Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dostałeś to przy przedłużeniu umowy, a mi chodzi o kogoś, kto dobiera w trakcie

 

Edycja:

 

Dzwoniłem na "partyline" i konsultantka powiedziała, że nie ma dla mnie takiej promocji.

 

Oferowała jedynie 14.90 zł na 5 miesięcy. Stwierdziła też, że takie oferty dostępne są tylko przy przedłużaniu umowy, więc zostaje mi chyba tylko dalej zabawa w opcję Wł./Wył.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak, właśnie to samo wrzuciłem w wątku o C+ 4K. Żenada.

Żenada to mało powiedziane. :/

Czekamy teraz na oficjalną informację ile będzie nas to kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy to informacja o tym, iż Canal+ 4K jest dostępny bez opłat do końca sierpnia 2018 to żart, czy jednak od września będzie trzeba bulić?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Teraz kolejne pytanie czy to będzie możliwość włączenia Canal+4K(Lub jakiegoś tam specjalnego pakietu 4K) z miesiąca na miesiąc, czy opcja ze zobowiązaniem np:12 miesięcznym?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejne pytanie czy to będzie możliwość włączenia Canal+4K(Lub jakiegoś tam specjalnego pakietu 4K) z miesiąca na miesiąc, czy opcja ze zobowiązaniem np:12 miesięcznym?

Tak będzie jak z opcją dodatkową w systemie włącz wyłącz. Tak jak zawsze.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę bez zaczepek i wycieczek osobistych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie nas Panowie załatwili. Wymieniłem tutbacza, którego miałem za friko na nowy sprzęt za 15 zeta licząc na treści dostępne w Canal+ 4K mając paczkę wykupioną, a tu taki myk. Teraz jak zrezygnuje z tego, a naprawdę przy ramówce 4 godzinnej nie widzę innej opcji pozostanie mi oglądanie powtórek z MŚ na TVP 4K :) Jedyny plus to taki, że dek ładnie wygląda, ma większy dysk i chodzi jak błyskawica względem tutbacza. Dobrze to sobie wymyślili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzierają gdzie się da...

Ta dodatkowa opłata (jeśli się na nią zdecyduję) spowoduje, że przekroczę psychologiczną barierę (jak dla mnie) 150zł miesięcznej opłaty za telewizję. A pomyśleć, że w 2014 roku za prawie to samo (bez HBO) płaciłem 59-69zł...

 

Dobrze że się umowa za pół roku kończy. We Wrocławiu jest wiele alternatyw dla NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...