Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienię najważniejsze

 

HBO: Sony (Columbia, Screen Gems, Stage6), Disney (Disney, Touchstone, Miramax), Warner, New Line, Best Film.

C+: Universal, Fox, Monolith, Kino Świat, Spi, Best Film.

nFilm: Paramount, Dreamworks, MGM, ITI.

 

Wynika z tego, że w Cyfrze jest dostęp do 5 z 6 największych wytwórni filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że większość przepisałeś, to jeszcze z błędami.

Jak można pisać o Monolith czy Kino Świat "mniejsza wytwórnia"? Po pierwsze, to nie wytwórnia, a dystrybutor, a po drugie dzięki Monolithowi jest więcej premier niż z Universalu, czy z Foxa.

Aha i jeszcze jedno, Pixar jest częścią Disneya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem epokę lodowcową na c+ a była niedawno na polsacie. Jeśli filmy które dawno temu były emitowane w c+ i po kilku latach powracają to można je nazywać premierami czy nie?

 

Ice Age 1.0 by nadawany bez sciezki angielskiej. Dzisiaj wreszcie to naprawili. Dla mnie to premiera.

NB: Ice Age to klasyka. Warto powtarzac co kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przewijaniu programu HBO:

Nie 2 minuty, tylko 10 sekund

 

Mierzylem stoperem. Mam Google Toolbar, ktory spowalnia IE. Nigdy nie jest to problemem na stronach "profesjonalnych".

 

nie wchodzę na stronę HBO i bez problemu rozpoznałem się teraz w programie

 

Gratuluje IQ. Dla HBO pewnik jest jeden: kazdy klient mniej pojetny (jak ja), lub bardziej wyczulony na utrate sekund (jak ja) porzuci strone www HBO w niesmaku. Stawiam: 70% zniesmaczonych, 10% podziwiajacych (milosnicy bajerow) i 20% obojetnych.

 

Ale dla mnie to pestka. Zly jestem, ze HBO reklamuje przebojowe animacje, a potem okazuje sie, ze jest dostepna tylko wersja polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwarzam ze powtorki filmow z przed lat o ile sa to ciekawe pozycje sa bardzo dobrym posunieciem i z checia bym obejrzal kilka tytulow jeszcze raz napewno canal+ chodzilo tez zeby zapelnic czyms ramwke dla dzieci w koncu to swieta ludzie chca rozrywki obejrzec cos z rodzina a nie meczyc sie dramatami czy filmem psychologicznym trudne tematy odstawmy na szare codzienne dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, Epoka Lodowcowa to na tyle kultowy film animowany że u mnie cała rodzina go wczoraj oglądała ;] Od czasu do czasu oglądnąć nawet starsze rzeczy jest fajnie ;] Chodź nie powiem, mogliby się trochę bardziej postarać i puścić 3 część ;]

Mi tam powtórki dobrych filmów raz na dłuższy czas w ogóle nie przeszkadzają, trzeba zresztą pamiętać o osobach które dopiero od niedawna mają C+, bądź nie mogły oglądnąć wcześniej danego filmu czy chcieliby go powtórnie zobaczyć.

Zresztą Epoka Lodowcowa to jest przede wszystkim film dla dzieci, a jak wiadomo w tej grupie docelowej jest duża "rotacja" (dzieci przecież dorastają).

Już lepiej jakby co jakiś czas odświeżali trochę starsze tytuły, aniżeli maglowali w kółko te same hity jak to bywa np. w nFilmach.

 

Canal+ powinien pomyśleć trochę na wzbogaceniem oferty serialowej, lubię oglądnąć czasem doibry serial (nie telenowelę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie szansę na możliwość porównania HBO z C+. Zanim wejdziecie w świat nieskrępowanych możliwości oglądania filmów, które się Wam naprawdę podobają, przekonajcie się jak mocne jest HBO. Czy zdarzyło Wam się kiedyś zobaczyć w kinie, na dvd zapowiedź lub okładkę filmu, który jest bardzo pobudzający i finezyjny ? Być może zawładnęła Wami przemożna chęć obejrzenia tego filmu, a w końcu ponownego obejrzenia... Przypomnijcie sobie te filmy, które zamierzaliście obejrzeć tak bardzo, że o samej myśli na ich temat zaczynacie zauważać, że Wasze serce bije kilka razy szybciej. A już po chwili ich nie było w kinie, a cena DVD ostraszała ... jak bardzo chcielibyście już dzisiaj obejrzeć te filmy na spokojnie ? Jak bardzo chcielibyście dostarczyć sobie naprawdę niecodziennych przeżyć i emocji, które by rozgrzały Was tak jak lubicie najbardziej. Jak bardzo pożądacie filmów, które sprawiają, że właśnie tak się czujecie ? Zatem właśnie dla Was jest HBO, na którym zobaczycie te wszystkie filmy, których pragniecie i te wszystkie filmy, które pragnęliście już kiedyś zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak malutki i podzielony wewnętrznie Canal+ miałby przejąć amerykańskie HBO ?

Masz rację to się raczej nigdy nie zdarzy ...

 

Porozmawiajmy o ofercie filmowej Canal+ i HBO w końcu ten temat po to powstał.

 

... jak bardzo chcielibyście już dzisiaj obejrzeć te filmy na spokojnie ? Jak bardzo chcielibyście dostarczyć sobie naprawdę niecodziennych przeżyć i emocji, które by rozgrzały Was tak jak lubicie najbardziej. Jak bardzo pożądacie filmów, które sprawiają, że właśnie tak się czujecie ? Zatem właśnie dla Was jest HBO, na którym zobaczycie te wszystkie filmy, których pragniecie i te wszystkie filmy, które pragnęliście już kiedyś zobaczyć.

 

Ben już nie przesadzaj ... bardziej ambitne kino i tak jest na Canal+. Choć muszę przyznać, że na HBO tych ostatnich jest coraz więcej. Oferta Canal+ lekko się pogorszyła ale i tak mogę oglądnąć filmy nagradzane na wielu festiwalach filmowych np: Sundance, Karlowe Wary czy polski festiwal w Gdyni.

 

Tutaj HBO wygląda blado choć muszę przyznać, że ciekawy jest cykl dokumentów "Bez Cenzury" - choć na Canal+ ogólnie lecą ciekawe dokumenty (szkoda, że tak mało polskich).

 

Cykl filmów OFFowych, Akademia Kina Polskiego (nie tylko z panem Anatolem) to właśnie kocham w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie szansę na możliwość porównania HBO z C+. Zanim wejdziecie w świat nieskrępowanych możliwości oglądania filmów, które się Wam naprawdę podobają, przekonajcie się jak mocne jest HBO. Czy zdarzyło Wam się kiedyś zobaczyć w kinie, na dvd zapowiedź lub okładkę filmu, który jest bardzo pobudzający i finezyjny ? Być może zawładnęła Wami przemożna chęć obejrzenia tego filmu, a w końcu ponownego obejrzenia... Przypomnijcie sobie te filmy, które zamierzaliście obejrzeć tak bardzo, że o samej myśli na ich temat zaczynacie zauważać, że Wasze serce bije kilka razy szybciej. A już po chwili ich nie było w kinie, a cena DVD ostraszała ... jak bardzo chcielibyście już dzisiaj obejrzeć te filmy na spokojnie ? Jak bardzo chcielibyście dostarczyć sobie naprawdę niecodziennych przeżyć i emocji, które by rozgrzały Was tak jak lubicie najbardziej. Jak bardzo pożądacie filmów, które sprawiają, że właśnie tak się czujecie ? Zatem właśnie dla Was jest HBO, na którym zobaczycie te wszystkie filmy, których pragniecie i te wszystkie filmy, które pragnęliście już kiedyś zobaczyć.

 

 

Przestań już pitolić. Na miłość boską, czy Ty nie potrafisz napisać normalnego posta?

Otóż na HBO nie obejrzysz filmów z Foxa i Universalu, czyli nie wszystko.

Tu nie ma lepszy gorszy kanał. Oba się uzupełniają.

 

@arczi1280, HBO CE jest własnością Warnera, Disney i Sony, także odejście którejś z tych wytwórni do konkurencji jest nierealne. New Line i WB mają tego samego właściciela.

 

@cytrynek, zarówno Canal+, jak i HBO to potężne firmy, poza tym nikt tu nie mówi o przejmowaniu całego HBO, bo to nierealne. Natomiast połączenie polskiego oddziału z C+ jak najbardziej może się kiedyś wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty o przejęciach można traktować raczej jako żart, ale... no właśnie :D W nocy z niedzieli na poniedziałek, w trakcie przerwy w meczu NBA na C+ (Cleveland - Rockets), czyli około godziny 1:20 przeglądałem kanały i na HBO trafiłem na takie coś:

 

hboplus.jpg

 

Co oznacza ten plusik? HBO + Canal+ = HBO+ ? :D

 

P.S. Sorry za jakość, ale na szybko robiłem telefonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...