Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CANAL + :

- 20th Century FOX

- Universal Pictures

- Vision

- Monolith

- Kino Świat

- SPI

- Best Film

- Vivarto

- Teleprog

- 35mm

- StudioCanal

- TF1

- Syrena Films

- Against Gravity

 

 

HBO :

- Walt Disney

- Columbia Pictures

- New Line Cinema

- Sony

- Warners Bross

- Screen Gems

- Vision

- Miramax

- Best Film

- SPI

- Kino Świat

- Warner Tv

 

 

N :

- Dream Works

- Paramount Pictures

- MGM

- CBS Films

- ITI Cinema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest moze gdzieś jakieś zestawienie z wszystkimi wytwórniami filmowymi jakie maję te 2 stacje razem z oficjalnym,i stronami, latami do kiedy mają z nimi podpisane kontrakty itp?

 

Oficjalnego zestawienia raczej nie ma, ale na forum jest cały temat o tym : viewtopic.php?f=11&t=16736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość! CANAL+ Cyfrowy zawarł wieloletni kontrakt z międzynarodowym dystrybutorem Eastern European Acquisition Pool. Dzięki kontraktowi, widzowie stacji będą mogli jako pierwsi w Polsce zobaczyć takie filmy, jak „Jak zostać królem”, „Maczeta” czy „Piła VII”.

 

Źródło: Oficjalny FanPage C+ na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość! CANAL+ Cyfrowy zawarł wieloletni kontrakt z międzynarodowym dystrybutorem Eastern European Acquisition Pool. Dzięki kontraktowi, widzowie stacji będą mogli jako pierwsi w Polsce zobaczyć takie filmy, jak „Jak zostać królem”, „Maczeta” czy „Piła VII”.

 

Źródło: Oficjalny FanPage C+ na Facebooku.

 

propagandowy PR Canal+ i nic wiecej. Komunikat wyglada jakby zdobyli nowego dystrybutora, a tak naprawde przedluzyli z nim umowe ktora mieli od 2003 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi Kolego w czym lepsze jest tak nadużywane ostatnio określenie "PR" (public relations), od określenia PROPAGANDA, które bardzo dobrze obrazuje wszelkie praktyki pod publiczkę?

 

A wracając do tematu, to cóż złego jest w tym, że CYFRA+ poinformowała swoich abonentów, zresztą zgodnie z prawdą, że będą mogli oni korzystać z dobrodziejstw oglądania najnowszych produkcji filmowych?

 

I cóż z tego, że to tylko przedłużona umowa, skoro to atut nie do przebicia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale od kilku dni mam problem z HBO HD. Kompletny brak synchronizacji video z dźwiękiem. Zmieniałem ścieżkę pl na eng, ale nadal to samo. Dosłownie 15 minut temu żona zaczęła oglądać jakąś premierę na HBO, ale rozjazd powiększa się i w chwili obecnej wynosi już prawie 3 sekundy, co praktycznie uniemożliwia oglądanie!

Dodam że mam tuner Ferguson Ariva 100; nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W popularnych odbiornikach sat nie ma żadnych synchronizatorów w sofcie, więc prawdopodobnym winowajcą jest tu odbiornik TV.

 

Znajdź w menu TV opcję pozwalającą na oglądanie materiału filmowego w oryginalnej wersji, bez ingerencji ze strony oprogramowania telewizora.

 

Dodam jeszcze, że ja u siebie nie dostrzegam takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu w CANAL+:

Shrek 2,

Daybreakers. Świt,

Niania i wielkie bum,

W imieniu armii (The Messenger),

Atak dinozaurów,

Car,

Kobieta na topie,

Czarna błyskawica

Red Rock West,

Szczęśliwe zakończenie,

Papierowy bohater,

Samotny mężczyzna (A Single Man),

Jutro będzie futro,

Bojownicy z czerwonego afisza,

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna,

Meksykański świt,

Paryż 36,

Miłość z przedszkola 2,

Kłopotliwy chłopak.

 

Dzień muzyki: Sting Symphonicities - koncert w Berlinie

Wydarzenie 3D: Ocean przygód 3 D

WIECZÓR SPECJALNY: HITY FESTIWALU W GDYNI: Matka Teresa od kotów (powt.) i Różyczka

 

Nowe odcinki seriali: Przez 24 godziny VIII, Rockefeller Plaza 30 V, Sengoku Basara II, Kamuflaż, The Event - Zdarzenie.

 

zródło :adminstratorka forum canal plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...