Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zależy na Ekstraklasie, Premier League, Bundeslidze, filmach bez reklam, więc jak najbardziej cena 25 zł za paczkę 8xCANAL+ nie jest jakaś wygórowana. Gorzej na pewno mają Ci co siedzą na normalnych stawkach cennikowych. Wtedy to faktycznie cena będzie nieadekwatna do oferty. Ligi Mistrzów żal to fakt, ale co zrobić. Cyfrowy Polsat nie ma póki co mi nic do zaoferowania właśnie poza nią.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę zgłaszać konkretne posty do przeniesienia, a nie pisać uwagi w postach bo numery się pozmieniały po wycieciu czego innego i na koniec w ogóle nie wiadomo co przenieść gdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opcje dodatkowe, np.dopełnienie do EXTRA+ będą działać po przejściu na czas nieoznaczony umowy? Czy wyłączą i zostanie tylko Comfort+? U mnie według prognozy wyjdzie 4 zł drożej.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem w warunkach oferty. Po okresie gwarantowanego korzystania 30 zł. Czyli przejście na czas nieoznaczony kosztowałoby mnie dodatkowe 24 zł. Kiepsko.

Widzisz, a w moim przypadku cena dopełnienia nie zmienia się po przejściu na czas nieznaczony.

 

Jak w takim razie traktować prognozy, skoro u Ciebie w nich jest raptem 4 zł więcej, a wg regulaminu 24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że prognoza płatności po zakończeniu okresu minimalnego umowy pokazuje kwotę głównego pakietu, bez dopełnień czy opcji dodatkowych jak HBO,Canal+ itd. gdzie jest okres gwarantowany. 24 zł. to suma dopłaty 4zł do Comfort+ i 20 zł za dopełnienie do Extra+ po przejściu na czas nieoznaczony. Wyłączenie/włączenie dopełnienia do Extra+ pewnie nie będzie problemem przy przejściu na czas nieoznaczony, ale za 10 zł nie dostanę tego bez przedłużenia umowy.

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że prognoza płatności po zakończeniu okresu minimalnego umowy pokazuje kwotę głównego pakietu, bez dopełnień czy opcji dodatkowych jak HBO,Canal+ itd. gdzie jest okres gwarantowany. 24 zł. to suma dopłaty 4zł do Comfort+ i 20 zł za dopełnienie do Extra+ po przejściu na czas nieoznaczony. Wyłączenie/włączenie dopełnienia do Extra+ pewnie nie będzie problemem przy przejściu na czas nieoznaczony, ale za 10 zł nie dostanę tego bez przedłużenia umowy.

 

Trzeba sprawdzać regulaminy poszczególnych opcji. Ja mam w regulaminie dopełnienie do Extra za 10 zł, zarówno w okresie gwarantowanym, jak i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś promocje na Eleven Sport dla stałych abonentów są w tej chwili?

Jeśli teraz byś się zdecydował to możesz kupić do końca marca za 0 zł a później 5 miesięcy za 14,90 PLN lub jeśli masz więcej jak rok do zakończenia umowy to do końca lutego za 0 zł a później do końca lutego 2019 po 11,90 PLN. Zostaje też opcja włącz/wyłącz w cenie 15,90 PLN - w lutym nic nie płacisz a w marcu 15,90 PLN do rachunku co daje średnio 7,95 PLN za miesiąc - najtańsza opcja w nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...