Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylko jak wstawić dokument?

Mam dokładnie to co kolega Pawel dał na forum. Po otrzymaniu Extra+ za 10zł (dopełnienie do optimum+) konsul stwierdził,  że ma dla mnie super ofertę ale musi to skonsultować z "kierownikiem" i zaproponował Netflix premium z 4K za 38 zł podobno miał jeszcze tylko 2 takie oferty. Zdziwił się, że nie chcę z tego skorzystać bo wolałem standard bez wiązania sie na cały okres z canal+. Ale w końcu zgodziłem się. Dostałem maila gdzie dokonałem przenosin konta- płatności z Netflixa do Canal+. Kto chce niech wierzy ale tak jest.

Nie uważam tego ża żaden sukces bo Netflixa oglądam tylko w jednym domu. Jednocześnie muszę stwierdzić, że CAŁKOWICIE nie rozumiem polityki cenowej Canal+. Jest konsul z którym nic nie można załatwić a trafi się inny z którym wszystko da się osiągnąć. Gdzie tu logika? Żeby dostać Extra+ (dopełnienie do Optimum+) musiałem wykonać 3 telefony z odpowiedzi, że to nie możliwe aż dostałem to co chciałem. Netflix to tatalne zaskoczenie i przypadek a propozycja wyszła do konsula.

 

Edytowane przez sp4
Bład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sp4 napisał:

Tylko jak wstawić dokument?

@sp4 Nie musisz już wstawiać dokumentu, bo kolega @PawelTSW dał powyżej nad Twoim postem już linki do screenów tej oferty Netflix Standard z Netflix 4K za 38 zł/m. W przypadku Ciebie @Pawel6666, to jak masz obecnie Netflix za 38 zł/m, to nie dołączą Ci teraz za free opcji Netflix 4K, bo żadnej korzyści z tego nie mają. Inna sytuacja jest jak Abonent nie ma Netflixa na umowie, bo wtedy konsultantowi zależy na podniesieniu zobowiązania u Abonenta. W tym przypadku czasem, ale bardzo rzadko w trakcie trwania umowy w zależności na jakiego konsultanta się trafi i czy będzie zgoda osoby wyżej, to można wynegocjować właśnie włączenie w cenie 38 zł/m Netflixa 4K, czyli plan Premium. W dokumentach jest wtedy ujęta opcja Netflix plan Standard za 38 zł/m + opcja podniesienia do Netflixa 4K za 0 zł/m. Sam dostałem niedawno na infolinii taką ofertę na Netflix z planem Premium za 38 zł/m do końca okresu oznaczonego umowy, bo konsultant mnie przekonywał, że mi wyślę ofertę do samodzielnej aktywacji, a ja będę mieć czas na zastanowienie się i ewentualną aktywację. Mam jeszcze 3 dni na akceptację, ale chyba nie skorzystam i nie będę aktywował, bo nie jest mi jednak Netflix jak na razie potrzebny.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pawel6666 napisał:

Bzdury piszesz 4k netfix jest ale nie za 38 zł. Dzwoniłem I przy takim pakiecie nie ma zo 0 zł tylko dodatkowo 17 zł. 

Ten miesiąc masz za 0 zł ale od następnego miesiąca będziesz płacił. 

I kto tu bzdury  pisał?

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...