Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, że forum jest m.in. po to, aby wymieniać się informacjami, zadawać pytania, etc. Ale wygodnictwo niektórych jest porażające ?.

Wałkowane są te same zapytania non stop. A wystarczy przeczytać kilka postów wstecz i wszystko jest opisane. Ale po co. 

Ewentualnie zadzwonić na infolinie i zapytać pracowników. 

Nie udzieli wyczerpujących info. w interesującym mnie temacie, to dzwonię za kilkanaście min. i kolejny jest bardziej ogarnięty. 

 

Edytowane przez gebi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, p_gruszka napisał:

Czy macie dostępną opcję HBO bez GO za 25 zł miesięcznie w ICA? U mnie tylko opcja z HBO GO za 35 zł (wcześniej cały czas korzystałem z tej za 25 zł).

 

Patrzysz przez zakładkę "Poszerz swoją ofertę"? Bo ja tam widzę, że mam 3 promocje na HBO.

- HBO z HBO GO za 20 zł do końca umowy (czyli jeszcze 1,5 roku)

- HBO z HBO GO przez 3 miesiące za 0, później 25 zł przez 10 miesięcy

- HBO Z HBO GO za 25 zł przez 6 miesięcy, później 35 zł

 

W sumie może i bym wziął HBO ale może dadzą jeszcze jakieś gwiazdkowe promocje...?

Edytowane przez 256PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shark, dokładnie tak jak opisał Ci to kolega @tweed77. Nic nie negocjowałem, bo do końca umowy mam 5 m-cy, więc nic ciekawego dla mnie nie mają w tej kwestii. Opcja włącz / wyłącz i 7,95 zł średnio na miesiąc wychodzi bez łaski ;)

 

Włączasz pierwszego danego miesiąca i w dowolnym momencie przed upływem drugiego zlecasz wyłączenie poprzez czat, zgłoszenie w ICA lub infolinię.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Ile kosztuje opcja Eleven Sports w zobowiązaniu rocznym? Czy jak włączyłem telefonicznie opcję Eleven Sports na miesiąc w cenie 15,90 zł mogę z tej opcji jeszcze zrezygnować i się z tego wycofać? W mailu przyszło potwierdzenie i jest wzmianka o 14 dniach na odstąpienie od umowy. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez marekpolek
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...