Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, czesiu9 napisał(a):

nie działa w żadnym filmie dźwięk 5.1. Czy udało się komuś załączyć dźwięk przestrzenny?

A no nie działa. Nie ma 4K i nie ma dźwięku 5.1, a jeśli jest, to ja na produkcję z takim dźwiękiem jeszcze nie trafiłam -  tyle, że byłam tych wszystkich mankamentów świadoma :)

Teraz, Zeusek napisał(a):

U mnie z karty pobrali dodatkowo 2zł

Zwrócą za chwilę tą kwotę 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zeusek napisał(a):

Cena promocyjna ma obowiązywać do czasu rezygnacji, czyli jak zrezygnujesz z subskrypcji to potem koszt 24,99zł.

Promocja przypominam brzmi "-50% na zawsze". Jak podniosą cenę serwisu za jakiś czas do 40 zł, w promocji będziemy płacili po rabacie 20 zł.

Na razie cieszmy się, że mamy niższe ceny od naszych braci Czechów. W Czechach serwis kosztuje 179 koron, co w przeliczeniu na nasze daje 36 zł. Czyli u nich rabat -50% daje 18 zł.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, swordfish napisał(a):

Dla mnie ideałem sterowania jest aplikacja Netflix. Czy tu interfejs jest przyjazny dla użytkownika? Czy zapamiętuje, w którym miejscu przerwaliśmy oglądanie? Czy jest możliwość cofania się w tył lub pójście do przodu o 10-30 sekund? Czy łatwo można przesuwać się po filmie?

Wszystkie aplikacje VOD idą w podobnym kierunku więc normalnym jest, że aplikacja SkyShowtime będzie miała funkcje o których piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cinemaniac4K napisał(a):

A tak z innej beczki. Poleci ktoś kilka tytułów seriali z najwyższej półki (raczej kryminał, thiller, sci-fi, przygoda) na tym nowym cudzie techniki? :)

Będę oglądał Start Trek: strangade new wordls, nie zauważyłem aby były w innych serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zeusek napisał(a):

U mnie z karty pobrali dodatkowo 2zł (są dwie pozycje z skyshowtime), u Was też tak było ?

Konto zakładałem przez stronę za pół ceny.

Potwierdzam, wzięli 2zł, ale oddali. Oprócz tego abonament za pół ceny, podobno dożywotnio. Kartę podłączalem z Revoluta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo było krytyki, ale ostatecznie jest całkiem dobrze:

- apka na samsunga

- 12,5 do podziału na 3 osoby ;)

 

I mnie na liście wylądowały już:

- Yellowstone (plus 2 spin offy)

- Tulsa King

- The Offer

- Penny Dreadful

- Gangi Londynu

- Trochę filmowej klasyki: Psychoza, Śniadanie u Tiffany'ego, Włoska robota, Chicago, Candyman, Polowanie na czerwony październik, Ray, Szczęki, Candyman

 

Jest co oglądać w cenie jednego dobrego piwa miesięcznie.

 

Taki drugi Amazon Prime Video bez wodotrysków w obrazie i dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzałem o 1, to nic nie było. Aczkolwiek już o ok. 7:30 mogłem założyć konto i dodać informacje o płatności, więc 9:30 jako godzina startu okazała się plotką.
Człowieku nie pogrążaj się To była oficjalna informacja zamieszczona na ich Instagramie
Promocja dotyczy jedynie płatności miesięcznych. Wg. regulaminu cenę mogą podnieść z dnia na dzień jak też anulować pojedynczemu abonentowi w każdej chwili bez podania przyczyny. 
Cenę mogą podnieś z miesięcznym wyprzedzeniem
4K jest ? 
 
oferta wygląda tak jakbym wszedł na strych i znalazł pudo starych płyt DVD 4,7GB 
Fajnie, że na Twoich płytach DVD był obraz w 1080p
Apka ma być dodana na samsungi tizen od wersji 3.0 w górę.
 
Tak coś czułem, ze dziś może zadebiutować apka na Samsungach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...