Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Godzinę temu, PawelTSW napisał(a):

@trasko dostałeś mail aktywacyjny? 

Działa ci już Viaplay? 

Dostałem mail aktywacyjny po około godzine od złożenia zamówienia i otrzymania potwierdzenia na mail'a. Aż tak się nie napalałem żeby po minucie sprawdzać.

 Z maila aktywacyjnego (był w spam) uruchomiłem i działa 😃

Teraz na żywo nadają

Harlequins - Sale Sharks

15.55 - 19.00 | 15. kolejka | Premiership Rugby

Edytowane przez trasko
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2023 o 09:56, PawelTSW napisał(a):

@Krzysiek11:)

Jak to jest?

Znajomy chciał wczoraj aktywować Viaplay za 19, złożył zamówienie i dostał potem maila, że oferta na  Viaplay jest obecnie wstrzymana. 

 

Tutaj zrzut ekranu:

https://zapodaj.net/cef8d125346df.jpg.html

 

 

Ale jaja :D

Co tym razem wymyślili. 

?? 

mialem ten sam porblem i konwersacja mailowa przez 2 dni. Suma sumarum, wrocili mi stan z przed aktywacji, czynnosci wykonalem jeszcze raz przez strefe, i link dostalem za 15 min. Mieli jakis bug chyba,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2023 o 17:52, trasko napisał(a):

 

Dostałem mail aktywacyjny po około godzine od złożenia zamówienia i otrzymania potwierdzenia na mail'a. Aż tak się nie napalałem żeby po minucie sprawdzać.

 Z maila aktywacyjnego (był w spam) uruchomiłem i działa 😃

Teraz na żywo nadają

Harlequins - Sale Sharks

15.55 - 19.00 | 15. kolejka | Premiership Rugby

Cześć

widzę, że coraz więcej osób ma dostęp do Viaplay - zanim wezmę zobowiązanie na 2 lata, to chciałbym Was zapytać o opinie odnośnie jakości/stabilnośći "odbioru" np. w porównaniu do innych kanałów sportowych jak C+ Sport czy Eleven (w moim przypadku ekran to 65" OLED); czy jest różnica w jakości pomiędzy 2 meczami Premier League na C+ a streamingiem?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lakiman napisał(a):

@bricktop zapraszam do lektury tematu. Kilkanaście stron wstecz i nie będziesz musiał pytać.

OK, dzięki, tamte komentarze z ub jesieni widziałem, myślałem, że jest coś więcej/nowszego...

jedna rzecz której (chyba?) tam nie znalazłem: czy jest różnica w jakości pomiędzy oglądaniem bezpośrednio na dekoderze a dostępem przez aplikację zainstalowaną np. na TV?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość masz teoretycznie lepsza na kanałach C+sport. Ale to głównie dzięki inaczej dobranej jasności i kolorów. Na apce Viaplay  jasność jest za mocna i bardziej widać defekty obrazu. Podobnie jest na C+online na meczach które pokazują. Różnica niby niewielka ale jak ktoś ma duży tv i zwraca na to uwagę to widzi to. Choć ja nie mam Oleda tylko SonyXG9505.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 18:38, Jorg_1980 napisał(a):

Hej, mam pytanie ile normalnie kosztuje paczka c+ w strefie c+ ze zobowiązaniem i bez ? Dzięki za odpowiedź.

19,99 bez uśredniania w zobowiązaniu.  Bez ok 80.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...