostaliście przez maila?

Mając pakiet CANAL+HBO oraz START TV czuję się troszkę poszkodowany, bo do tego za co już zapłaciłem, dodatkowo dostałem tylko Eurosporty (które zresztą i tak mam opłacone, tylko w ramach ES Player).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michael112 napisał:

 

Ciekaw jestem w takim razie, czy jeśli kilka dni temu kupiłem pakiet CANAL+HBO wg którego miała być promocja na dwa pierwsze miesiące za 30 zł, to za drugi miesiąc mi potrącą 30zł czy 60? Robi to różnicę, bo jak 60 to wolę się wycofać. Chyba najlepszy sposób żeby to sprawdzić to zczyścić sobie konto tak żeby było na nim więcej niż 30, ale mniej niż 60 zł.

 

A te promocje to dostaliście przez maila?

Mając pakiet CANAL+HBO oraz START TV czuję się troszkę poszkodowany, bo do tego za co już zapłaciłem, dodatkowo dostałem tylko Eurosporty (które zresztą i tak mam opłacone, tylko w ramach ES Player).

"Wyskoczyło" powiadomienie z aplikacji na telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

A ja kilka dni temu włączyłem za 30 zł na 4 miesiące, jest jeszcze jako oczekujący, bo mam ważny jeszcze miesięczny pakiet.

Ciekawe, czy jakbym uruchomił za 10 zł na 4 miesiące to zsumowałoby się to na 8? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11, w mojej ocenie będzie się sumowało. 

Ja robiłem coś podobnego z pakietem Canal+ HBO za połowę ceny przez 2 miesiące, a potem w normalnej cenie. 

Kupowałem Canal+ HBO za 30 złotych (w promocji 50% taniej), anulowałem ten pakiet po zakupie i brałem kolejny raz w promocji za 30 złotych i tak kilka razy.  

Aktywny jest aktualny pakiet. Pozostałe są oczekujące w terminie na kolejny miesiąc i kolejne miesiące.

Liczę, że w ten sposób będę miał C+ i HBO do końca 2022 :D Bo wydałem trochę kasy, jak zobaczyłem, że tak to działa. A jeśli nie będzie działało, to będzie reklamacja. 

 

Tym sposobem przedłużył mi się też pakiet Start VOD praktycznie do 2024 :D Bo mam jeszcze kupiony START TV na rok, więc mam nadzieję, że system Playera wszystko to ogarnie :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bart18 napisał:

Niestety w tej promocji nie ma kumulacji, będą aktywne dwa równocześnie. Opłacalna jest dla tych, którym się niedługo kończy pakiet.

Za to ta za złotówkę się kumuluje, sam sobie dołożyłem miesiąc. ;) 

Piszesz o tej promce ?

https://sklep.player.pl/playerplus/platnosci/wybor?offerId=9446

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...