Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tylko ze to generuje dodatkowe koszty. Niestety. Czasy gdy 95% albo nawet 99% było w C+ i HBO bezpowrotnie mineły a dziś po tworzeniu kolejnych serwisów typu Netflix wskazuje ze będzie jeszcze gorzej. Gdyby plotka odnoście Monolithu i Ekstraklasy się sprawdziła to znaczy że nie mają kasy, bo zakup praw do ligi francuskiej której nikt nie chce w Polsce to grosze w porównaniu z ceną za EA. 

Edytowane przez PIOOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając premiery na maj na kanałach C+,HBO i Cinemax nie ma za dużo znanych filmów i wyboru. Znalazłem dla siebie wstępnie około 8 filmów. W ofercie C+ na pewno widoczny brak filmów z Monolithu. Co do plotki kolego Pawop to tego nikt nie wie (no chyba ze tak jak lucius jesteś pracownikiem C+) wtedy Ci wierzę. Oczywiście możesz tez i mieć rację. Czas pokaże.Już było tak że C+ stracił na rzecz nFilm  m.in. Monolith i został z jedną dużą wytwórnią. Wiec nigdy nic nie wiadomo. Patrząc jak działa PR Canal+ np. dotyczący wprowadzenia usługi myCanal to można wszystkiego się spodziewać  w zakupie (utracie) kolejnych praw filmowych i sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PIOOLE napisał:

Co do plotki kolego Pawop to tego nikt nie wie (no chyba ze tak jak lucius jesteś pracownikiem C+) wtedy Ci wierzę. Oczywiście możesz tez i mieć rację. Czas pokaże.Już było tak że C+ stracił na rzecz nFilm  m.in. Monolith i został z jedną dużą wytwórnią.

Nie pisałem nic na temat dostępności filmów Monolithu w C+, bo jak jest to każdy widzi. Odniosłem się tylko do tego wpisu w komentarzach. samo to, że ten dzieciak wspomina o stracie Ekstraklasy powinien dać Ci do myślenia, bo jak wiadomo rozgrywki te będą w C+ co najmniej do końca sezonu 20/21, a nowego przetargu nie było. Dlatego powtórzę raz jeszcze BZDURA!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw, może dajcie już spokój z tym monolithem ? Jak się gdzieś coś pokaże to będzie temat a póki co pat.

Nie do końca pewne jak będzie z disneyem w hbo. Swego czasu eksperci tutaj dali by sobie odciąć rękę że hbo nie pokaże endgame :D

Można sobie równie dobrze wyobrazić sytuację, że będą w 21 roku premiery disneya w HBO jeszcze a równolegle będzie startował disney +.

A propos disney + ciekawostka. W kilku krajach afrykańskich pojawiły się produkcje na tę platformę mimo, że jej tam nie ma. Są oficjalnie w jakimś serwisie. HBO mogłoby się postarać o mandaloriana np. To możliwe. Więcej netflix też udostępnia swoje produkcje po czasie. Tak się stało np. z serialami narcos czy  pełniejsza chata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/24/2020 at 11:01 AM, lukas_k said:

Przy obecnej popularności serwisów VOD, coraz częściej będzie się zdarzać, że niektórych filmów w TV Premium nie będzie. 

 

Ale to jest chore. Do tej pory móżna było sobie odpuścić niektóre rzeczy w kinie, bo wiedziało się, że prędzej czy później będzie to można zobaczyć w tv bez dodatkowych opłat (w ramach swojego abonamentu). A teraz okazuje się, że niektóre filmy mogą nie tylko nie trafić do kanałów premium, ale wręcz mogą nie trafić do telewizji w ogóle żadnej. I to jest przerażające.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze dla porownania co na SKY DE

It Chapter Two - IMDb 6.6

Hotel Mumbai -7.6

Blinded by the Light- 6.9

The Aftermath- 6.4

Good Boys- 6.7

Escape Plan 3

Cold Blood Legacy 

A Score to Settle 

Belleville Cop

Tolkien

Angry Birds 2

The Kitchen-Queen of Crime

Tak jak na poczatku napisalem to tylko dla porownania. 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa C+  to  żenujące dno, od dawna. Już jakiś czas temu to zauważyłem i dlatego przestałem to abonować. Abonentom szczerze współczuję, bo teraz nawet piłki kopanej nie mają.  Wolę HBOGO, Netflix i Amazon Prime  Video. Bez przerwy jakieś nowości i moje ulubione seriale. Ostatnio na Amazon Prime Video obejrzałem 6 sezon  "Bosch" , kto nie widział gorąco polecam. 

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być tak że Lionsgate tak jak w UK będzie w Polsce dystrybuował filmy sam...kto wie.

To tylko gdybanie ale tak samo w UK było w Netflix a teraz w Starzplay...

A z tego co można wyczytać to Starzplay rusza w kolejnych państwach w 2020...więc może być tak że i w Polsce co oznacza że ich filmy nie pojawią się już w Canal+

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, andi64 napisał:

Z tego co widze to raczej nie ?‍♂️ , chyba tylko na Netflix sa polskie filmy i seriale. Ostatnio dodali "Plagi Breslau "- 22.04 a przedtem" Rojst"

Więc trzeba czekać ale raczej zaczyna się to w całość układać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/27/2020 at 11:53 AM, breaking said:

Oferta filmowa C+  to  żenujące dno, od dawna. Już jakiś czas temu to zauważyłem i dlatego przestałem to abonować. Abonentom szczerze współczuję, bo teraz nawet piłki kopanej nie mają.  Wolę HBOGO, Netflix i Amazon Prime  Video. Bez przerwy jakieś nowości i moje ulubione seriale. Ostatnio na Amazon Prime Video obejrzałem 6 sezon  "Bosch" , kto nie widział gorąco polecam. 

 

Proponuję porównać premiery z ostniego roku w twoim kochanym HBO z premierami z CANAL+. Jeśli gdzieś tu jest żenada to na pewno nie po stornie CANAL+, bo HBO wypada 10 razy gorzej patrząc na średnią liczbę premier w tygodniu.

Edytowane przez MisterRondel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...