Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Woocash napisał(a):

Nasz rynek jest bardzo specyficzny o czym przekonała się kiedyś platforma nc+ jak zmienili ceny i dostali setki tysięcy wypowiedzeń po czym stracili 300 tyś abonentów ... warto ? i słynne tłumaczenie "abonenci nie zrozumieli oferty"

 

Sam wtedy,,nie zrozumiałem oferty,, i złożyłem wypowiedzenie. Automatycznie po wypowiedzeniu i tym szumie medialnym zmienili ofertę na lepszą, zdecydowanie lepsza. 

Polska to specyficzny rynek. 

Coś jest warte tyle ile wstanie są wyłożyć ludzie. 

Nc+ zjechało wtedy z cenami.

Showmax dawali w cheapsach za darmo, bo nikt tego nie chciał. 

Amazon Prime jest warty 49 zł i to akceptowalna cena i tu nikt nie współdzieli konta. 

Apple TV już ponad rok czasu jest za darmo przez gruppony i inne opcje i uważam, że to,,dobra cena,,

 

Dlatego Netflix jak wprowadzi blokadę konta to albo niech zmniejszy cenę do poziomu max 10-15 zł albo w Polsce widzowie,,nie zrozumieją oferty,, 

HBO za 20 zł /3 można było mieć.. Sky SHOWTime 12,50 zł /3 to dobra cena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Z filmami to skromnie by nie powiedzieć biednie.

Ogólnie ten serwis biedny. Ale skoro treści partnera tego serwisu takiego jak Universal lądują w innych serwisach już po ogłoszeniu współpracy to świadczy to o tym, że chodziło bardziej o to, żeby nie odstawać od reszty i pokazać że my też coś mamy online do pokazania a nie o budowę serwisu streamingowego z prawdziwego zdarzenia

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 minut temu, PIOOLE napisał(a):

Na wirtualnemedia. pl piszą że od dziś na wybranych modelach samsunga smart tv też ma być dostępna ich apka.

U mnie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zuzia napisał(a):

Rejestracja i kupno tak naprawdę została odblokowana kilka godzin temu.

Jak sprawdzałem o 1, to nic nie było. Aczkolwiek już o ok. 7:30 mogłem założyć konto i dodać informacje o płatności, więc 9:30 jako godzina startu okazała się plotką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja dotyczy jedynie płatności miesięcznych. Wg. regulaminu cenę mogą podnieść z dnia na dzień jak też anulować pojedynczemu abonentowi w każdej chwili bez podania przyczyny. 

Edytowane przez Kiler
Usunięto część niezwiązaną z tematem.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...