Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie jak to jest z ofertami w promocjach?
Jak na przykład jest START VOD na 120 dni za 30 zł (i przekreślone 40) to po czterech miesiącach za odnowienie będą chcieli dalej 30 zł czy już 40?\

Oczywiście wiem że promocje mogą się zmienić - chodzi mi o to czy skorzystać z danej promocji można raz czy wiele razy.

 

No i jak wygląda kwestia cen regularnych. START VOD przy subskrypcji miesięcznej ma cenę 15 zł z przekreślonym 30 (START VOD + TV odpowiednio 30 i 65). 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
6 minut temu, Ozzy666 napisał:

Do tej pory płaciłem za START VOD 10 zł miesięcznie czy ta cena wzrośnie do 15? 

Jeżeli nie wycofałeś swojej karty ze swojego konta playera przy ofercie za 10zł/mies. to może być tak, że player będzie pobierał od Ciebie te 10zł/mies. a nie te 15,00.  Musisz zobaczyć przy najbliższym rozliczeniu jak postąpią z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozliczenie mam 20 dnia każdego miesiąca. Jak mi teraz ściągną 15 zamiast 10 zł to opłacę za cały rok z góry 120 zł, opłaca się. Tylko jeśli opłacę cały rok z góry zaraz po tym jak wezmą opłatę za okres 20 grudzień - 20 styczeń to te 365 dni będzie liczone od razu czy od stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
4 godziny temu, _Artek_ napisał:

Okresy się sumują dlatego ja nie kupuje kiedy mi się kończy tylko kiedy jest promocja :D 

Nie koniecznie się sumują, zwłaszcza jak się ma dodatkowe pakiety lub ma starą ofertę.

Trzeba najpierw wyłączyć dodatkowy pakiet lub starą ofertę i dopiero będzie możliwość zakupienia dowolnej oferty promocyjnej czy dowolny pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Właśnie otrzymałem na email, voucher w podziękowaniu za aktywną subskrypcje pakietu Start od Player na CANAL+ na 30 dni. Sprawdzajcie skrzynki :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 15:07, Krzysiek11:) napisał:

Właśnie otrzymałem na email, voucher w podziękowaniu za aktywną subskrypcje pakietu Start od Player na CANAL+ na 30 dni. Sprawdzajcie skrzynki :)

Ja też tylko jest jeden problem.

Cytat

Voucher nie może być aktywowany na Twoim koncie.  Kod jest ważny do 6 stycznia 2021 i do tego dnia może zostać aktywowany na stronie player.pl/kod. Voucher gwarantuje 30-dniowy, bezpłatny dostęp do pakietu START VOD.

Także jak ktoś chętny to oddam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie, na stronie centrum pomocy Playera jest info:

https://pomoc.player.pl/pytanie/42?platform=0 

ale przy wybraniu jakiegoś pakietu, np C+ i HBO płatność tyko kartą, nie ma innego wyboru metody płatności. To standard czy czegoś nie widzę?

...

edyta

Wyjaśnione, odpisali na zapytanie ;)

Cytat

Dzień dobry,
dziękuję za wiadomość. Uprzejmie informujemy, iż wybrane pakiety i promocje można aktywować wyłącznie w formie odnawialnej używając karty płatniczej obsługującej płatności rekurencyjne online.
Płatności przelewem dostępne są tylko dla dwóch pakietów: START VOD oraz START VOD+TV 120 i 180 dni

 

Edytowane przez maUryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2020 o 01:50, bugmenot napisał:

30 dni start VOD za free, także na istniejących kontach.

 

www.pepper.pl/kupony/playerpl-start-vod-na-30-dni-za-darmo-rowniez-na-starych-kontach-343007

 

Jest jeszcze jeden voucher, ale z tego co czytałem tylko dla ludzi którzy nie mają aktualnie wykupionego pakietu: GWIAZDKA2020, działa od 24 do 26 grudnia. Sprawdzałem - nie trzeba nawet karty podpinać.

 

Z mojego doświadczenia widzę że da się oba pakiety skumulować:
1. Założyłem nowe konto;

2. Aktywowałem voucher "Gwiazdka";

3. Aktywowałem voucher PL30GIFT, po aktywacji niemal od razu wyłączyłem autoodnawianie, ponieważ nie będę chciał subskrypcji miesięcznej (o tym niżej).

Wygląda to tak - czyli najpierw "leci" voucher 30 dni, potem wykorzystuje się ten gwiazdkowy.

Co więcej, gdybym teraz dokupił płatny pakiet - zanim dowiedziałem się o voucherach, rozważałem ten sam START VOD w cenie 30 zł za 120 dni, to wygląda na to że też się zsumuje, czyli za 30 zł mógłbym sobie zapewnić dostęp do 25 maja 2021 r. (ewentualnie do 22-go jeśli by skasowali ten krótki, gwiazdkowy).

Muszę pomyśleć czy to się opłaca.

Jeśli dobrze się zorientowałem, to w pakiecie START VOD są audycje z kanałów TVN bez reklam, plus odcinki przedpremierowe (teraz i tak nie ma bo sezon się skończył), oraz Discovery Plus, zgadza się?

Kanałów live nie ma, ale można je dokupić w subskrypcji START TV po 15 zł miesięcznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie, dlaczego przy próbie wykupienia któregokolwiek pakietu zawierającego CANAL+ wymuszają podawanie danych adresowych?:

https://i.ibb.co/QdzysqC/scr.jpg

Zastnawiam się czy nie jest to może próba przyciągnięcia klientów do znacznie droższej usługi "C+ telewizja przez internet"? Przeklikałem się tam próbnie i nie wymuszają podania adresu, przynajmniej do momentu aż nie ma ekranu z danymi karty płatniczej (dalej nie próbowałem).

Swoją drogą, ciekawe, jak od strony prawnej wyglądałoby zamówienie pakietu z podaniem nieprawdziwego adresu? W końcu, jest RODO i nie powinno się zbierać nadmiarowych danych osobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest od zawsze, potrzebna im podkładka dla włascieili praw autorskich, że mieszkasz w Polsce.

W przypadku zamawiania pakietu sport w OTT C+ też trzeba podać dane.

Adresu nikt nie weryfikuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...