Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bloo411Taką flagą mi nie machaj dobrze?Mam pracę, 3 dzieci i żonę.Może Tobie jest wyjątkowo ciężko zrozumieć że jak do stycznia chciałbym w wolnej chwili obejrzeć premierowo film na C+,a nie dokument? Tv nie stanowi sensu Twojego życia...Wydaję mi się że sensem Twojego życia jest stałe monitorowanie tego czy znów ktoś czegoś niepochlebnego na temat C+ nie napisał tutaj.Płacą ci za to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, to jak masz żonę i trójkę dzieci, to poświęć im trochę czasu, zamiast tracić energię na pisanie jednego i tego samego w kółko od kilku tygodniu w tym dziale. Nie, nikt mi nie płaci. Nie twierdzę, że wszystkie poczynania Canal+ mi odpowiadają. Jednak życie to sztuka wyboru. Jak mi się nie podoba, to przy najbliższej możliwej okazji/sposobności rezygnuję, a nie marudzę przez 10 stron o tym samym. Każdy ma prawo do własnej opinii i zdania, ale jeżeli ktoś ciągle pisze o tym samym, to raczej normalne nie jest. Jednocześnie chciałbym ci też uzmysłowić, że poza Canal+ są jeszcze inne stacje i serwisy oferujące dostęp do filmów i seriali. Także nie jesteś skazany TYLKO na Canal+.

  • Popieram 7
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander

Tak po prawdzie, to co chcesz osiągnąć cyklicznym skomleniem na tym forum, jaki C+ jest beee? Nie szkoda ci czasu i nerwów? Po pierwsze,  nikt od nich nie czyta tutejszych wyp0cin, a po drugie, większość tutejszych bywalców bierze paczkę C+ nie dla filmów tylko dla sportu. Idź na ich fejsbusiowy profil jak chcesz się wypłakać by usłyszeli. Wprawdzie niewiele to pomoże, ale  przynajmniej uderzysz u źródła.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 4
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wydaje mi się był trzeźwy i poczytalny gdy podpisywał cyrograf na C+ lub inne kanały. Nikt także nie jest wróżką i nie przewidzi jak będzie wyglądać ramówka danego kanału za pół roku czy za rok. Tak więc trzeba mieć pretensję tylko i wyłącznie do siebie, po co ja na te kanały się zgodziłem. Lecz jest na to proste remedium, wystarczy wytrzymać do końca umowy i zrezygnować z tego co nas przestało interesować. Pisanie na forum nie zmniejszy nikomu rachunku za pay tv ani też nie polepszy ramówki stacji tv.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Po pierwsze C+ to nie jest już premium. Po drugie, może to Wy powinniście sobie założyć odrębny temat o nazwie "miłośnicy dokumentów w pseudo premium". Gdy tylko user docieka prawdy w zakresie obowiązujących praw spotyka się z jazgotem tych samych miłośników dokumentalno - sportowego  ochłapu. Albo dopiszcie sobie do tematu, że zabronione są negatywne wypowiedzi w zakresie  ubogiej oferty filmowej C+.

 

@Bloo411 uważam Twoje  wypowiedzi za szczególnie [beep]kie, które nic nie wnoszą do tematu.

9 godzin temu, Bloo411 napisał:

 @Palamander ,Ale ty wolisz się spinać i jęczeć na każdej stronie o tym samym. Świat nie kręci się wokół tylko Canal+. To tylko TV, a ty traktujesz to, jakby ktoś miał ci tlen odciąć co najmniej.

 

9 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Palamander, ty to faktycznie masz jakiś problem, widać musisz sobie popłakać codzienne, aby poczuć się lepiej. Co kilka stron tylko piszesz jaki to Canal+ jest zły i etc. 

9 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Palamander,  Także skończ już, bo znowu zaczynasz niezdrowo się podniecać.

 

8 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Palamander, Każdy ma prawo do własnej opinii i zdania, ale jeżeli ktoś ciągle pisze o tym samym, to raczej normalne nie jest. 

 

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

 Pisanie na forum nie zmniejszy nikomu rachunku za pay tv ani też nie polepszy ramówki stacji tv.

@Ozzy666 - no pewnie, najlepiej w ogóle nie pisać. Po co przyszli abonenci mają wiedzieć jaka ich czeka oferta filmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ilu abonentów którzy posiadają C+ wie o istnieniu tego forum. Nie wspomnę już o tym jaki procent abonentów przed podpisaniem umowy zagląda do sieci by zasięgnąć opinii. Zaglądają później by ponarzekać, z tym się zgodzę. Tak jak pisałem wcześniej, każdy jest dorosły i chyba bierze kanały które go interesują. Wiedzę na temat co dany kanał oferuje czerpie się np. z programu telewizyjnego. Dlaczego ja nie mam i nigdy nie miałem Elevenów? Bo nie lubię sportu i nie zgodziłem się by płacić za te kanały, chociaż mogłem liczyć że przestawią się na emisję filmów a później narzekać że są nie dobrzy bo puszczają mecze. Przed wzięciem C+ zapoznałem się z ofertą i przejrzałem jakie filmy mniej więcej emitują. Nie czytałem opinii na forum bo tu są subiektywne zdania, to co jeden uważa za hit dla innego jest gniotem. Wylewanie żalów na forum nic nie da.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, breaking napisał:

Po pierwsze C+ to nie jest już premium. Po drugie, może to Wy powinniście sobie założyć odrębny temat o nazwie "miłośnicy dokumentów w pseudo premium". Gdy tylko user docieka prawdy w zakresie obowiązujących praw spotyka się z jazgotem tych samych miłośników dokumentalno - sportowego  ochłapu. Albo dopiszcie sobie do tematu, że zabronione są negatywne wypowiedzi w zakresie  ubogiej oferty filmowej C+.

 

 

I wszystko w temacie.Idealne podsumowanie

@lukimann18 lutego zadałem ci pytanie.Widocznie niewygodne,ponieważ nie odpowiedziałeś...

##Co C+ robi z pieniędzmi abonentów? Dlaczego od Stycznia,kiedy są nowi sternicy oferta filmowa poleciała w dół o 90% Możemy tego się trzymać i możesz na to odpowiedzieć? Co spowodowało i kto dał przyzwolenie na takie obcięcie oferty filmowej?##

Odpowiesz?

@breakingMa zupełną rację.C+ to nie jest program dokumentalno-sportowy,tylko powtórzę jeszcze raz za Wiki:

## Znana jest głównie, podobnie jak amerykańskie HBO, z emisji filmów, które miały swą premierę kilka tygodni wcześniej##

Czy ktoś wymaga od nich czegoś więcej,niż to do czego zostali stworzeni? Do emisji premier filmowych? Niektórym osobą tutaj jednak udało się wmówić że C+ to płatny kanał dokumentalno-sportowy?

@śmiechu warte

FB i C+? Napisz posta z zapytaniem o ofertę filmową i z zegarkiem w ręku licz kiedy post znika.Po 20 razach znudziło mi się.Może Twojego zapytania od razu nie usuną

 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka C+ nigdy nie była pakietem filmowym (na Wikipedii mogą pisać różne rzeczy i nic to nie znaczy) Canal+ jak powstał był kanałem ogólnym, z filmem, serialem, dokumentem czy ze sportem. Później paczka rozrosła się o rózne kanały, ale zawsze tam można było znaleźć programy o różnej tematyce. Paczka C+ jest jak najbardziej premium, tak samo jak HBO.

  • Popieram 3
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pawop napisał:

 Canal+ jak powstał był kanałem ogólnym, z filmem, serialem, dokumentem czy ze sportem. 

Co za bzdury jeszcze wymyślisz???

Rok 2002 np:

https://tv.pl.canalplus.com/forum/?forum/10.2002.08

https://tv.pl.canalplus.com/forum/?forum/10.2002.10

Rok 2003

https://tv.pl.canalplus.com/forum/?forum/10.2002.10

https://tv.pl.canalplus.com/forum/?forum/10.2003.12

Od zawsze C+ był płatnym kanałem filmowym premium z dodatkiem sportu i dokumentów. Nigdy film nie był dodatkiem,tak jak teraz

Porównanie C+ do HBO w tej chwili jest już czystą złośliwością.Może nie zauważyłeś że w HBO "lecą" filmy,które 6-8 miesięcy temu wyświetlane były w kinach?

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, umek napisał:

Jaka platforma takie premium ;)

Przeciez przez to rozdrobniienie praw wszystkie platformy na tym traca nie tylko C+ale rowniez SKY. W DE juz stracili CL na rzecz DAZN jezeli jeszcze Bundeslige straca to czarno to widze,mysle ze paczke Canal+ jak i SKY ludzie biora dla sportu (wiekszosc) mmiej dla filmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, dałeś wykaz premier z przed osiemnastu lat i co to ma niby oznaczać? Reszta premier tj. dokumentów, seriali, programów dla dzieci, muzyki czy sportu nie jest tu ujęta. Powtórze, C+ nigdy się nie pozycjonował na kanał filmowy, jak HBO, zawsze było tam coś więcej.
Teraz jest mniej filmów i nic na to nie poradzisz, możesz zrezygnować z paczki.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, andi64 napisał:

Przeciez przez to rozdrobniienie praw wszystkie platformy na tym traca nie tylko C+ale rowniez SKY. W DE juz stracili CL na rzecz DAZN jezeli jeszcze Bundeslige straca to czarno to widze,mysle ze paczke Canal+ jak i SKY ludzie biora dla sportu (wiekszosc) mmiej dla filmu. 

Ale jakie rozdrobnienie?Czyzby ktoś przejął te prawa?:)

@Pawop odkąd pamietam zawsze chwalili się najlepsza ofertą  filmową

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawop napisał:

 Reszta premier tj. dokumentów, seriali, programów dla dzieci, muzyki czy sportu nie jest tu ujęta. 

Nie bądź mitomanem,dobrze? Jest ujęte tam wszystko tak jak tutaj:

https://tv.pl.canalplus.com/forum/?forum/10.2020.02

https://tv.pl.canalplus.com/forum/?forum/10.2020.03

Od zawsze strona z premierami tak działała/działa na forum C+

Od zawsze C+ reklamował się sloganem HITY PROSTO Z KINA,zapomniałeś?

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka Canal+ to od długiego czasu o czym już pisałem to bajzel na kółkach..ani ładu ani składu..

 

Jeśli C+ sam w sobie ma nie być stricte filmowym to zrobić go jako kanał ogólny a premiery wrzucać w C+ Film..i nie chodzi o to że mają tam tylko nowe filmy "lecieć"...

Szefostwo albo nie może się zdecydować co z tym w ogóle zrobić i siłą płaci za sport..który ma niestety słabą oglądalność ale na tyle "dużą" że boją się z niego zrezygnować albo zwyczajnie wisi im Polska jako rynek.

 

Tylko czekać aż Netflix coś przejmie a na bank przejmie i wtedy zwyczajnie pozostanie im się stąd zwinąć..o czym już chyba nawet dość oficjalnie myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:

C+ chwalił się filmami i co w tym dziwnego? Tylko, że filmy to jest część oferty.

 

 

Nie chwalił się filmami ale sam nazywał się kanałem gdzie zobaczysz filmy prosto z kina i sportem.Te para dokumenty i parę koncertów w roku doszło gdy już nie było czego puszczać...nie kombinuj i nie ściemniaj.

Szanujmy się na forum..

Rozumiem że ludzie lubią obejrzeć "dokumenty" typu "Polska z góry" ale w momencie gdy mają dwa kanały dokumentalne emisja tego typu rzeczy na kanale filmowym to zwyczajnie nieporozumienie.

A robią to tylko z jednego powodu...ramówka to dziś podły żart porównując do tego co mieli kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umekWłaśnie to wygląda jak "ostatnie podrygi konającej ostrygi".

W sierpniu zostali sami jako PLATFORMA C+. Faktycznie chyba wypadało im już tylko zapłacić kolejne 380mln PLN za "Ekstraklasę".Stracili Monolith,więc w akcie desperacji kupili chociaż KinoŚwiat-którego ofertę filmową zostawić lepiej bez komentarza.Szukając oszczędności  o 90% zmniejszyli ofertę filmową...,w zamian oferując dokumenty

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander
Zgadzam się z tym co piszesz. Ale trzeba na to patrzeć z dwóch stron. Z jednej każdy widzi co się dzieje z ofertą filmową w C+, z drugiej strony da się znaleźć w miesiącu 2-3 filmy godne uwagi. Za 25zł we dwoje nie pójdę nawet raz do kina. Więc mimo wszystko wciąż się kalkuluje by mieć te C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 25 zł (swoją drogą większośc ludzi płaci znacznie więcej) to masz już trzy naprawdę świeże filmy np. na Chilivod - ostatnio kupiłem Jokera za bodajże 8 zł w promocji i co parę dni na maila dostaje kolejne kody na zniżki - katalog znacznie szerszy i swieższy niż w kanale "premium" ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawopC+ znamy/znam z takich czasów. Pierwszy film który obejrzałem za pomocą tego ustrojstwa ,to chyba ZOSTAWIĆ LAS VEGAS

comment_UGInONwm7K9vLaq187Q6y76ywF6vetLF

@Ozzy666Ale wiesz o tym że 80% płaci za te filmowe "hity" 40pln miesięcznie?

Na szybko sprawdź ile kosztuje C+ Select w Netii

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...