Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kornerek napisał(a):

RG bardzo słaby obraz z turnieju w porównaniu do box4K upc . Obraz mniej ostry i jakieś dziwne wyblakłe kolory przynajmniej w player na android tv...

Zmiana ustawienia odtwarzania w aplikacji wyeliminowała poblem

Dekodowanie i opcja tunelowania na wyłączone i problem znika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś uważnie oglądał "Pati", niech mi odpowie.

1. Ile lat ma Pati, gdy w retrospekcji z dzieciństwa idzie jako mała dziewczynka za pijaną matką plażą? Matka ma na sobie szarfę z napisem Miss Lata 2007. Dziewczynka wygląda mi na maksymalnie 12 lat, ale spokojnie mógłbym dać mniej poniżej 10 lat.

2. Akcja serialu zaczyna się w 2015 i prawdopodobnie kończy w kolejnym 2016 roku. Tu już Pati wygląda na 25-30 lat. Ile lat ma dorosła Pati?

 

Może ja coś źle oglądałem. Może ten wiek nie jest wspomniany.

 

Sprawdziłem, że na pewno ostatnią budkę telefoniczną zlikwidowano w Polsce w 2017 (Krystian wspomina, że z jednej zadzwonił). Obowiązek wprowadzenia rejestracji telefonów na kartę wprowadzono w lipcu 2016 roku, więc mogła Pati jeszcze nie mieć zarejestrowanego numeru. To tu się zgadza.

 

Sam serial bez większej znajomości Skazanej wyjątkowo jak na dotychczasowe wielkomiejskie gnioty o klasie średniej z TVNu dobrze oglądało się. Tym razem zeszliśmy do niższej klasy robotniczej z małego miasteczka. Tą sferę TVN rzadko pokazuje lub prawie wcale. 

 

Na plus reżyseria Bartłomieja Ignaciuka, który nieźle poradził sobie z pokazaniem realii społecznych wymieszanych z wątkami kryminalnymi. Zafundował emocjonalny roller-coster. Dotychczas współpracował z Holoubkiem przy Wielkiej Wodzie i tu część ekipy powtórzyła się. Może dlatego widać elementy "szkoły narracji Holoubka"?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności Pati - 1,3 mln godz.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pati-player-serial-hit-wyniki

 

Serial składa się z 6 odcinków po 40 minut, czyli całość trwa 240 minut, tj 4h. Dzieląc 1,3 mln przez 4 daje przypuszczalny wynik, że serial w całości mogło obejrzeć 325 tys. osób. Ale nie wiadomo w ilu gospodarstwach było wspólnych, rodzinnych seansów. Jeśli przykładowo oglądało średnio 2 osoby przy jednym odbiorniku, to rzeczywistych widzów mogło być 650-700 tys. zaraz po premierze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Przeglądałem cennik w playerze i jestem w szoku.Aby obejrzeć kanał elewen należy wykupić go za 74 zł/mies.Normalnie u żródła jest za 16 zł,a na wp.pilot nawet za 14 zł./mies. 

Kanały eurosportu +10 zł 

Kanały canal+         +64 zł. 

Czy to może jakiś błąd,który występuje tylko u mnie .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wykupić eurosport za 10 zł.(mając już player bez reklam) i nacisnąłem na elewen sport1 HD,a tam jedynie notatka,,wykup dostęp za 74.zł./30 dni.,aż mnie zmroziło. Dzięki za wyjaśnienie.Czyli eurospor sam/tak.Canal+ sam/tak,a samego elewenu nie obejrzy się,bo tylko z canal+.Dla mnie to dziwne i irytujące.Szkado że nie wyjaśniono tam jak to Ty zrobiłeś.Jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2023 o 20:42, listek2000 napisał(a):

Wybieram „kup ponownie" oraz „przedłuż" i żadnej reakcji , nie działa u mnie 🤔

Napisałem do nich, jedyna oferta to 159 zł  za rok bez reklam 😟

U mnie też, dopiero zmiana przeglądarki pomaga i niestety 159 a poprzedni rok miałem za 90. Napisałem maila i zobaczymy czy zaoferują jakąś promke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...