Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to mi to proponowali juz w grudniu. Normalnie zadzwonili i proponowali. Nic tam o jakimś koncie nie proponowano. Dzwonią 2 razy w miesiącu. Ostatnio zgodziłem sie na HBO 3 miesiace gratis 3 miesiace po 30 zl. Wychodzi średnio 15 zl, ale większość i tak tych filmów ogladalem. Teraz znowu cisną Eurosport 2. na. 9 miesiecy po 3,99. Chociaż konsul mówił ze jak zacznie sie Bundesliga to najlepiej dzwonić na początku miesiąca i jeden miesiąc gratis a drugi 5 zl i wychodź za 2 miesięcy 2,5. Tak samo zrobiłem z hbo na początku. Wyszło mi 12,5 za 2 miesiace. Mam najniższy pakiet Comfort plus i nie daja mi spokoju. Jak to konsultant powiedział jest tyle opcji do sprzednia mi...

 

Pytalem czy sam 6 x canal plus mizna sobie dokupić, ale normalnie sie nie dalo. Jednak jakbym przedłużyl to (mimo ze 4 mieście temu zawałem nową to dawali do Comfortu plus 6 x Canal na całą umowe i HBO na 9 gratis. Cena 1 rok 59 2 za 69 (a jeśli z ekstra to 79 zl). Zwróćcie uwagę ze do końca umowy mam prawie półtora roku. Niemniej miałem trochę wydatków i na/razie sie nie zgodziłem. Doświadczenie uczy ze nie ma promocji której by później znowu nie bylo, a i musze być pewny ze kupili ekstraklase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Panowie opcja Filmbox z lojalką dalej jest za 4,90zł? Chciałem komuś z rodziny włączyć, ale więcej niż 5zł to nie jest warte :wink:

 

W grudniu jeszcze był za niecałe 5 zeta..na 6 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do nc+ w sprawie promocji: HBO 3m 0zł/3m 20zł. Dostałem informację, że z tej opcji można skorzystać tylko, jeśli dobierze się inną promocję: Cinemax 6m 10zł. Konsultant zapierał się, że nie ma innej możliwości, aby dostać HBO w tej cenie.

 

Poszedłem do APS i bez zbędnych pytań, dostałem aneks do umowy na HBO 3m 0zł/3m 20zł.

 

Teraz czytam "Warunki Promocji" i zaczynam się martwić...

 

"(...)

Rozdział II. Warunki promocji

1. Warunkiem skorzystania z Promocji jest spełnienie przez Abonenta kryteriów(...)

(...)

2) równoczesne skorzystanie z jednej z promocji na Pakiet, przekształcający czas obowiązywania Umowy. (...)

(...)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z infolinia i zapaytalem czy do najniższego comfort plus można sobie dokupić canal plus do sport. A konsultant, ze tak za 10 zl! No to mówię. Spoko biorę ten canal plus sport, familly i familly 2. A tu niestety okazuje sie ze za 10 zl mozna dokupić canale jeżeli miałbym juz jakiś pakiet z tej grupy canal plus. Ja mówię jakby miał canale to nie potrzebował wykupienia. Może jednak info się przyda komuś ma już sport i chciałby film i na odwrót... Takie dokupienie nie wydłuża podobno umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Aneks zobowiązuje do tego aby pełne 6 miesięcy mieć HBO a nie wyłączyć je sobie po 3 miesiącach za 0 zł :D Przecież nikt nie włączy Wam promocji na ładny uśmiech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...