Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dołują nam kanały premium, oj dołują. Ledwie wytrzymałem 3 miechy z C+ i teraz 2 z HBO.

Powoli promocje (rozdawnictwo Cyfry np. oferta za 3/4 ceny) wyłażą nam bokiem.

Niedługo to chyba poziom TVN-u. Bleeeeeeeeee...

Miałem zamiar dopłacać operatorowi za te kanały, ale " Kevina..." "Conana" i coraz częstszych POWTÓREK tzw. "premier" (Canal+ wciska ciemnotę, a filmy pokazywane były już jako premiera kilka lat temu - jak się czują długoletni abonenci ogladając np. The Beach, Nawiedzony itp.) nie strawię.

Cyfro stajesz się coraz tańszą, ale badziewie oferty ODSTRASZA.

Kolego bat jak Ci ta strefa filmowa nie odpowiada i masz się męczyć jest rada przenieś się do n-ki i weż sobie pakiet z Wojną i Pokojem i oglądając fimoteke sowiecką ukoisz swoje potargane nerwy przez te nędzne premium.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kolego @Marek w Canal+ istnieje pasmo Cineklub i to w nim prezentowane sa stare dobre filmy. Mozna powiedziec takie rodzynki, ktore jakas popularnoscia sie cieszyly. Ale jesli ktos tego nie wie i mysli, ze to sa premiery to ja nic nie poradze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksander Kutela awansował na stanowisko wiceprezesa HBO Central Europe. Jednocześnie będzie także prezesem polskiego HBO. Z kolei Hubert Drabik awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego HBO Polska.

Aleksander Kutela będzie odpowiedzialny m.in. za marketing oraz produkcję telewizyjną i filmową HBO w 11 krajach Europy Środkowej. Swoją funkcję będzie sprawował równolegle ze stanowiskiem prezesa spółek HBO Polska i Cinemax Polska. Kutela zarządza polską filią HBO Central Europe od 2000 roku, ostatnio był także odpowiedzialny za działalność HBO w Rumunii i Bułgarii. Pracuje w firmie od 1997 roku.

 

Hubert Drabik będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną HBO w Polsce oraz rozwój HBO na nowych rynkach. W HBO pracuje od stycznia 2000 r. Początkowo pracował na stanowisku Business Development Managera, następnie pełnił funkcję Dyrektora Marketingu i Rozwoju, a ostatnio Dyrektora Rozwoju i Sprzedaży.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to nie to samo HBO co kiedyś. Czy zna ktoś już premiery HBO na kwiecień?? Bo z tego co wiem co będzie w kwietniu takiego znanego to jedynie film Wszyscy Jesteśmy Chrystusami. Poza tym nie wiem, ale wątpię aby HBO czymś zaimponowało w kwietniu. Co innego CANAL+ :D CANAL+ już od długiego czasu ma dobre premiery filmowe i zanosi się, że tak zostanie jak na razie! :D CANAL+ zdecydowanie prowadzi!

Gdyby HBO wyemitowało Harry Potter 4 - Czara Ognia bym był bardzo szczęśliwy. Przynajmniej trzecią część HBO wyemitowało ale czy czwartą? Wątpię. To już nie te premiery co kiedyś. Teraz TVN ma chyba 9 marca wyemitować Harry Potter 3 - Więzień Azkabanu. Będzie ciekawie.

Pozdrawiam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie takie opinie. HBO ma te same wytwórnie praktycznie od początku istnienia, więc jakim cudem może słabnąć? Raz są lepsze filmy z danej wytwórni, a raz gorsze.

 

@Sajmon, filmy WB pokazuje jako pierwsze HBO, więc Harry Potter 4 napewno się pojawi, a kiedy, to już inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to nawet. W momencie wchodzenie C+, Filmnetu czy HBO byliśmy bardzo zacofani jeśli chodzi o film. Przez te lata rynek się nasycił produkcjami i każdy ma swoje określone wymagania. Gusta ludzkie się wyrobiły i każdy szuka konkretnych rzeczy dla siebie a kiedyś w zasadzie można było oglądać wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie takie opinie. HBO ma te same wytwórnie praktycznie od początku istnienia, więc jakim cudem może słabnąć? Raz są lepsze filmy z danej wytwórni, a raz gorsze.

 

@Sajmon, filmy WB pokazuje jako pierwsze HBO, więc Harry Potter 4 napewno się pojawi, a kiedy, to już inna historia.

No dobrze to po co tworza 3 kanaly w ktorych kroluja powtorki chca upodobnic sie do Canal+ kiedys mieli pare gal bokserskich czemu teraz nie inwestuja przynajmniej w jedna dziedzine sportu? czyzby niemieli funduszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw która stacja wyemituje z czasem film Noc w muzeum. To jest film, który obecnie w kinach leciał i jest to komedia familijna.

Z jakiej wytwórni pochodzi ten film?? Bo to też zależy od wytwórni, która stacja wyemituje dany film. Ale fajnie, w kwietniu będzie na CANAL+ ten film co w kinach nie dawno, w 2006 roku był. Niania (Nanny Mc Phee). Ciekawie. Tak jak kiedyś HBO wyemitowało film Scooby Doo 2 - Potwory na gigancie. Był to film takiego podobnego typu co Noc w Muzeum lub Niania. No ale to zależy również od wytwórni. CANAL+ jak na razie ma lepsze premiery.

Co sądzicie??

Pozdrawiam! :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc w muzeum jest z wytwórni Fox więc będzie w C+.Co do czasu w którym pokazywane są filmy to zależy od konkretnej umowy ale można powiedzieć że w przypadku filmów z Hollywood ten okres wynosi nieco ponad rok.Zdarza się natomiast iż w przypadku filmów z Europy czy Polski ten okres jest jeszcze krótrzy np. Grbavica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za jaką premierą na C+ czekam to Noc w Muzeum. Bardzo się przyda w C+. Niania również będzie na C+ w kwietniu. Nie dawno w kinach była. :D

A film Deja Vu z jakiej wytwórni jest? Możliwe, że na HBO będzie bądź też w C+ albo w ogóle oby dwie stacje się tym filmem nie zainteresują. Jak myślicie? A czy coś wiadomo jakie obecne premiery kinowe z czasem będą w C+ lub HBO???

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kwiecień w HBO będzie ciekawszy niż poprzednie miesiące... Tak mnie się zdaje, i chyba tak będzie. Wiem, że będzie film w kwietniu w HBO Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Ale za pewne od kwietnia będzie ciekawiej w HBO niż do tej pory było. Wiele powtórek z Cinemax. Najlepsze w tym jest to, że film, którego premiera na Cinemax była z jakieś 2-3 miesięcy temu jak nie więcej leci dopiero w HBO :roll: Powinno być odwrotnie. No ale, czekamy za kwietniem oraz dalszymi miesiącami. Na pewno będzie lepiej niż teraz. CANAL+ zdecydowanie lepszy.

P.S. Na HBO przed chwilą widziałem podczas zapowiedzi premier filmowych puścili reklamę o kradzieży sygnału.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych planami rozwoju HBO w naszym kraju polecam mój wywiad z Aleksandrem Kutelą:

 

http://www.press.pl/wywiady/

 

PS. HBO Digital będzie dostępne jedynie tam, gdzie jest obecnie brand HBO, czyli sieci kablowe i ewentualnie Cyfra+ po podpisaniu umowy i wprowadzeniu przez tę platformę dekoderów PVR. Umowa na wyłączność z platformą Canal+ będzie jeszcze trwała przez ten rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...