Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, 2PaC napisał(a):

Czyli seriale ktore są na HBO bądź Canal+ jeszcze jakiś czas sobie tam zostaną..czyli oferta jeszcze mocniej okrojona niż na innych rynkach... to czekamy na cenę.

To po co ta twoja mniemanologia stosowana? Piszesz, żeby pisać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, 2PaC napisał(a):

Czyli seriale ktore są na HBO bądź Canal+ jeszcze jakiś czas sobie tam zostaną..czyli oferta jeszcze mocniej okrojona niż na innych rynkach... to czekamy na cenę.

Bzdury. Znaczy to tyle ile napisałem i oferta nie będzie „okrojona”, ona będzie uzależniona od tego jak na naszym rynku działają konkretne umowy. Skąd to zdziwienie? Tak było, tak jest i tak będzie. Niezależnie od tego czy mowa o SkyShowtime, HBO czy Canal+. Chyba, że za lat kilka powstanie platforma „all in one” wzorem Spotify. A na to na ten moment się nie zanosi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gruby Bubu napisał(a):

Jest Dexter, jest Elementary, są seriale HBO, są też nowości typu Tulsa, wszystko ma lektora i napisy więc na starcie o niebo lepiej niż Amazon który głównie daje napisy, są też wszystkie filmy Star Trek

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Prośba, jeżeli masz taką możliwość możesz sprawdzić czy są wszystkie sezony Ray Donovan + ostatni film Ray Donovan? oraz jeżeli są to czy mają chociaż polskie napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał(a):

Jak tam przewidywania co do ceny?

W jakiej najprawdopodobniej zostanie zaproponowany  serwis?

Na wszystkich rynkach, gdy miał premierę serwis była promocja roczna?

Właśnie obawiam się ceny, ktoś wcześniej udostępnił na twiterze grafikę, że prawdopodobnie może być prawie 46 zł :( ale jakby zaproponowali maks 5 euro + 50% rabatu to byłoby całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek7777 przecież na pierwszej stronie jest taka "grafika", a dalej wyjaśnienie czemu nie należy się tym sugerować. @lakiman nigdzie nie było rocznej promocji. 

 

Tymczasem od wczoraj przybyło nieco tytułów widocznych w polskiej geolokalizacji, raczej można zakładać, że te będą u nas na starcie.

https://i.postimg.cc/Z5Mwkbx6/Sky-Showtime-PL-Filmy.jpg

https://i.postimg.cc/VLsgdr7j/Sky-Showtime-PL-Seriale.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIOOLE - akurat cena 46 PLN/mies. za SkyShowtime to byłoby grube przegięcie (głównie ze względów technicznych, ale ze względu na ofertę filmowo-serialową prawdopodobnie też), zresztą HBO MAX i Disney+ (które oferują jeszcze 4K czy szeroką platformę sprzętową) w regularnej cenie są w okolicach 30 PLN/mies. Z ceną Amazon Prime Video w trochę dalszym horyzoncie może być różnie - równie dobrze promocja z 49 PLN/rok może mieć na celu wykoszenie Allegro (podobną strategię Amazon prowadził na rynkach Europy Zachodniej). Niezmiennie obstawiałbym dla regularnej ceny widełki 25-35 PLN/mies.

 

@Zuzia - czy dobrze widzę, czy ktoś zrobił wtyczkę SkyShowtime na Kodi?

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał(a):

@czerstwy

Nie ma co się z dużo rozpisywać z osobą co nie potrafi zrozumieć pewnych rzeczy i już jest zafascynowana serwisem, którego jeszcze nie ma, a wiadomo, że będzie bez 4k. Klapki na oczach  

 

@Pawel w punkt 

 

Gdzie tu widzisz fascynacje ? Wielu tutaj pisze o czymś czego nie ma (SkyShowtime w wersji na nasz rynek) i nie widziało na oczy. Od dawna rozpisuje się o ofercie, której nie ma i cenie której jeszcze nikt nie widział na oczy. Co do APV, to oczywiste, że obecna cena tego serwisu jest powiązana z wejściem na nasz rynek ich sklepu. W czasach kiedy wszystkie ceny za dostępy rosną, taka oferta nie będzie wieczna.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zuzia napisał(a):

@Jacek7777 przecież na pierwszej stronie jest taka "grafika", a dalej wyjaśnienie czemu nie należy się tym sugerować. @lakiman nigdzie nie było rocznej promocji. 

 

Tymczasem od wczoraj przybyło nieco tytułów widocznych w polskiej geolokalizacji, raczej można zakładać, że te będą u nas na starcie.

https://i.postimg.cc/Z5Mwkbx6/Sky-Showtime-PL-Filmy.jpg

https://i.postimg.cc/VLsgdr7j/Sky-Showtime-PL-Seriale.jpg

 

Zauważyłem, że promocja roczna jest we Finlandii płacisz za 8 miesięcy a otrzymujesz 12 miesięcy dostępu w cenie 54,99 euro (miesięczna subskrypcja wynosi 6,99 euro). W sumie kwestia czasu i dowiemy się jaka i u Nas będzie cena i jaką zrobią promocję :) (myślę, że na początku będzie 50% a późniejszym czasie i zrobią roczną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bredny napisał(a):

Tulsa King ze Stallone będzie w Skyshowtime na starcie?

Większość tytułów nowych już jest i ma w większości polskie tłumaczenia. Mowa o Halo, The First Lady,  Yellowstone, 1883, 1923, Tulsa King, The Offer, Let the Right One In, Mayor of Kingstown, American Gigolo, Star Trek, The Calling (to akurat przeciętne, jak większość od Peacock) itd. Jeszcze kilka bez polskich tłumaczeń ale pewnie nadrobią. Paramount+/Showtime czyli koń pociągowy platformy ma mało seriali (ale w większości dobre) i dużo roboty im z taką ilością nie zostało ;) 

Z tego co wiem, to brak George & Tammy w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jacek7777 napisał(a):

Zauważyłem, że promocja roczna jest we Finlandii płacisz za 8 miesięcy a otrzymujesz 12 miesięcy dostępu w cenie 54,99 euro (miesięczna subskrypcja wynosi 6,99 euro). W sumie kwestia czasu i dowiemy się jaka i u Nas będzie cena i jaką zrobią promocję :) (myślę, że na początku będzie 50% a późniejszym czasie i zrobią roczną).

 

10 godzin temu, Gruby Bubu napisał(a):

W Holandii jest też cena 54,99€ przy płatności za rok z góry, ale pewnie więcej niż 5€ nie będzie u nas patrząc na biedną Portugalie i ich cene...zresztą wyższa cena za 600-700 pozycji z czego 80% to starocie, które już "wszędzie" były raczej nie przejdzie.

Gdy ostatnio sprawdzałam, nie było rocznej, ale dziś rzuciłam okiem i jest również w Szwecji, Portugalii, reszty krajów nie odwiedziłam, ale możliwe, że też już dodali tę opcję. Przy rocznej wychodzi oszczędność rzędu 33%. Czyli opłaca się bardziej brać z pierwszej promocji, tej -50% ceny na zawsze.

 

4 godziny temu, Woocash napisał(a):

Podobno na trzech w tym samym czasie

Trzy równocześnie, jest to podane bezpośrednio w SkyShowtime. Te zasady są jednolite więc u nas należy spodziewać się tego samego.

 

Update:

Jest "Jurassic World Dominion" z polskim audio i napisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...