Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ma to znaczenie dla premier kinowych oraz dla wydań na krążkach. Monolith to najgorszy polski dystrybutor i [beep] większość wydań blu ray za które się złapał - gołe filmy, bez dodatków, obcięty dźwięk, fatalna jakość obrazu w porównaniu z wydaniami zza wielkiej wody. Koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku 2009 roku Dreamworks podpisał umowę z Disneyem na 30 filmów, które są dystrybuowane przez Touchstone Pictures. W drugiej połowie 2012 roku Dreamworks zawarł umowę z Mister Smith Entertainment, na mocy której firma ta została dystrybutorem filmów Dreamworks m.in. na Europę i Afrykę. Disney pozostał dystrybutorem m.in. na Amerykę Północną, Australię i Rosję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , pierwszy raz pisze na tym podtemacie , jak sadzicie czy faktycznie HBO stracilo sony ? osobiscie nie bardzo chce mi sie w to wierzyc , columbia dla HBO stanowila jedna z najwazniejszych wytworni (ilosc filmow emitowanych od nich ) ,pozatym kto mialby ja przejąć ?canal + ? watpie gdyz francuzi odzyskali wszystko co potracili i raczej im to wystarczy , HBO za ktorym stoi jeden z najwiekszych gigantow medialnych na swiecie Time Warner pozwolilby sobie na przebicie swojej oferty ? macie moze jakies wiarygodne i najnowsze informacje na ten temat ?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarygodnych informacji nie mam, ale wydaje mi się, że może być to prawda. Logicznym jest fakt, że przyszły CANAL+ chce wzmocnić swoją ofertę premium, a przecież Sony to masa głośnych kinowych hitów. A czy HBO pozwoli sobie na stratę Sony? Wydaje się, że nie, ale przecież nie takie rzeczy już się działy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak wróciły do nich utracone wytwórnie to im to wystarczy, musieli by strasznie podnieść cenę. Myślę, że brak filmów na HBO (mało premier) spowodowane jest zmagazynowaniem ich na marzec kiedy jest start nowej platformy, tak by móc jakoś wyglądać z ofertą przy C+. No chyba, że Canal+ pochwali się tym na jakiejś konferencji prasowej. Chociaż jak ostatnio C+ stracił Monolith i Foxa na rzecz N szybko wyszło szydło z worka na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko moje przypuszczenia, ale wygląda to tak jakby nowa platforma chciała zmarginalizować HBO jako opcję premium zdecydowanie promując swój produkt. Poczuli się silni po fuzji. W sumie miało by to sens. W nc+ i dobry sport i dobry film na kanałach własnych i wtedy Polsat nie za bardzo ma się z czym pokazać i może walczyć już tylko ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...