Skocz do zawartości

SkyShowtime - pytania, problemy, komentarze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, adiq22 napisał(a):

Ale tutaj jest problem nawet z najbardziej podstawowymi funkcjami, jak np. obsługa i wygląd napisów oraz opis ścieżek dźwiękowych. Mamy dwie ścieżki English, domyśl się która jest tą lepszą. W dodatku standardowo wczytywana jest ścieżka o gorszej jakości nawet na urządzeniach, w których ta lepsza jest dostępna.

Dwie ścieżki english miałem w Top Gun Maveric i było opisane 5.1 i bez 5.1. Co do napisów to na Android TV przynajmniej u mnie na mi boxie ten sam casus co Disney+. Czyli trzeba w ustawieniach androida ustawić sobie styl napisów w opcjach dla ułatwienia dostępu czy jakoś tak.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ktosiu napisał(a):

ale w czym widzisz problem przy tych cenach, poprawią kiedyś bo to nowy serwis

Za dwie ( skyshowtime i hbo max ) mi wypada 250  zł na rok , a za Netflix 720 zł 

Jaki on nowy, skoro platforma ma prawie 3 lata? Oryginalny Peacock do dzisiaj nie ogarnął tematu napisów:

https://www.youtube.com/watch?v=p9EOyBb6D9o

Ten sam domyślny wygląd brany z systemowych ustawień Androida.

18 minut temu, diabeu napisał(a):

Dwie ścieżki english miałem w Top Gun Maveric i było opisane 5.1 i bez 5.1. Co do napisów to na Android TV przynajmniej u mnie na mi boxie ten sam casus co Disney+. Czyli trzeba w ustawieniach androida ustawić sobie styl napisów w opcjach dla ułatwienia dostępu czy jakoś tak.

Dla ścisłości to Top Gun Maverick ma trzy ścieżki English: English 5.1, English i English. Z tego jedna English to PCM ze zwichrowaną głośnością, pozostałe dwie to oryginalne audio zakodowane w DD+ (jedna stereo i jedna surround).

Włączenie napisów dla niesłyszących w Androidzie ma efekty uboczne, np. w aplikacji Apple TV automatycznie aktywują się napisy w wersji dla niedosłyszących i nie da się ich przełączyć na normalne. Podobnie w Netflixie - jeśli są dostępne napisy w wersji dla niedosłyszących - to tylko takie będą wtedy dostępne.

Edytowane przez adiq22
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele banków umożliwia tworzenie kart wirtualnych do bezpiecznych zakupów w sieci. Działają na zasadzie pre-paid. I tak zalecam korzystać z wszelkich zakupów w sieci. 

 

Co do samego serwisu. Wczoraj miałem okazję obejrzeć coś po aktualizacji. 

Na samym początku materiał jednorazowo się przycioł.  Problem zatem nie jest do końca rozwiązany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko wirtualnych kart do wszystkich serwisów sVod, nigdy bym nie podpiął karty z konta głównego (już były tu opisywane przypadki że operator sobie pobierał dwa razy w mieś z konta kwotę za usługi, lub nie udzielał rabatów i liczył po cenach standardowych mimo spełnienia jego warunków promocyjnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, listek2000 napisał(a):

Oglądam serial "Tulsa King".

Przez aplikację na LG WebOS co tydzień ukazuje się kolejny odcinek (6)

Jakież było dzisiaj moje zdziwienie, że przez przeglądarkę na kocie jest już 9 odcinków 😲

To normalne? Jak zmusić app aby na TV wskoczyły brakujące  odcinki?

 

4 godziny temu, listek2000 napisał(a):

 

Hm dziwne...przeglądarka chrome, każdy odcinek można włączyć i obejrzeć, polski lektor i napisy dostępny.

 

1fece51bea426cbd.jpg

 

Tak naprawdę odcinki z polskim tłumaczeniem dodawane są dużo wcześniej tyle, że są ukryte do czasu wyznaczonego udostępnienia. To są luki w ich geolokalizacji i co ciekawe można je wywołać również nieprzypadkowo, ale nie będę dawała instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba marzysz, chcesz by przy tak niskiej cenie zakupu  oferta serwisu przewyższała jakościowo albo przynajmniej dorównała  serwisom  2-3x droższym. 
 Płacisz za to co chcesz i co oferują, chcesz lepszą jakość zabulisz więcej. 
Jak dla mnie mieszkając w obszarze gdzie nie ma w ogóle dostępności SkyShowtime, HBO MAX i na większości polskich serwisów   korzystam z VPN na routerze w domu w Polsce to najlepiej wypada SkyShowtime pod względem szybkości działania. 
SkySho jest niewiele tańsze niż D+ czy HBO Max. Także nietrafiony argument.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt. SkyShowtime wycenia się na 25zł miesięcznie, Disney+ to 29zł miesięcznie lub 24zł przy abonamencie rocznym, HBO Max to odpowiednio 30zł i 20zł przy abonamencie rocznym.

Skyshowtime broni się tylko startową promocją -50% i na lojalności tej grupy subskrybentów będą musieli budować słupki, bo przy regularnej cenie nie mają startu do konkurencji.

Edytowane przez adiq22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyShowtime +HBO max to 384.99. D+ to 289.90 no chyba że ktos przepłaca  za telefon w Plusie czy w PB to ma za free😂 Edit oglądać nie narzekać bo u kogoś działa dobrze.Życzę tym co dobrze działa by mialy taką zmianę jak u nie że nie ma dni gdzie profil trzyma pamięc. Ciekawy czy  wtedy byś tak piał z zachwytu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu uprawiacie kreatywną księgowość 😉 Jeśli już porównywać, to ceny regularne serwisów a nie takie które kiedyś komuś udało się wyrwać albo podzielić na 5 osób. Cena 13zł za Skyshowtime niedługo zniknie, choć podejrzewam, że może się po prostu przekształcić w roczny abonament ~150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ktosiu napisał(a):

Używam takiej wersji,  by zainstalować należy pobrać Cx File Explorer i zainstalować z ZIP . Instalki się nie wyciąga z zipa ! 

https://drive.google.com/file/d/17_LS82GU4T82bBKcsaVSYZk_pydE14GB/view?usp=sharing 

 

Wcześniej pisałeś, że "SKYShowtime 4.3.12  taką wersję wyświetla ale to chyba pomyłka bo mam moda 4.2.12 zainstalowanego." i to wskazuje, że aplikacja jest na androida, a ta z linku od Ciebie to wersja 1.8.7 czyli aplikacja pod android tv. To jak to w końcu jest?

 

W weekend, u kumpla sprawdzałem SkyShowtime na jego telewizorze Xiaomi (model z 2020-2021) z android tv i tam aplikacja uruchamia się szybko i nie ma tych zacinek obrazu i dźwięku zaraz po uruchomieniu jakiegoś filmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

TGM dostał Oskara za najlepszy dźwięk. Szkoda że w SS nie można tego "odczuć" w Dolby Atmos 

Dźwięk w Mavericku to ogień, oddaje niesamowitą realność i klimat w filmie.. w połączeniu z UHD cudnie się to ogląda, nawet kolejny raz.. ale jak niektórzy twierdzą że dla prawie 100% użytkowników Dolby Atmos czy UHD nic nie wnosi to raczej nie ma co liczyć, że pojawi się w takim serwisie..

 

Obecnie film jest w promce w iTunes za 29,99 w bardzo dobrym UHD (ok 30Mbps) i Dolby Atmos, mega polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze dwa tygodnie SkyShowtime odwiedziło 1,03 mln użytkowników (3,47 proc. zasięgu), spędzając średnio po 51 minut i 16 sekund. To kilka razy niższe wyniki niż osiągnął Disney+ na początku obecności w Polsce.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/skyshowtime-jak-ogladac-ile-kosztuje-promocja-hbo-max-netflix-najlepsze-platformy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...