Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was też TVP 4K nie ma nazwy na liście?

Też tak mam jednak to już nie ma znaczenia ponieważ rozmawiałem z konsultantem i kanał jest tylko do 02.09 i nie planują go przedłużać na chwilę obecną.

 

A takie pytanie z innej beczki. Czy ktoś próbował reklamować wprowadzenie opłaty za Canal+ 4K?

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione z wątku dekodera - offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dowód tego zapewnienia to może byś coś ugrał ale jak sam napisałeś- w punkcie, czyli pewnie zapewnienie na tzw. "g-ę-b-ę" a to jest nic nie warte i nie do udowodnienia. Dwa czy poinformował Cię o dostępie na całą umowę czy tylko o dostępie. Bo jeśli powiedział tylko o dostępie, to nie mijał się z prawdą - wtedy było za darmo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA pojawiła się nowa opcja dodatkowa ,,Multi Men Pack i Eleven Sports" za 25 zł  miesięcznie z zobowiązaniem na 9 miesięcy lub do końca umowy. Po okresie gwarantowanego kożystania 45,90 zł z możliwością rezygnacji. Cena wydaje się dość atrakcyjna, chyba skorzystam  :wink: 

 

 

tQPazrb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zobacz w szczegółach oferty w tabelce na 3 stronie, ile miesięcy jest gwarantowanego korzystania.

Tak to wygląda. Można zamawiać.

 

2018-08-22_162618.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla opcji pierwszej:

 

*opcja w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji History, H2, Adventure TV HD, i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję będzie wynosiła 7,96 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy.

 

Dla opcji drugiej:

 

*opcja w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji History, H2, Adventure TV HD, i Sportklub za 5zł/m przez 9 m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję będzie wynosiła 7,96 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy.

 

 

 

u5hnI7A.png

 

 

 

Jeśli chodzi o ww pakiet MULTI MAN PACK I ELEVEN SPORTS, 25zł.

 

 

Dla opcji pierwszej:

 

*opcja Multi Man Pack i Eleven Sports w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję będzie wynosiła 45,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy.

 

 

Dla opcji drugiej:

 

*opcja Multi Man Pack i Eleven Sports w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m przez 9 m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję będzie wynosiła 45,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@shark, posiadasz dekoder Ultrabox?
Pewnie go nie masz. ;)

Oferta w ICA pojawiła się abonentom posiadającym ten dekoder.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM CI+ tak jak mam opisane w stopce.

Zapewne w przyszłym tygodniu technicy dodadzą tą opcje, skoro kanał kończy free z końcem miesiąca.

Swoją drogą mogliby go puścić jeszcze do końca roku bezpłatnie obserwując rozkładówkę kanału i nadal pojawiające się problemy techniczne na tym kanale. Zapewne będzie to też dla DUK karta przetargowa przy przedłużaniu umów podobnie jak paczka PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest jeszcze opcja, ze będziecie musieli Ultrabox wynająć od NC+. ;)

@shark, nie bierzesz tego pod uwagę ? :P

Opcja z modułem mogła być promocją na czas MS. Tak tez może być.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie pisze, że tak jest. Najlepiej poczekać lub zadzwonić na infolinię i się zapytać co z modułem, czemu nie ma oferty w ICA.

Tak na marginesie świństwo by to nie było, bo większość z nas chcąc oglądać ten kanał wynajmuje dekoder.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja, ze będziecie musieli Ultrabox wynająć od NC+. ;)

@shark, nie bierzesz tego pod uwagę ?

Opcja z modułem mogła być promocją na czas MS. Tak tez może być.

Niczego od nich nie będę wynajmował i to tym bardziej za tak chore stawki. Ktoś chce się dać kroić to jego sprawa tym bardziej dla jednego kanału bez wypełnionej ramówki.

 

Na swoim sprzęcie mam kilka kanałów 4K, których ty i inni posiadacze dekodera od ncplus nigdy nie zobaczycie. To samo tyczy się chociażby listy kanałów, której nie możecie edytować.

 

Jeśli nie dadzą możliwości oglądania na module to sprawa nadaje się do UOKiK.

 

Ja osobiście i tak nie wykupie na razie tego kanału, bo to się zwyczajnie nie opłaca. Nie dość że nic tam nie ma to na transmisjach sportowych są wieczne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na swoim sprzęcie mam kilka kanałów 4K, których ty i inni posiadacze dekodera od ncplus nigdy nie zobaczycie.

 

Ja ci napisałem jak może być, a ty z pretensjami do mnie.

Tyle negatywnych emocji w tobie, wystarczy zadzwonić do infolinię i się dopytać ;)

Tak na marginesie, nie muszę tego widzieć co ty tam masz. Do szczęścia mi to nie jest potrzebne. :P

Wystarczy mi to co mam. :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja, ze będziecie musieli Ultrabox wynająć od NC+. ;)

@shark, nie bierzesz tego pod uwagę ? :P

Opcja z modułem mogła być promocją na czas MS. Tak tez może być.

Obyś nie był prorokiem w tej kwestii - takim działaniem zawężyliby sobie w ten sposób pozyskaną wcześniej widownię i klientów, poza tym od strony technicznej moduły działają w 4K prawidłowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@shark, tak na chłopski rozum system nie wie, ze masz/macie moduł , a co za tym idzie oglądasz Canal+4K i stąd brak tej oferty. :P

Moim skromnym zdaniem bez telefonu do NC+ lub wizyty w APS nie zamówisz Canal+4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...