Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum Canal+ podano kuż premiery na lipiec:

W lipcu CANAL+ pokaże m.in. Droga do San Diego, Alive - Dramat w Andach, Mr. Brooks, Miłość i inne nieszczęścia, The Mexican, Opowieści z Ziemiomorza, Spadaj!, Norbit, Bazyliszek - król węży, Nieznajoma, Chleb powszedni, Ostrza chwały , Wolność słowa, Dead Silence, Zozo, Klątwa 2, Przypadek Harolda Cricka, Cios poniżej pasa, Pora umierać oraz kino szwedzkie Van Veeteren - Sprawa Munstera, Van Veeteren - Moreno i cisza, Van Veeteren - Jaskółka, kot, róża i śmierć, Van Veeteren - Wypadek i Van Veeteren - Sprawa G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Premiery lipca dla HBO 88 minut (2006) komediA CZYŚCICIEL(2007), Droga do zemsty (2006), Dwa bilety do raju (2006)

Gang z boiska (2006), Gdzie jest Kitty (2004), Głeboko zmrożony(2006), Interes życia (2007), Kiedy potknie się człowiek (2007), Kobieta idealna (2006), Magiczna kula (2007), Nowy świat (2007) Odette Toulemonde(2006), Piraci z Karaibów Na krancu świata (2007), Pod Lodem (2005), Propozycja (2005), Zabic prezydenta (2006), Zacząć od zera (2007),

 

HBO COMEDY: Maria i faceci(2006) i Życie w przekładzie (2004)

Ja znam tylko Czyściciel i Piratów a reszty nie moze tezbeda fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Canal C+ szykuje niezłą niespodziankę w HD za http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wyd ... p?wi=46495

CYTAT

"Obcy" w standardzie HD w Canal+

13 czerwca 2008

 

Płatny kanał telewizyjny Canal+ w sierpniu 2008 roku przygotował niespodziankę dla kinomanów. Stacja po raz pierwszy w Polsce pokaże wszystkie cztery epizody kultowej serii "Obcy" w standardzie High Definition.

 

"Obcy" to przerażające monstrum w historii kina, zaprojektowane przez szwajcarskiego rysownika H.R. Gigera, straszy widzów od blisko 30 lat, a filmy o mordercy z kosmosu na stałe weszły do klasyki science fiction.

 

W sierpniu 2008 roku Canal+ wyemituje cztery epizody serii w standardzie HD: "Obcy - Ósmy pasażer Nostromo" z 1979 roku (4 sierpnia 2008 roku), "Obcy: Decydujące starcie" z 1986 roku (11 sierpnia), "Obcy 3" z 1992 roku (18 sierpnia) oraz "Obcy: Przebudzenie" z 1997 roku (25 sierpnia).

No to życzę miłych wrażeń tym co mają.Sam jestem fanem tej serii.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu w HBO min: Apokalipsa Androidów(2006), Arytmetyka uczuć(2007), Infiltracja (2006), Iskierka (2007), Jak ugryżc robala (2006), Krwawy Diament (2006), Oszukać strach (2006), Psi kłopot (2006), Sadysta (2007), Siostry syjamskie (2006),

Sybil (2007), Tydzien kawalerski (2006), U Pana Boga w ogródku (2007) , Układ ( 2006), Żołnierze mafii (2007),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że film nie jest kinowym hitem nie oznacza, że nie jest dobry. Zazwyczaj takie hity mają do pokazania wyłącznie efekty specjalne, a z fabułą i sensem to już gorzej. Na HBO emitowane jest wiele wartościowych i ciekawych filmów i nie są one "made in USA". :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zwykle wszyscy robią szum bo np. c+ czy HBO puści okrzyknięty film jako wielki hit kinowy, a w sumie jest on pozbawiony ciekawej fabuły, nudnawy, gdzie potencjalny odbiorca jest w stanie zawartość swojej kolacji z powrotem oddać na talerz :wink: Ale tak na prawdę to lepsze filmy ma grupa HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kilkoma wypowiedziami poprzedników.

 

Osobiście śmieszą mnie dyskusje co jest lepsze - HBO czy C+. Zależy to od naszych indywidualnych preferencji. Jedni lubią HBO inni C+. Tak samo jak jedni lubią lody poziomkowe, drudzy czekoladowe.

 

Jedno jest pewne - każda z tych stacji ma swojego widza i prezentuje raz lepsze, raz gorsze filmy. To, że jakaś produkcja nie okazała się kinowym (głośnym) hitem nie oznacza, że jest zła.

 

Ja do czasu, gdy nie przeszedłem na cyfrówkę w UPC w analogu korzystałem z HBO i z C+. Uważam, że jeden i drugi kanał jest dobry. HBO jest bardziej filmowy, Canal+ sportowo-filmowy. Obecnie - ze względu na kiepskie warunki promocyjne kanałów premium w cyfrowym UPC - zrezygnowałem z C+, zostałem tylko przy HBO, bo kanał ten bardziej spełnia moje oczekiwania, za sportem zbytnio nie przeszkadzam. Ale, gdy pojawi się ciekawa promocja, powrócę także do C+. Bo - jak już wspomniałem - oba kanały [dla mnie !] są dobre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu na antenie Canal+:

Jackass - Świry w akcji 2, Twarda sztuka HD, Bez skrupułów, Miss Potter HD, Obcy - 8. pasażer "Nostromo": wersja reżyserska HD, Strajk, Robak, USA kontra John Lennon HD, Czarna księga, Notatki o skandalu HD, Obcy - decydujące starcie HD, Wieczór HD, Baza domowa, Człowiek z miasta HD, Fantastyczna czwórka - Narodziny Srebrnego Surfera, Obcy 3 HD, Chorować w USA, Historia Hollis Woods, Gry weselne, Wzgórza mają oczy 2 HD, Wszystko będzie dobrze, Obcy - Przebudzenie HD, Stara miłość nie rdzewieje, W stronę słońca HD, Reno 911! - Miami HD, Pajęczyna Charlotty HD.

 

Jak dla mnie Canal+ bardzo słabo podczas wakacji, HBO ma zdecydowanie lepsze filmy na wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze jak ktos jest prawdziwym kinomanem to powinien mieć oba te kanały. Ale jesli dobrze pamiętam to jak w Polsce nie było HBO to te prawa które ma teraz HBO miał canal+?

Ja też uważan , ze tylko w platynie można zobaczyć wszysko, i takie prównania nie mają większego sensu (no moze porównania poszczególnych miesięcy tak)

Natomiast nie jestem pewien, czy część praw nie miał Filmnet, który padł mniej więcej w czasie powstania HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...