Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja ciągle nie mogę się przekonać do tego serwisu. Jeśli za HBO Max płacę niewiele więcej, czyli 19,99, już nie mówiąc o Amazonie za 4 zł, a oglądam tam dużo więcej produkcji i to często w 4K, to cena super nie jest. Chyba że porównujemy z Netflixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oglądałem tego serwisu ale widzę że działanie to jedno wielkie dziadostwo. Obecnie po zatrzymaniu serialu próbuje go odpalić ponowie po ok 5 minutach i ciągle poszło coś nie tak i znany obrazek. Wczoraj też to miałem ale pomogło jedno dwa odświeżenia. Dziś już kilkanaście razy i ciagle to samo. Kasę brać potrafią ale działajacej apki od początku serwisu już nie potrafią zrobić.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej chodziło o tę cenę 16,60. Ja akurat płacę 19,99 za HBO Max, 4 zł z Amazona i 15 za Disneya. Uważam, że w/w serwisy są warte swojej ceny, oczywiście dla mnie. Jakość produkcji i jakość nadawania są na dużo wyższym poziomie. Oczywiście rozumiem argumenty osób, które lubią produkcje typu "Szybcy i wściekli" czy "Transformersi". Ostatnie co tu oglądałem, to "Special Ops: Lioness". Próbowałem "The Curse", ale wymiękłem w połowie pierwszego odcinka. Szkoda, że pogłoski o wykupieniu Paramountu przez HBO Max okazały się tylko plotką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prime Video i SkyShowtime  (SkyS mam w tej promocji za 12zł z groszami) abonuję ze względu na cenę. Mimo wszystko na obu coś tam oglądam więc chyba jednak nie tylko ze względu na cenę ;) . Ale faktem jest że cena w stosunku do zawartości jest więcej niż OK. A w przypadku Prime Video także jakość 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Też utrzymuję SkyShowtime ze względu na cenę z promocji na start (12,49 zł). Od czasu do czasu znajdę coś dla Ciebie. Nie zawsze są "hity kinowe". Są też mało popularne, bo mają mały rozgłos w mediach, ale warte uwagi. Oczywiście to wszystko zależy czego szukamy i co lubimy oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muza_tv napisał(a):

Dokładnie. Też utrzymuję SkyShowtime ze względu na cenę z promocji na start (12,49 zł). Od czasu do czasu znajdę coś dla Ciebie. Nie zawsze są "hity kinowe". Są też mało popularne, bo mają mały rozgłos w mediach, ale warte uwagi. Oczywiście to wszystko zależy czego szukamy i co lubimy oglądać.

Rozgłos medialny SkyShowtime oraz Amazon Prime Video to mają m.in. w tv, radiu oraz na portalach branżowych (medialne, kulturalne, o nowinkach technologicznych czy również w tych filmowo-serialowych).

14 godzin temu, Pawop napisał(a):

To nie były plotki, ale dobrze, że na razie do połączenia nie dojdzie

 

Zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja na przełomie kwiecień/maj br. W chwili obecnej Warner Bors. Discovery do kwietnia tego roku ma blokadę wykupywania czegokolwiek. Musi minąć dany okres po wykupieniu Warner Bos. przez Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...