Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A z HBO można zrezygnować w każdym miesiącu? Bo ja np. zamówiłbym sobie teraz i miałbym styczeń za darmo zapłaciłbym za luty 25 zł i właśnie w lutym chciałbym zrezygnować. Przez te 2 miesiące nagrałbym wszystkie interesujące mnie filmy i pewnie za 3-4 miesiące znów bym tak zrobił nagrywając to co mnie interesuje. Więc jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie lepiej z neta "zassać" ,wystarczy dobre łącze i filmy w prawdziwym "hd" będziesz miał :wink: takie kombinowanie chce ci się?

HBO warto ale tylko dla ich produkcji : "Gra o tron" , "Czysta krew" , "Spartacus" , "Wataha" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam tak, że za seriale biorę się dopiero jak jest dostępna cała seria. Nie lubię czekać kilka dni na odcinek. A co do zasysania to czasami ciężko znaleźć film w HD, bo net nie stanowi u mnie problemu. Teraz na HBO leci dużo filmów z grudnia a wtedy były niezłe premiery. Do tego sporo dobrych filmów z poprzednich miesięcy. Przez te dwa miesięce nagram pewnie kilkanaście filmów, więc za nim je obejrzę minie sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to chyba się skuszę i do nich zadzwonię i zapytam o tą promocję. Razem z Cinemaxem za 15 zł miesięcznie to całkiem niezła oferta. Filmboxów nie chce nawet za 2 zł, jak dla mnie to tam nie mam nic interesującego. FilmBox powinien być w podstawowych pakietach bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez telefon wspominali mi o promocji HBO+Cinemax 3 miesiące za free 3 miesiące za 30zl , wychodzi ok. 15zl/m-sc

Jeżeli "puszczają" - średnio po 15zl/m i jeszcze na nim zarabiają - to ile rzeczywiście jest wart ten "podwójny" pakiet?

Dziesięć złotych? Czy jeszcze mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to chyba się skuszę i do nich zadzwonię i zapytam o tą promocję. Razem z Cinemaxem za 15 zł miesięcznie to całkiem niezła oferta. Filmboxów nie chce nawet za 2 zł, jak dla mnie to tam nie mam nic interesującego. FilmBox powinien być w podstawowych pakietach bez dodatkowych opłat.

Miałem Cinemaxy przez 2 miesiące i szczerze to przez ten czas nic ciekawego na nich nie było (nie obejrzałem żadnego filmu ),więc bez żalu wyłączyłem tę opcje.Jak dla mnie szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dobrać sobie H2, zadzwoniłem na numer krakowski i tam konsultant zaproponował mi ten kanał za jedyne 1,99 zł. na moje stwierdzenie, że mam już History Hd a w pakiecie te dwa kanały kosztują 2,99 zł, pan odpowiedział, ze jest to cena przy pierwszym zamawianiu w pakiecie a ponieważ ja już mam kanał History HD, więc nic z tym nie można zrobić. Zadzwiłem na numer warszawski a tam konsultant od razu zapytał, czy chcę czasowo wyłączyć kanał History HD i ponownie włączyć pakiet History Hd i H2 HD, na co wyraziłem zgodę i mam pakiet za 2,99 zł a nie za 3,88 zł, niby oszczędność tylko 0,99 zł, ale w skali roku to już ponad 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym roku po zalogowaniu do ica miałem do wyboru różne promocje opcji dodatkowych. Teraz nie ma ani jednej. Co jest grane?

 

Właśnie się pojawiły z powrotem z nowymi cenami ;). Podejrzewam, że usunięto to też ze względu na zmianę prawa konsumenckiego i czasów na odstąpienie od umowy. Trzeba było "dopisać trochę kodu" obsługującego te zmiany, a że był okres świąteczno-noworoczny to trochę to trwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...