Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy obecnie biorąc najnizszy pakiet entry+ ( ten za 9,99) można potem liczyć na uzyskanie w ICA opcji na dopełnienie o opcje kanałów Canal +?

Jeżeli tak, w jakiej cenie ?

I pytanie 2: czy po podniesieniu pakietu entry do innego przez ICA pojawią się później także opcją dobrania multiroom ? Czy dopiero po przedłużeniu umowy ?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ssaa85 napisał:

można potem liczyć na uzyskanie w ICA opcji na dopełnienie o opcje kanałów Canal +?

Jeżeli tak, w jakiej cenie? 

Tak, 19,90

2 minuty temu, ssaa85 napisał:

pojawią się później także opcją dobrania multiroom ? Czy dopiero po przedłużeniu umowy ?

Multiroom dobierasz w punkcie, w systemie nic takiego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Multiroom dobierasz w punkcie, w systemie nic takiego nie ma"

 

Dziękuję za odpowiedź, pytanie, czy pozwolą dobrać w punkcie  trakcie umowy, czy trzeba będzie czekać do zakończenia/przedłużenia ? Czy wymiana dekodera głównego również będzie możliwa ?

Pytam, bo do bazowego pakietu entry z założenia nie da się dobrać MR, pytanie jak to wygląda przy późniejszym powiększeniu pakietu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są teraz jakieś korzystne promocje na HBO go? Dzwoniłem na infolinię ale dostałem tylko info o 6 miesięcy za 25zl i do końca stycznia gratis.
Nie ma nic ciekawszego? Szczerze nie za bardzo mam ochotę korzystania z tego dłużej niż 3 miesiące.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie czy do optimum z wykupionym dopełnieniem da radę włączyć MP? W ICOK nie ma jej, ani w opcji promo, ani standardowej. Kojarzę, że do optimum

nie da się włączyć MP, ale może z dopełnieniem do extra idzie na infolinii się dogadać. Ma ktoś w tym temacie jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku marca HBO MAX wchodzi do Polski zastępując HBO GO.

Czy dla abonentów C+ posiadających HBO GO nastąpi po prostu przełączenie na HBO MAX, czy będzie to inaczej wyglądało?

 

Pytanie też czy w związku z tym w apce canal+ pojawią się w końcu materiały HBO w lepszej jakości z dzwiękiem przestrzennym? 

Edytowane przez red_fork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...