Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś tlumaczyć jedną rzecz, bo czytam i czytam ten wątek i nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Mam w playerze Eurosport Extra (99 za 12m. - wcześniej miałem Eurosport Player, dlatego cena jest bardzo aktrakcyjna), a HBO mam na fakturze z Canal+. Na oba konta loguje się na tego samego maila. Rozumiem, że w momencie wejścia MAX zaloguje się i będę miał dawne HBO, a żeby ogladać Igrzyska, to:

a) dalej będę mógł oglądać w Eurosport Extra na playerze?

b) czy będę musiał wykupić w MAX? (cyt. z. Satkurier "Max będzie jedynym miejscem, gdzie będzie można obejrzeć każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024")

c) czy będę mógł oglądać tu i tu? Bo wg Satkurier "Dostęp do transmisji z igrzysk olimpijskich będzie obejmował wszystkie pakiety, co oznacza, że każdy użytkownik platformy uzyska pełny dostęp"?

Jeszcze jedno, co że Speedway GP, dalej będzie na playerze?

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, gdy pojawi się jakieś info o tej "specjalnej" promce na Max dla użytkowników Playera.

Nie załapałem się na zniżkę "33% na zawsze" - jak startowali miałem Maxa kablówkę.

Ale zastanawiam się, czy przed startem Maxa nie wykupić roczny abonament na HBO Max, ze zniżką 34% (chyba, ze Player puści coś lepszego)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, muza_tv napisał(a):

Dajcie znać, gdy pojawi się jakieś info o tej "specjalnej" promce na Max dla użytkowników Playera.

 

Na razie był link żeby się na promocję zapisać, tak więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to zrób.

Promocja ma przychodzić na maila przypisanego do konta na Playerze i podanego w akcji z linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Chyba przychodzi tym co mają aktywny jakiś pakiet, bo nic nie mam na poczcie. 

 

Na razie przychodzi potwierdzenie tego że się zapisałeś.

 

Cytat

Dziękujemy za zapisanie się na ofertę promocyjną na dostęp do platformy Max!
Zapisując się udzieliłeś/aś jednorazowej zgody na otrzymanie specjalnej oferty promocyjnej na dostęp do platformy Max.
Po 11 czerwca 2024 roku wyślemy na podany przez Ciebie adres e-mail kod promocyjny.
Zgodę na jednorazowe otrzymanie oferty promocyjnej możesz w każdej chwili wycofać klikając tutaj.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że pakiet HBO w playerze ma pozostać tak jak jest w chwili obecnej, jest to już oficjalnie potwierdzone. Więc też będzie oferować pakiety płatne.

player.pl w dniu dzisiejszym udostępnił transmisję Roland Garros | Ćwierćfinały

https://player.pl/playerplus/eurosport,24/roland-garros--cwiercfinaly,9514041

 

Nie wiem czy u wszystkich to działa, ja posiadam pakiet za 50zł/mies.: player (bez reklam), kanały tv, HBO (+ HBO MAX) oraz CANAL+ (+ CANAL+ online).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przewidywaliśmy...

 

Kierunek jest jasny. Max to serwis płatny. Player będzie migrował w kierunku serwisu zupełnie bezpłatnego. Naszym celem jest, aby w ciągu roku połączyć bazy subskrybentów Playera i serwisu Maxpowiedział Maciej Gozdowski, szef streamingu w TVN Warner Bros. Discovery.

 

Na platformie Max dostępne będą od wtorku najnowsze premiery seriali z portfolio TVN WBD oraz tzw. originalsów. Premierowych odcinków tych seriali nie będzie natomiast już w serwisie Player.pl

 

Według rynkowych szacunków HBO Max i Player.pl mają po około 1 mln subskrybentów.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paul234

No właśnie. I tak samo VOD.PL po przejęciu przez Discovery

20 minut temu, muza_tv napisał(a):

Premierowych odcinków tych seriali nie będzie natomiast już w serwisie Player.pl

Ale rozumiem, że chodzi o premiery przed emisją w tv bo jeśli nawet po emisji nie będzie to nie widzę sensu istnienia dalej Playera

Edytowane przez Paul234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...