Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwazam ze niewiele sie zmieni w tv premium kazdy chce zarobic kilka razy i napewno filmy z disneya i innych wytwórni  będą najpierw w tych serwisach a potem  w tv premium no wtedy w c+ zostało by sport seriale i kilka filmów. A nie wszyscy mają C+ tylko dla sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PIOOLE napisał:

Uwazam ze niewiele sie zmieni w tv premium kazdy chce zarobic kilka razy i napewno filmy z disneya i innych wytwórni  będą najpierw w tych serwisach a potem  w tv premium no wtedy w c+ zostało by sport seriale i kilka filmów. A nie wszyscy mają C+ tylko dla sportu.

Nie licz na to. Disney+ będzie miał filmy Disneya z prawem pierwszej emisji i w HBO ich nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rasheed napisał:

 

##Filmów nie masz wszędzie lecz są wyłącznie w C+ lub HBO GO. Później sie wprawdzie pojawia ale dla kinomaniaka liczy się film gdy jest nowością.##

 

Bingo!:) Krótko i na temat

 

##Przeciez filmy Netflixa to przeważnie koszmarki, prawdziwie wartościowe filmy póki co tworzy się poza serwisami streamingowymi. Tu się nic nie zmieniło.##

Filmy Netflixa to dno dna klasy C i D

 

12 minut temu, umek napisał:

Napisze mi ktoś ike filmów nowych Disneya w tym roku warto było obejrzeć prócz Marvela?

Do tego momentu: The Lion King,Toy Story 4,Aladdin,Dumbo

Na przestrzeni lat,co roku kilka mocnych dużych hitów,z Marvelem jeszcze więcej

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rasheed napisał:

 

Dziękuję za nasze VOD z jaskrawymi znaczkami wiekowymi, tego nie da się oglądać. Wolę C+. Do tego wielu filmów nie było w VOD.

iTunes... tak czy inaczej zmierzam do tego że nie potrzebuje żadnej stacji "premium" by obejrzeć film..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze cale te dywagacje na temat utraty wytworni to są na razie wyssane z palca tzw. Luźna dyskusja bo zaden z Nas nie ma konkretnej wiedzy w tym temacie no chyba ze jest tu ktos z dyrektorów C+ lub HBO.

Ty naprawdę sądzisz, że Disney pozostanie w HBO? O innych wytwórniach nikt nie wspomina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem HBO GO właśnie wraca z kolejnymi kreskówkami Disneya, które wcześniej usunął z bazy. Tym razem chodzi o krótkometrażówki:

 

https://hbogo.pl/filmy/wkrotce

 

 

Ja z kolei mam pytanie czy ten film pojawi się w polskim HBO:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pmm7r4ynyIQ

 

:?:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, diabeu napisał:

Akurat na Canal+ też masz głupawe znaczki wiekowe. Natomiast na Netflix czy Amazonie nie masz żadnych śmieci na ekranie, na HBO GO jedynie logo HBO, też o wiele mniej przeszkadzające niż logo Canal+.

 

Akurat na C+ czy Ale Kino te znaczki wiekowe są dużo mniej przeszkadzające niż te, które można spotkać w serwisach VOD. Też są niepotrzebne, przeszkadzające ale dużo mniej, bledsze i mniejsze.

 

To, że na Netflixie czy innych SVOD nie ma znaczków to ja wiem, tylko co z tego gdy pod względem nowości kinowych  te serwisy są słabiutkie (za wyjątkiem HBO).

 

Umek: To nie kwestia czy ktoś coś dostrzega tylko, że na tę chwilę Netflix czy Amazon to serwisy dla fanów seriali.

 

Co do ITunes. Tak z ostatnich tygodni: "Szczęśliwy Lazzarro" "Ulaskawianie" "Milcząca rewolucja" "Litość" (Pity, film grecki), "53 wojny" "Granica" (Grans), "Dovlatov", "Tranzyt", "Jak pies z kotem", "Leto", "Sofia", "Sny wędrownych ptaków" "Pájaros de verano"

a z tych, które mają już tzw. "drugie okno" w tv np.: "Oko na Julię" ( Eye on Juliet ), "Dusza i ciało" ( Testről és Lélekről ).

 

Proszę o konkretną informację ile z tych filmów było w iTunes i ile miało polską wersję językową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powymieniasz jakieś [beep]oly i każesz mi szukać?Ogarnij się..

Masz prócz iTunes inne serwisy w Polsce i co najlepsze każdy zaoferuje mi lepsza jakość niż hbo czy canal+ ale żaden nie zaoferuje własnych produkcji tych  stacji dlatego idą one we własna produkcje co widać po HBO nawet już nie emitującej premiery w niedziele bo stało się to dla nich drugorzędne.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się ogarnij bo najpierw wypisujesz, że w iTunes wszystko jest a potem jak się okazuje, że w serwisie jest sporo braków to piszesz, że Ci te filmy nie pasują.

 

Poza tym dyskutując o ofercie C+/HBO zestawiajmy je z serwisami SVOD a nie VOD bo to zupełnie inny segment.

Edytowane przez Rasheed
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisuje ze serwisy vod maja wszystko a nie sam iTunes.I tłumacze dlaczego właśnie stacje jak HBO idą we własna produkcje żeby zatrzymać widza a nie podpisują setki nowych umów.Tego nie rozumiesz?Miedzy innymi z tego powodu w niedziele nie miałeś nowej premiery...ITunes podałem jako przykład vod gdzie nie masz oznaczeń wiekowych.Nic ponadto;)
 

Ba! Wejdź na HBO.com i pierwsza strona pokazuje ewidentnie co jest dla nich najważniejsze.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rasheed napisał:

 

Akurat na C+ czy Ale Kino te znaczki wiekowe są dużo mniej przeszkadzające niż te, które można spotkać w serwisach VOD. Też są niepotrzebne, przeszkadzające ale dużo mniej, bledsze i mniejsze.

 

Mimo wszystko to kanał premium (Canal+) więc nie powinno być żadnych śmieci na ekranie. W dobie cyfrowej tv te śmieszne znaczki wiekowe to w ogóle przeżytek.

 

6 godzin temu, Rasheed napisał:

To, że na Netflixie czy innych SVOD nie ma znaczków to ja wiem, tylko co z tego gdy pod względem nowości kinowych  te serwisy są słabiutkie (za wyjątkiem HBO).

Dlatego przydałoby się żeby Canal+ też w końcu wszedł w XXI wiek i uruchomił swoje VOD na takiej zasadzie jak HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wypisuje ze serwisy vod maja wszystko a nie sam iTunes.I tłumacze dlaczego właśnie stacje jak HBO idą we własna produkcje żeby zatrzymać widza a nie podpisują setki nowych umów.Tego nie rozumiesz?Miedzy innymi z tego powodu w niedziele nie miałeś nowej premiery...ITunes podałem jako przykład vod gdzie nie masz oznaczeń wiekowych.Nic ponadto;)
 
Ba! Wejdź na HBO.com i pierwsza strona pokazuje ewidentnie co jest dla nich najważniejsze.

Nie było premiery tylko w jedną niedzielę, a Ty już tworzysz dziwne historie.
Nowości filmowe są dla nich tak samo ważne jak produkcja własna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...