Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, 2PaC napisał(a):

A tak nawiasem doszły do mnie ciekawe informacje ze te 50% rabatu u nas może być tylko na 1 miesiąc...

Ale jak to, skoro na innych rynkach dają tak hojnie.

8 godzin temu, swordfish napisał(a):

Jak wygląda sprawa przekazywania spadkobiercom? 😀 Czy wystarczy, że przekażę dane do mojej poczty i dane do logowania do serwisu wnukowi? Czy jest potrzebny jeszcze dostęp do telefonu dotychczasowego użytkownika serwisu?

Chodzi o przekazanie możliwości korzystania z serwisu innym członkom rodziny po mojej śmierci w tej cenie z rabatem -50%.

Inna sprawa, że w 2100 roku może serwis nie istnieć lub być połączony z innym. W 2100 roku serwisy vod mogą być zupełnie czym innym niż są teraz - mogą ze względu na rozwój technologii i wzrost kosztów praw autorskich działać na kompletnie innych zasadach niż teraz. Inna sprawa, że waluta może się zmienić. Teraz mamy PLN, 100 lat temu była marka polska uchwalona przez Piłsudskiego, a 200 lat temu płacono w zależności od zaboru rublami, markami pruskimi i koronami austriackimi.

Tu chodzi o czas życia usługi, a nie usługobiorcy, ale też się uśmiałam i żeby nie było, że sobie to wymyśliłam :)

 

skyshowtime-bg.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja amerykańskie i do tematu D+ zrzuty podałam, te co przed północą zrobiłam. W przypadku SkyShowtime jednak geolokalizacja wydaje się jakoś dziwacznie działać albo jest jeszcze niedopracowana więc nie wiem do końca jak będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, domin107 napisał(a):

Może i się pojawić o 23.59 w dniu 14.02 i co ?

Będzie z tego powodu burza czy afera?

Albo na jednym urządzeniu będzie pózniej ?

Dajmy spokój. To akurat najmniejszy problem.

Parę godzin w jedną, czy drugą stronę nie robi różnicy. Zainteresowani są po prostu ciekawi startu nowego serwisu więc im wcześniej tym lepiej. Natomiast nie umniejszałabym wagi braku aplikacji na urządzenia, ich posiadacze zapewne będą rozczarowani, że nie mogą skorzystać np. na Tizenie, czy konsolach PS/Xbox. Brak DD 5.1 to znacznie mniejsza niedogodność, bo stereo zadziała, ale jak aplikacji brak, a ktoś nie ma koła ratunkowego w postaci przystawki, sytuacja jest zupełnie inna.

 

Zajrzałam do polskiego regionu, przesunięcia trwają, bo jest 794 pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jesteście niecierpliwi? Czy dają ekstra nagrody dla pierwszych użytkowników, którzy zarejestrują się w aplikacji? Np. pierwszy user w Polsce ma serwis vod dożywotnio za darmo? 

Bez promocji -50% na razie nie tykam serwisu. Jak pojawi się "Yellowjackets 2" i "Gangs of London 2" przed C+ Online, wtedy się zastanowię.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja dynamiczna, ale przeglądam sobie z ciekawości co tam nowego, czy może jakiś Hitchcock doszedł albo coś w tym guście, ale tylko bajki, no i obok "Geordie Shore" pojawiło się "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", 15 sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Co jesteście niecierpliwi? Czy dają ekstra nagrody dla pierwszych użytkowników, którzy zarejestrują się w aplikacji? Np. pierwszy user w Polsce ma serwis vod dożywotnio za darmo? 

Bez promocji -50% na razie nie tykam serwisu. Jak pojawi się "Yellowjackets 2" i "Gangs of London 2" przed C+ Online, wtedy się zastanowię.

Jakby powiedział klasyk w punkt. Niektórzy na tym forum nie mogą doczekać się nowej zabawki. :) Ja dokładnie jak kolega postąpię- poczekam na promocję 50%, a jak takiej nie będzie to dopiero włączę na miesiąc za jakiś, raczej długi czas, bo na razie niewiele mnie tam interesuje.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odpalam prawdopodobnie 14 by sprawdzić jak działa i jak wygląda serwis. Ale chciałbym nie podawać karty itp czyli kod podarunkowy jak w Netflix lub blik ale chyba nierealne. Mam nadzieję że nie zobaczę wcześniej oferty jak w D+ który miałem wykupic na rok. Tu chyba kupię na miesiac a po miesiacu zobaczę albo wcale albo na rok bo nie będę się bawił z płatnościami co miesiąc chyba że będzie to bardziej opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...