Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2024 o 14:35, swordfish napisał(a):

Na pewno na innych zasadach. Pakietu HBO Max nie będą już oferować. Muszą pojawić się oferty z platformą Max.

 

Na podobnych zasadach jak działało HBO GO jak i teraz HBO Max. Będzie to tylko podmiana nazwy, ceny pakietów z możliwością dokupienia opcji HBO z 25zł na np. 30/35zł (w samym serwisem). Ci którzy płacą obecnie np. 25zł za HBO+HBO MAX, będą nadal ją mieli, aż do momentu kiedy to użytkownik nie zrezygnuje z opcji dodatkowej. Jak będzie chciał klient z powrotem mieć dodatkową opcję to będzie musiał zapłacić wtedy nową cenę, proste.

 

Znak zapytania jest przy zawartości HBO OD w samym serwisie jak i z zawartością Discovery+. Nie zapominajmy, że aplikacja Discovery+ istnieje do dnia dzisiejszego w USA. Zawartość jest aktualizowana w jednej, jak i w drugiej aplikacji (w MAX).

 

Gdyby zawartość faktycznie znikła (mowa tu o zawartości HBO OD/Cinemax OD/GO) to musiałoby zniknąć ze wszystkich serwisów gdzie takie treści są oferowane, np. z Polsat Box Go, Canal+ online, z kablówek itp.

 

3 godziny temu, Telewizja Urbanski napisał(a):

Skoro Player ma dalej istnieć ale już bez materiałów z HBO czy Discovery czy też kanałów Eurosportu, to proponowałbym aby w Playerze były treści tylko i wyłącznie z kanałów TVN!

 

Zgadzam się z Tobą, choć w serwisie pojawiają się liczne produkcje od innych dostawców, które tak szybko nie znikną z serwisu, z powodów umów/licencji itp.

Edytowane przez Marek99
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2024 o 22:37, jupiter napisał(a):

Nie rozumiem dlaczego usunęli możliwość subskrybowania na rok, nie można nawet wykupić w sklepach internetowych vouchera rocznego.

W lutym kończy mi się roczna subskrybcja na Player bez reklam… jestem ciekaw co wymyślą (?) - zaproponują. Żadnego e-maila jeszcze nie dostałem o jakiś zmianach w subskrybcji itp. itd…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek99 napisał(a):

Ci którzy płacą obecnie np. 25zł za HBO+HBO MAX, będą nadal ją mieli, aż do momentu kiedy to użytkownik nie zrezygnuje z opcji dodatkowej. Jak będzie chciał klient z powrotem mieć dodatkową opcję to będzie musiał zapłacić wtedy nową cenę, proste.

Oby tak było, mnie interesuję tylko "gęsta" treść HBO, reszta fusów WB niech będzie oddzielona cennikowo. Ale obawiam się że nie będzie tak słodko. I dostaniemy opcję wyboru nie treści a jakości średnio/dobrze/4K. Z całą zawartością fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z treściami od Canal+?
Będą w C+
Gdyby zawartość faktycznie znikła (mowa tu o zawartości HBO OD/Cinemax OD/GO) to musiałoby zniknąć ze wszystkich serwisów gdzie takie treści są oferowane, np. z Polsat Box Go, Canal+ online, z kablówek itp.
Nie wydaje mi się.

Oby tak było, mnie interesuję tylko "gęsta" treść HBO, reszta fusów WB niech będzie oddzielona cennikowo. Ale obawiam się że nie będzie tak słodko. I dostaniemy opcję wyboru nie treści a jakości średnio/dobrze/4K. Z całą zawartością fusów.
HBO to tylko jedna ze składowych Maxa, więc wątpliwe, że będzie można wykupić dostęp tylko do ich treści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko wskazuje na to, że zostanie po staremu, tylko zostanie zmieniona nazwa aplikacji (z HBO MAX na MAX), cena, coś tam dodadzą nowego, czyli w skrócie opakowanie produktu.

Dodatkowa opcja "HBO" w playerze nie ma w nazwie MAX, więc w serwisie to pozostanie tak jak jest w chwili obecnej, do płatnej opcji jest dołączany w gratisie dostęp do aplikacji HBO MAX/MAX tak jak to ma miejsce w Polsat Box Go, CANAL+ online i u wielu innych dostawców.

W playerze HBO (oraz gratis w postaci przyszłej apki MAX) może wychodzić 5-10zł taniej, tak jak to wygląda teraz, oczywiście wykupując podstawę playera.

Edytowane przez Marek99
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby zniknęła oferta HBO OD, CANAL+ Prestige, Eleven Sports z oferty.

Gdyby faktycznie tak by się stało, to sam serwis nie utrzymałby się na wysokiej pozycji w rankingach, a jest przecież 3/4 platformą pierwszego wyboru zaraz po Netflixie, HBO MAX i Disney+. Z pewnością tego nie będą mogli zaprzepaścić.

Nie zapominajmy też o tym, że większość oferty/usługi playera jest oferowana poprzez CANAL+ Polska S.A. (kanały live, oferta filmowa, serialowa (nie tylko od CANAL+), treści do wypożyczenia itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Marek99 napisał(a):

Nie zapominajmy też o tym, że większość oferty/usługi playera jest oferowana poprzez CANAL+ Polska S.A. (kanały live, oferta filmowa, serialowa (nie tylko od CANAL+), treści do wypożyczenia itp.)

 

Oj, chyba tylko część związana z samym CANAL+ tzn. ich kanały live i ich VOD. Aaa... i jeszcze Eleveny.

Jak się kupowało któryś z tych pakietów, to zawierało się formalnie dwie umowy: jedną z CANAL+ Polska, a drugą z TVNem czy kimś od nich.

Umowa była skonstruowana na pakiet łączny, ale nawet była wydzielona cena: ile kosztuje część playerowa, a ile canalplusowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 00:25, Woocash napisał(a):

Oby tak było, mnie interesuję tylko "gęsta" treść HBO, reszta fusów WB niech będzie oddzielona cennikowo. Ale obawiam się że nie będzie tak słodko. I dostaniemy opcję wyboru nie treści a jakości średnio/dobrze/4K. Z całą zawartością fusów.

Oczywiście, że tak będzie. Dzisiaj dostałem e-mail że HBO Max w Kolumbii zmienia się w Max już 27 lutego (jestem subskrybentem). Zmiany mają objąć rynek latynowski.

 

Podzielili to na trzy pakiety.

Pierwszy najtańszy będzie z reklamami, drugi z opcją 1080p na dwa ekrany i trzeci 4K + 4 ekrany. Płatność miesięczna lub roczna (tańsza). Drugi i trzeci pakiet z opcją pobierania. Najdroższy pakiet kosztuje 304 zł rocznie w przeliczeniu na złotówki.

W dniu 22.01.2024 o 06:37, WA2511 napisał(a):

No ja akurat się cieszę że bezpłatne treści wracają do Player'a, bo każdy widz tego potrzebował. Polsat (przepraszam za off-topic) powinien się od nich nauczyć się tego pytania: Jak mądrze produkować własny kontent, nie narażając widza na brak możliwości oglądania bezpłatnych treści?

Jaki widz? Chyba ten, który nie chce lub nie może płacić za Playera. Cała reszta te wszystkie seriale ma dostępne w pakiecie, gdzie może obejrzeć program o dowolnej godzinie. I nie jest skazana na emisję odcinków w ramówce.

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak będzie. Dzisiaj dostałem e-mail że HBO Max w Kolumbii zmienia się w Max już 27 lutego (jestem subskrybentem). Zmiany mają objąć rynek latynowski.
Raczej nie będzie, co sam potwierdzasz. Będą trzy pakiety, z różną jakością, ale tym samym kontentem. Nie będzie możliwości wykupienia samej zawartości HBO


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wujektom napisał(a):

A czy ktoś się orientuje co stanie się w takiej sytuacji: Kończy mi się Player bez reklam ale mam wykupiony EurosportExtra za 10 zł odnawialne co miesiąc. Czy anulują mi tą subskrypcję za 10 zł odnawialne przy braku Playera?

Tak, automatycznie anulują subskrypcję za Eurosport Extra (za 10zł/mies.), tak samo tyczy jak ktoś posiada np. pakiet kanałów tv za 20zł/mies. Trzeba posiadać podstawę serwisu, czyli główny pakiet playera (wersja z reklamami lub bez).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wreszcie zintegrują w pełni Eurosport Extra oraz treści Playera do Max będzię to bardziej opłacalne dla wszystkich. Jeśli obecna cenę 20 zł podniosą nawet do 30 i tak będzie dużo taniej a mamy wszystko w 1 miejscu. Sam Player w wersji z reklamami + Eurosport i obecny HBO MAX to dużo więcej niż nawet te 30 zł po ewentualnej podwyżce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się mieć pakiet seriali HBO i sportu w niskiej cenie po 30 zł. Chyba raczej należy przygotować się na nową pakietyzację. W USA pakiet sport w Max kosztuje 10$. Nie wiem, czy nie należy najpierw wykupić podstawki Warner Discovery.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/max-hbo-max-nba-nhl-mlb-pakiet-sportowy-cena-jak-zamowic


Treści 4K (na pewno te filmowe) w Max będą w najdroższym pakiecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...