Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz będą przedpremiery a potem premiery.Prania umysłow ciąg dalszy:)

Następnie premiera na bis, przecież ktoś mógł nie widzieć premiery i to nadal będzie dla niego nowość :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie premiera na bis, przecież ktoś mógł nie widzieć premiery i to nadal będzie dla niego nowość :D.

 

Albo jak w TVP,premiery skoków narciarskich zamiast powtórki po tym jak szły na żywo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako człowiek z natury u[beep]liwy napisałem maila z zapytaniem o prawa do filmów których jest dystrybutorem KinoSwiat, przed chwila otrzymałem odpowiedz oto ona:

 

Moje pytanie:

From: pioole1973 [mailto:pioole1973@wp.pl] 
Sent: Friday, March 2, 2018 11:24 AM
To: @kinoswiat.pl>
Subject: Pytanie

 

 

W miesiącu marcu w Canal plus pojawiają się 2 filmy których jesteście dystrybutorami m.in. Na układy nie ma rady czy to oznacza ze w 2018 roku filmy które dystrybuujecie pojawia się w kanałach canal plus i HBO? Pytam ponieważ jestem kinomanem i korzystam z tych 2 kanałów oraz showmaxa. I czy filmy od Was tez będą w showmaxie. Pozdrawiam Piotr ...............Jarosław tel ...................

 

Oto odpowiedz:

 

Witam Panie Piotrze,

 

Nasza współpraca z Showmax trwa dalej omijając okno telewizji płatnej jakim jest kanał C+ i HBO. Pojedyncze filmy mogą się na mocy innych umów jednak tam pojawić.

 

Nie mogę udzielić bardziej szczegółowych informacji ze względu na tajemnice służbowe.

 

Jeśli lubi Pan nasze filmy zapraszam na razie do Showmax.

 

Pozdrawiam

.....................................| Kino Świat

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, podpisali umowę na jakiś okres czasu to muszą się jej trzymać. Ja osobiście liczyłem na to, że po jakimś czasie od premiery w internecie filmy trafią do premium TV, a tu niestety trzeba liczyć na emisję w otwartej telewizji, jeśli nie mamy Showmaxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery kwietnia 2018 w HBO:

1.04 20:10 ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI (2016) (Mówi Serwis) (w filmie występują Dominik Kowalczyk,Michał Żebrowski,Teresa Lipowska,Ewa Błaszczyk i Magdalena Nieć) zwiastun filmu:

2.04 18:15 Pamiętnik księżniczki (2001) (Disney) (w filmie występują Anne Hathaway i Julie Andrews)

5.04 20:10 Godzilla (1998) (Columbia Pictures) (w filmie występują Jean Reno,Matthiew Broderick i Hank Azaria)

8.04 20:10 PATERNO (2018) (film produkcji HBO) (film Barry'ego Levinsona twórcy Jack,jakiego nie znacie) (w roli głównej Al Pacino)

Zwiastun filmu:

12.04 20:10 Cudowne tu i teraz (2013) (w filmie występują Miles Teller,Shailene Woodley,Brie Larson,Kyle Chandler i Jennifer Jason Leigh)

15.04 20:10 ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ (2018) (miniserial produkcji HBO) (w miniserialu występują Cezary Pazura,Robert Więckiewicz i Aldona Orman) 

(i najprawdopodobnie będzie to odkodowana niedziela w HBO)

23.04 20:10 WESTWORLD (sezon II) (w serialu występują Evan Rachel Wood,Jeffrey Wright,Ed Harris i Thandie Newton)

27.04 20:10 OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ (The Handmaid's Tale) (w serialu występują Elizabeth Moss,Joseph Finnes i Yvonne Strahovski)

Dodatkowo w 3 pierwsze poniedziałki kwietnia w Cinemax trylogia OJCIEC CHRZESTNY 2,9 i 16 kwietnia o 20:00 i 1.04 o 20:00 Dwie kobiety (Midwife) (2017) (Aurora Films) (w filmie występują Catherine Frot i Catherine Deneuve)

 
Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ślepnąc od świateł" tak wcześnie bez żadnej większej reklamy serialu? Czy to przypadkiem nie będą jakieś kulisy?

Zapomniałem wspomnieć,że to najprawdopodobniej będzie to ten miniserial bo następny film czyli Piraci z Karaibów 5 będzie 15 kwietnia o 21:10 więc mi się nie wydaje żeby jakiś film trwał tylko godzinę i tez mnie to dziwi że nie ma jeszcze nawet teaseru tego serialu ani większych informacji o nim.

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery kwietnia 2018 w HBO:


1.04 20:10 ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI (2016) (Mówi Serwis) (w filmie występują Dominik Kowalczyk,Michał Żebrowski,Teresa Lipowska,Ewa Błaszczyk i Magdalena Nieć) zwiastun filmu:https://www.youtube....h?v=IpQUejUVRVw


2.04 18:15 Pamiętnik księżniczki (2001) (Disney) (w filmie występują Anne Hathaway i Julie Andrews)


5.04 20:10 Godzilla (1998) (Columbia Pictures) (w filmie występują Jean Reno,Matthiew Broderick i Hank Azaria)


8.04 20:10 PATERNO (2018) (film produkcji HBO) (film Barry'ego Levinsona twórcy Jack,jakiego nie znacie) (w roli głównej Al Pacino)


Zwiastun filmu:https://www.youtube....h?v=scI7dYdlzuY


12.04 20:10 Cudowne tu i teraz (2013) (w filmie występują Miles Teller,Shailene Woodley,Brie Larson,Kyle Chandler i Jennifer Jason Leigh)


13.04 22:10 Aniołki Charliego (2000) (Columbia Pictures) (w rolach głównych Cameron Diaz,Drew Barrymore i Lucy Liu)


14.04 18:30 Podwójny profil (2017) (Francja)


15.04,22.04 i 29.04 20:10 ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ (2018) (miniserial produkcji HBO) (w miniserialu występują Cezary Pazura,Robert Więckiewicz i Aldona Orman) (i najprawdopodobnie będzie to odkodowana niedziela w HBO)


19.04 20:10 Decydujący głos (2008) (film produkcji HBO) (film w reżyserii Jaya Rocha) (w filmie występują Kevin Spacey,Laura Dern i John Hurt)


20.04 22:10 CAST AWAY:POZA ŚWIATEM (2000) (Paramount Pictures) (w roli głównej Tom Hanks)


23.04 20:10 WESTWORLD (sezon II) (w serialu występują Evan Rachel Wood,Jeffrey Wright,Ed Harris i Thandie Newton)


27.04 20:10 OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ (The Handmaid's Tale) (w serialu występują Elizabeth Moss,Joseph Finnes i Yvonne Strahovski)


28.04 18:35 Pokémon the Movie: I Choose You! (2017) (Japonia)


Dodatkowo w 3 pierwsze poniedziałki kwietnia w Cinemax trylogia OJCIEC CHRZESTNY 2,9 i 16 kwietnia o 20:00 i 1.04 o 20:00 Dwie kobiety (Midwife) (2017) (Aurora Films) (w filmie występują Catherine Frot i Catherine Deneuve)


żródło:https://fdb.pl/program_tv?country=polska&date=2018-04-28 można wpisać każdą datę kwietnia i sprawdzić premiery 


Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystkie premiery? Coś mało.

Jakby połączyć Premiery HBO z premierami Cinemaxu, to jakoś by to wyglądało, ale teraz to bieda.

Muszą pokusić się o jakieś nowe prawa, albo zastanowić się nad sensem istnienia marki Cinemax. Wiem, że to dodatakowa kasa, ale przez takie rozdrobnienie traci HBO.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu w HBO pojawi się także oryginalny serial Amazona - "Crisis in Six Scenes" Woody'ego Allena.

 

Nic wielkiego, ale jednak trochę zdziwiło mnie, że Amazon nie zdecydował się zachować wyłączności na swoje treści.

Edytowane przez Conan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dobrze by było jakby produkcje Amazon Original w całości pojawiły się np w HBO Go lub Netflixie. Jak dla mnie kolejny serwis nie jest potrzebny.

APV niech się rozwija. Serwis ma potencjał, więcej tłumaczeń i będzie dobrze.

Takiej jakości obrazu nie zobaczysz w HBO GO, możesz mi uwierzyć na słowo. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...