Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, faktycznie przy OTT C+ patrzyłem tylko na pakiet filmowy. Wygląda na to że te dane adresowe wyciągają dla właścicieli praw sportowych (w PLAYER Canal+ są w jednym pakiecie - i te filmowe i te sportowe).

Ogólnie, zdziwiłem się bo nie spotkałem się z takim wymaganiem np. przy innych pakietach Playera czy przy Eurosport Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.12.2020 o 18:46, muzz napisał:

Czy to jest normalne że film jest dostępny na HBO go, a nie jest na HBO na Playerze? Jako przykład Western Stars był na HBO w zeszłym tygodniu a na Playerze pojawił się dopiero dzisiaj. 

 

W dniu 2.12.2020 o 19:26, regedit32 napisał:

To są dwie osobne usługi od różnych dostawców, więc jest to możliwe.

 

A to nie jest że mając pakiet HBO w Playerze można zarejestrować się w HBO GO bez dodatkowej opłaty?

https://sklep.player.pl/kod-hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawop napisał:

Można. Natomiast w serwisie Player jest HBO OD, to jest inna usługa od tego samego dostawcy.

 

Czy byłbyś w stanie wyjaśnić, czym to się różni?

Wydawało mi się że to działa tak:

1. Kupuję pakiet HBO w Player.pl (lub kombinację HBO+Canal+, Unilimited i inne).

2. W serwisie Player generuję kod dostępu do HBO GO.

3. Rejestruję się w serwisie HBO GO kodem dostępu z Playera.

Opłata jest pobierana TYLKO w punkcie 1, a dostęp do treści jest na obu portalach.

 

Zgadza się czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jeśli kupiłem Canal+HBO w cenie 30 złotych, potem anulowałem subskrypcję. A następnie znów wziąłem za 30 złotych ten pakiet, przedłużając jego ważność o kolejny miesiąc (i kolejny, i kolejny), to będzie działał bez problemów? Bo jeśli tak, to jest to najtańsza opcja na pakiet Canal+ i HBO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nawet gdyby nie, i tak wychodzi sporo taniej niż w C+ OTT. Tam chcą za pakiet "film" 5 dyszek, drugie 5 dyszek za pakiet "sport", czyli już 100 zł za to samo co w Playerze jest za 30 zł promocyjnie / 60 zł podstawowo. Do tego w pakiecie jest jeszcze VOD od Playera (pozycje z TVN-u i discovery+).

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zwracam honor.

W takim razie porównanie wygląda mniej więcej tak:

30 zł Player vs 50 zł C+ OTT promocyjnie

60 zł Player vs 100 zł C+ OTT podstawowo

Co do Filmbox chyba nie ma go w Player. Natomiast eleveny są w pakiecie "unlimited" (70 zł promocyjnie, teoretycznie 90 zł podstawowo, ale chyba na razie to jest bezterminowa promocja, nie przez dwa miesiące). Do promocyjnego C+HBO można Eleveny dokupić za 15 zł, czyli z Elevenami wychodziłoby 45 zł przez 2 pierwsze miesiące, potem chyba bardziej opłaca się "unlimited" za 70 zł.

 

Nie potrafię za to określić, jak wygląda porównanie treści VOD w obu serwisach.

 

Nie chcę być niczyim marketingowcem, ale moim zdaniem korzystniej wypada jednak Player, a już zwłaszcza na etapie promocyjnych dwóch miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ OTT idzie chyba z Francji, więc nie muszą przejmować się polskimi oznaczeniami wiekowymi. Tam oznaczenie wiekowe jest na cały ekran przez kilka sekund na początku odtwarzanego materiału.

 

Szkoda, że Player nie chce iść w stronę IPLI. Oznaczenie wiekowe pokazywać tylko przez kilka sekund: na początku odtwarzania, przy zastopowaniu nagrania i przy wznowieniu odtwarzania. Jesteśmy w serwisie cyfrowym i jedno kliknięcie myszki/pilota wystarczy, aby sprawdzić wiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście promocyjne pakiety w Player wpadają korzystniej, niż aktualna oferta C+ przez internet. Co ciekawe, gdyby zwrócić uwagę na zawartość Playera, to widać wyraźnie, że obecny pakiet "Fun & info", to jest niemal 1:1 z ich wcześniejszej oferty. W C+ nie ma jedynie AMC i ES1 i ES2. 

Swoją drogą, gdyby ktokolwiek był niezadowolony, to któryś z podmiotów już dawno zrezygnowałby ze współpracy. Wygląda to trochę tak jakby projekt Player +Box został zarzucony, a na jego miejsce wskoczył C+Box i dodatkowo podzielono ofertę programową między obie usługi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...