Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak dawno tzn. około 17 lutego br. w strefie 18+ , pojawiła się nowa kolekcja   Zest18+ (nie mylić z Zest go 18+ )

 

W tej chwili jest  tam 30 krótkich filmów ( mniej więcej po ok.30 min. każdy )

 

Czy ktoś z kolegów abonuje tą opcje ?

 

Proszę o info na temat zawartości i ceny ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy canal plus ma jakas licencje od hbo . Widze ze prawie wszystkie seriale z hbo jak czarnobyl,wojownik, kompania braci wszystko jest dostepne na apce canal plus.

Czy to mi sie pojawia dlatego ze mam pakiet hbo i hbo go ? 

Edytowane przez Tomo1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treści HBO są w ramach serwisu C+ tak samo jak w Polsat Box GO jak i Playerze, bo mieli taka politykę.
Ale raczej się to będzie kończyć wraz z premierą HBO Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma ktoś w strefie C+"pakiet relax+", który pokazuje zawartość 12 kanałów za 19,99...następnie wchodząc,pokazuje się plansza 

RELAX+

Ilość kanałów w pakiecie: 88, w tym 49 w jakości HD a klikając ZOBACZ OFERTY pojawia się,

 

11 X CANAL+ Z NETFLIX

DO KOŃCA ZOBOWIĄZANIA NA PAKIET GŁÓWNY

0 zł

do końca obecnego miesiąca

19.99 zł

w następnym miesiącu

19

99 zł

zł/mies.

od 1. miesiąca do końca zobowiązania ale w prognozach płatności jest +48zl, WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w c+ mają bałagan. W lutym początkiem miesiąca zamówiłem sobie przez ica opcję mezzo - dostałem umowę do strefy abonenta z której wynika że zapłacę dopełnienie w marcu. Dostałem rachunek bieżący bez uwzględnionego czasu korzystania z lutego. Czy mogę sobie tak włączać i wyłączać mezzo żeby średnio płacić 2,5/mc czy to tylko jednorazowy wypadek przy pracy?

Edytowane przez maqs6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Vaniliovsky napisał:

Czy np włączając bez zobowiązania FilmBox Pack na miesiąc potem mogę sobie sam anulować czy trzeba pisać aby wyłączyli? 

 

podczas wyłączania mezzo zaproponowali mi zamiast tego filmboxy za 5 zł. Jeżeli chcesz mieć filmboxy to może spróbuj wziąć za piątaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maqs6na tą chwilę pytałem tylko tak z ciekawości.

 

Szczerze powiedziawszy od początku umowy z nc+ czyli od 3 lat nigdy nie włączałem żadnych dodatkowych opcji.

 

Filmboxy dają za 5 przy przedłuzeniu umowy. Ale zdarza się że również za 0 na cały okres umowy. Dla mnie te kanały sa bardzo słabe. Powtórki powtórek a i jak na kanały filmowe premium powinny być już w HD a są tylko dwa z nich xD 

 

Słabo to wygląda aby oglądać film w jakości SD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Vaniliovsky napisał:

 

 

Filmboxy dają za 5 przy przedłuzeniu umowy. Ale zdarza się że również za 0 na cały okres umowy. Dla mnie te kanały sa bardzo słabe. Powtórki powtórek a i jak na kanały filmowe premium powinny być już w HD a są tylko dwa z nich xD 

 

Słabo to wygląda aby oglądać film w jakości SD. 

opcję Filmbox za 5 dostałem z czapy, ale nie potrzebuję bo nie mam czasu przetrawić  hbo, netflixa i c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...