Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@GoldSat tak jak już kiedyś pisałem mi seriale w HBO nie przeszkadzają i doszliśmy z jednym z userów/modów do konkluzji iż dawno HBO COMEDY nie jest kanałem COMEDY i już dawno HBO POLSKA powinna ten kanał przekształcić z HBO SERIALE i wtedy można będzie powiedzieć ze HBO jest spełnione w 100% :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja teraz nie pisałem o tym czy komuś seriale w HBO przeszkadzają czy nie, tylko o tym dlaczego niektórzy w przypadku seriali z amerykańskich stacji premium jeszcze przed premierą uważają że będzie hit :).

 

Bo jeszcze nie natrafiłem na takie, które by mi się w ogóle nie podobały :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) doszliśmy z jednym z userów/modów do konkluzji iż dawno HBO COMEDY nie jest kanałem COMEDY i już dawno HBO POLSKA powinna ten kanał przekształcić z HBO SERIALE i wtedy można będzie powiedzieć ze HBO jest spełnione w 100%.

Nie popadaj w śmieszność. Profil HBO jest taki sam wszędzie, a co więcej, po ostatnich umowach z reżyserską śmietanką Hollywood (Spielberg, del Toro, Abrams, Nolan, Aronofsky) owa strategia będzie rozszerzana. Myślisz, że masz lepszy pomysł na ten wart miliardy biznes? Nie odpowiada ci konstrukcja i założenia kanału, zrezygnuj (HBO ma blisko 30 milionów abonentów na świecie). Tak samo, jak wielu zrezygnowałoby, gdyby postawiono na filmy, które zanim pojawią się gdziekolwiek w tv wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć na tysiąc sposobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) doszliśmy z jednym z userów/modów do konkluzji iż dawno HBO COMEDY nie jest kanałem COMEDY i już dawno HBO POLSKA powinna ten kanał przekształcić z HBO SERIALE i wtedy można będzie powiedzieć ze HBO jest spełnione w 100%.

Moja na przykład "śmieszność" polega na tym, że ja tego kanału po prostu nie zauważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadaj w śmieszność. Profil HBO jest taki sam wszędzie, a co więcej, po ostatnich umowach ze reżyserską śmietanką Hollywood (Spielberg, del Toro, Abrams, Nolan, Aronofsky) owa strategia będzie rozszerzana. Myślisz, że masz lepszy pomysł na ten wart miliardy rocznie biznes? Nie odpowiada ci konstrukcja i założenia kanału, zrezygnuj (HBO ma blisko 30 milionów abonentów na świecie). Tak samo, jak wielu zrezygnowałoby, gdyby postawiono na filmy, które zanim pojawią się gdziekolwiek w tv wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć na tysiąc sposobów.

 

szkoda tylko, ze na najwiekszych rynkach europejskich marka HBO nie istnieje. Tylko na mniejszych maja wlasne kanaly ktore pokazuje najnowsze hity filmowe i seriale. Na tych najwiekszych (Niemcy, UK) wlasne produkcje pokazuja na Sky Atlantic, i tylko dzieki promocji wiadomo ze te twory maja cos wspolnego z HBO. W Rosji tez sa pod inna marka, we Francji, Hiszpani i we Wloszech, ani widu ani slychu o nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w tym rzecz. Nie przeszkadzaja mi seriale w HBO, szczegolnie ich produkcji. To samo jesli chodzi o ich filmy. Denerwujacy jest ten balagan w ramowce, brak pomyslu na HBO Comedy (z komedia nie ma juz prawie nic wspolnego) i Cinemax 2 (opoznienie 24 godzinne wzgledem Cinemax). Do tego dochodza po 2-3 powtorki tego samego filmu w ciagu dnia. Problemy z napisami (juz pomijam stereo polskiej wersji, bo i tak nie cierpie lektora) Jakby tego bylo malo, to jeszcze rozdrobnienie praw na HBO, Cinemax i HBO Go. Bedac abonentem HBO, to albo musze dokupic w/w albo czekac i moze sie doczekac (The Wire po 13 latach, Oz nigdy) Nie mowie ze konkurent jest idealny, bo tam to by dopiero wyszla litania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych najwiekszych (Niemcy, UK) wlasne produkcje pokazuja na Sky Atlantic, i tylko dzieki promocji wiadomo ze te twory maja cos wspolnego z HBO.

Myślisz że dlaczego gdy startował Sky Atlantic to się reklamowali że to brytyjski dom dla produkcji HBO i wyraźnie to podkreślali w spotach. Przecież równie dobrze mogli powiedzieć że to kolejny kanał z serialami z USA Zaoszczędziliby na tym że pewnie zapłacili nie małe pieniądze za możliwość posługiwania się logiem HBO w materiałach promocyjnych. HBO to marka sama w sobie jeśli idzie o produkcje własne. Nie musi mieć swojej paczki wszędzie, wystarczy że takie Sky zapłaci za prawa do ich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze rozdanie Złotych Globów nie potwierdziło, sugerowanej przez niektórych na tym forum, dominacji HBO w produkcji znakomitych seriali. Oprócz Wielkiego Liberace(filmu tv, który i tak będzie miał premierę w HBO najwcześniej za kilka miesięcy) próżno szukać ich seriali wśród nagrodzonych. Natomiast, o dziwo, serial Brooklyn Nine-Nine, który niedługo będzie emitowany w Canal+ zdobył nagrodę za najlepszy serial komediowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze rozdanie Złotych Globów nie potwierdziło, sugerowanej przez niektórych na tym forum, dominacji HBO w produkcji znakomitych seriali. Oprócz Wielkiego Liberace(filmu tv, który i tak będzie miał premierę w HBO najwcześniej za kilka miesięcy) próżno szukać ich seriali wśród nagrodzonych. Natomiast, o dziwo, serial Brooklyn Nine-Nine, który niedługo będzie emitowany w Canal+ zdobył nagrodę za najlepszy serial komediowy.

 

W tym roku była niesamowita konkurencja, a przecież oni nie stoją w miejscu. HBO w dalszym ciągu to klasa sama w sobie jeśli chodzi o seriale, a to, że nie zawsze można wygrywać... trudno. Wszystko to jednak nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu HBO to nr 1 jeśli chodzi o jakość seriali na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...