Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pawop napisał:

Jest więcej premier, bo doszły filmy Monolithu. Pojawiła się okazja do poszerzenia oferty filmowej, to z niej skoŕzystali. Nie wiem na jakiej podstawie powiązałeś to z brakiem seriali, które są i będą.

 

Dokładnie. Do tego jeszcze dochodzi fakt, że Disney im ucieknie i trzeba czymś zapełnić ubytek. Seriale? Nigdy tyle seriali nie powstawało co obecnie, tego z pewnością nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś wiedzę, kto emituje filmy Voltage Pictures, dystrybutor kinowy Forum Film POLAND. Film "OBLICZE MROKU" 2018r jest w  Netflixie natomiast nie kojarzę żeby się pojawił w TV. 

To już raczej w TV premium go nie będzie.
Dokładnie. Do tego jeszcze dochodzi fakt, że Disney im ucieknie i trzeba czymś zapełnić ubytek. Seriale? Nigdy tyle seriali nie powstawało co obecnie, tego z pewnością nie zabraknie.
Z tym Disneyem to spokojnie, filmy z 2020 raczej w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawop napisał:

Ni to już raczej w TV premium nie będzie.Z tym Disneyem to spokojnie, filmy z 2020 raczej w HBO.

Ale jednak w końcu ucieknie, a umowę wieloletnią należy podpisać jak nadarzy się możliwość. Zresztą ile tych filmów Disneya zostanie? Artemis i Naprzód można powiedzieć, że już są. Reszta czeka na premierę, a może zdarzyć się tak, że do kin w tym roku nie wejdą. Jestem ciekaw jak będą traktowane takie produkcje z przesuniętą premierą. Czy datą produkcji, czy też datą premiery.

Edytowane przez Charlie1978KK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Plus12 za rozpiskę :D

 

Nooo muszę przyznać, że wrzesień w HBO/Cinemax zapowiada się bardzo, bardzo obiecująco. Filmy, które polecam zobaczyć:
HBO: Bad Boys For Life, Naprzód, Rebelia, Anna, Odmieńcy, Rambo. Ostatnia krew.
Cinemax: Co przyniesie jutro, Żegnaj mój synu, Czy mi kiedyś wybaczysz, Moje myśli są ciche, Lola, The Belko Experiment

Po za tym muszę przyznać, że ostatnie miesiące są ciekawe w HBO/Cinemax i jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to na obecną chwilę jest to dobra oferta z korzystną ceną na miesiąc. Ciekawe co na to Canal+ ? :) 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukimann napisał:

Niestety.

 

Witaj Lukimann :)


Czemu niestety? Ja uważam, że lepiej mieć jeden konkretny kanał filmowy niż rozdrobnienie praw na kilka kanałów. A jeśli HBO ma okazję poszerzyć swoje portfolio to niech korzysta. Wrzesień 2020 jest naprawdę dobrym miesiącem w HBO/Cinemax.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że obecnie oferta C+ stoi na sporcie. W końcu nie brakuje  też rozgrywek pilkarskich - czy to Premier League, nasza Ekstraklasa (gdzie od przyszlego sezonu bede śledzil 3 drużyny - Lecha, Wartę Poznań i Cracovię :) ), trochę Bundesligi, La Ligii, NBA, czy żużel. A widzów tego kontentu nie brakuje. Myslę, że nawet wyścigi kolarskie miałyby solidną widownię na takim nsport+, kibice zdolni by byli nawet dodatkowo zaplacić, byleby oglądać swych faworytow. Wystarczyłoby tylko zatrudnić pana Wyrzykowskiego i Jarońskiego i bylaby to połowa sukcesu.

 

Pewnie sie powtórzę, ale wciaż uważam, że na C+ wciaż można obejrzeć sporo ciekawych produkcji filmowych. Może i brakuje blockbusterów, ale jest za to sporo kina europejskiego, polskiego, czy zagranicznych perełek typu "Parasite", czy "Ból i blask" z Antonio Banderasem, zaś pewnie wkrótce będzie  rewelacyjne "The Lighthouse".

Moim zdaniem zarówno C+ i HBO świetnie sie uzupełniają.

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 13:23, Bloo411 napisał:

Czyli wniosek jest taki, że Canal+ i Monolith Films się dogadali, albo po prostu przetrzymali dłużej filmy przesuwając ich premiery na późniejszy termin.

 

W dniu 31.05.2020 o 15:36, Bloo411 napisał:

@mateusz14422, tego to się raczej nie dowiemy. @kamil2505, ale user @lucius nie zawsze musi o wszystkim wiedzieć. Co do Monolithu, to najwidoczniej nie był zorientowany akurat w temacie, tym bardziej, że z jego wpisu wynika, że był zaskoczony, iż nie ma filmów od tego dystrybutora, potem dodał, że to już chyba od roku.

 

W dniu 5.07.2020 o 17:20, Bloo411 napisał:

@Pawop, tak to jest, jak ktoś nie ma wiedzy i pisze, aby pisać. Zarówno Canal+ jak i HBO od lat mają te same prawa. Jedynie co, to wystąpiły przerwy w emisji filmów z WB w HBO, zaś z Monolith Films i Kino Świat w Canal+ w ostatnim czasie, ale już wszystko wróciło do normy.

A może nadszedł czas by przełknąć tą "żabę" ? Fakty są takie, że filmy "Monolith Films" we wrześniu zobaczymy w HBO.

Edytowane przez breaking
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...