Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sytuacja, gdy np ich sztandarowa produkcja  "Yellowstone" na Netflixie zyskuje jakość 4K..Nie chciałem czekać tam na kolejne sezony i resztę obejrzałem na Sky...

Oczywiście co do jakości HD u nich złego słowa nie można napisać.

W tyle są za streamingową konkurencją z powodu braku UHD i Dolby Atmos.

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości można się jedynie przyczepić do zatrzymywania się sporadycznie obrazu a następnie przeskok o kilka klatek. 

Na żadnej platformie tego nie obserwuję tylko u nich. Ale za 12,50 przeżyję. 

 

No i mogliby w końcu poprawić crash ich aplikacji przy pierwszym uruchamianiu na platformie Android TV. Od samego początku ten błąd mają. Aż nie do wiary że do tej pory tego nie zauważyli. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Co do jakości można się jedynie przyczepić do zatrzymywania się sporadycznie obrazu a następnie przeskok o kilka klatek. 

Na żadnej platformie tego nie obserwuję tylko u nich. Ale za 12,50 przeżyję. 

 

 

Na Google TV też coś takiego ma miejsce.  Losowo i bardzo  rzadko to występuje,  można wtedy na jakiś ułamek sekundy zauważyć taki lekki przeskok. 

Na Apple TV aplikacja idealnie chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Co do jakości można się jedynie przyczepić do zatrzymywania się sporadycznie obrazu a następnie przeskok o kilka klatek. 

Na żadnej platformie tego nie obserwuję tylko u nich. Ale za 12,50 przeżyję. 

 

No i mogliby w końcu poprawić crash ich aplikacji przy pierwszym uruchamianiu na platformie Android TV. Od samego początku ten błąd mają. Aż nie do wiary że do tej pory tego nie zauważyli. 

Dokładnie i tak jest od dawna.

 

27 minut temu, muza_tv napisał(a):

 

Subskrypcja Standard z reklamami będzie zawierała średnio cztery do pięciu minut reklam na godzinę.

To jak to filmy będą przerywane reklamami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, swordfish napisał(a):

Na początku może ich być mało, ale za jakiś czas pójdą po bandzie. 5 minut na początku, a potem np. co kwadrans. 
 

Czy pakiet bez reklam wycina product placement w filmach i czy są dostępne w całości filmy jak "Śniadanie u Tiffany’ego"? Te śniadanie to jedna wielka reklama salonu jubilerskiego. ;-)

 

Amazon też wprowadził ale jak zauważyłem bierze pod uwagę statystykę tego co ogólnie przeglądasz w necie. Im więcej stron odwiedzisz partnerów reklamowych im więcej czasu spędzisz na Amazonie tym mniej reklam.  Z początku przynajmniej miałem 2-3 reklamy na godzinę (  widać kiedy będą na pasku zaznaczone jako punkty ) a z czasem i po przeglądaniu Amazon na 3-4 odcinkach serialu brak reklam w samym filmie i tylko wstawki reklamowe po 5 s pomiędzy odcinakami serialu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Co do jakości można się jedynie przyczepić do zatrzymywania się sporadycznie obrazu a następnie przeskok o kilka klatek. 

Na żadnej platformie tego nie obserwuję tylko u nich. Ale za 12,50 przeżyję. 

Też to mam na Realme Sticku. Niestety od samego początku nie naprawili tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś inne formy kontaktu z SkyShowtime niż mail, na który nie odpowiadają? Infolinia podaje tylko jakieś podstawowe informacje, nie ma możliwości połączenia z konsultantem. Konta na FB nie posiadam. 23 kwietnia opłaciłem miesięczny plan z reklamami, wpłata widnieje w zakładce Plany i płatności. Od 24 kwietnia nie mam dostępu do oferty, po zalogowaniu wyświetlają się plany do wykupienia. Ktoś miał podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwis to porażka. Support nie działa. Prześledźcie sobie: https://www.skyshowtime.com/pl/help/article/why-do-i-need-to-verify-my-skyshowtime-email-address

Podane kroki prowadzą donikąd, nie da się zweryfikować lub aktualizować maila, skutek utrata dostępu do konta.

Dodam jeszcze, że ten niedorobiony bot na czacie zamiast pomóc pokazuje jakieś [beep]skie obrazki. Jedne z nich.

 

giphy.gif

f994274f-6571-4f29-83fe-8c8620ef6642.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...