Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to taka gadka szmatka.

Zadnych szczegolow oprocz tego ze bedzie nowy AXN (na pewno z kupa reklam co sprawia ze ja go juz na starcie olewam)

Ale co i kiedy podane nie ma

Tego ze HBO Digital bedzie w kablowkach albo na C+ tez jakos tam nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy polski oddział HBO uruchomi usługę video na żądanie? Na jakich zasadach będzie ona oferowana?

 

HBO uruchomi usługę SVOD, czyli Subscription Video on Demand – “wideo na żądanie”, co oznacza, że w zamian za dodatkową, niewielką miesięczną opłatę abonent HBO Digital uzyska dostęp do kilkudziesięciu filmów HBO, które może oglądać w dowolnie wybranym przez siebie czasie. W praktyce oznacza to, że o każdej porze będzie miał do wyboru kilkadziesiąt filmów, seriali i najlepszych odcinków “Na stojaka!”. Liczmy, że serwis HBO Digital będzie znacznie popularniejszy od usług typu TVOD -Transaction video on Demand, gdzie trzeba płacić za każdy obejrzany film.

 

i gdzie tu o cyfrze,kablowkach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być tam, gdzie występuje HBO.

 

PS. HBO Digital będzie dostępne jedynie tam, gdzie jest obecnie brand HBO, czyli sieci kablowe i ewentualnie Cyfra+ po podpisaniu umowy i wprowadzeniu przez tę platformę dekoderów PVR. Umowa na wyłączność z platformą Canal+ będzie jeszcze trwała przez ten rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto ze robicie ze mnie osobe co nie rozumie co czyta a w tym tekscie nic o tym nie wie,

a takie informacje to o kat [beep] mozna obic,

hbo vod njpierw bedzie w kablowkach i w zadnej platformie,moze za ile tam miesiecy

n ma swoj vod,vyfra bedzie miala swoj,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja przeczytałem i rozumiem. Pawop zacytował, jeszcze nie wiecie?? Po prostu ta usługa będzie w Cyfrze+ i w wybranych sieciach kablowych. A kiedyś pisało, że HBO Digital będzie w Polsce za pare tygodni. To na logikę, będzie za parę tygodni również dlatego, ponieważ Cyferka musi wprowadzić tunery PVR z twardym dyskiem. I również dlatego trzeba zaczekać za pojawieniem się kanału w Polsce. :wink:

Logiczne.

A ciekawe jak tam będzie z VOD C+ z CANAL+? Kiedy? Jak będzie wkrótce VOD HBO to VOD z C+ za pewne będzie dopiero później. Ciekawe jak się sprawa będzie miała. Jak dla mnie to filmowo VOD C+ będzie lepsze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza że płace 20 zł za HBO w UPC i od bardzo dawna czekam na drugi sezon serialu Trawka...a oni go puszczaja w HBO Comedy. Mówi się że HBO jest coraz gorsze, no wcale się nie dziwie jak porozbijali swój podstawowy kanał na HBO, HBO2 HBO Comedy, Cinemaxy, AXNy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie, HBO Comedy się rozkręca. On dopiero wystartował to nie ma co go źle osądzać. Sporadycznie ale już są premiery komediowe na HBO Comedy o wiele szybciej niż na HBO. Za jakiś rok ten kanał się ładnie rozkręci :D

Ale CANAL+ i tak lepszy :D:lol: Z HBO coś nie tak ale mam nadzieję, że od kwietnia weźmie się za premiery filmowe i puści coś godnego. Od kwietnia myślę, że będzie ciekawiej. A ciekawe jak latem będzie lub wiosną w HBO. CANAL+ cały czas od dawna ma super premiery. Może dlatego, że ma umowy z wytwórniami, które na dzień dzisiejszy mają lepsze pozycje filmowe?? :roll: No, czekamy na jakiś porządny ruch pod względem premier filmowych ze strony HBO.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja Canal+ od kilku lat prezentuje na swojej antenie krótki metraż, tym razem zaprasza miłośników shortów na wyjątkowy maraton filmowy na dużym ekranie.

Noc Filmów Krótkich - organizowana przez Canal+, Gutek Film oraz Ambasadę Francuską – to ponad 5 godzin ciekawych filmów krótkometrażowych z obszarów francuskojęzycznych.

 

Pokaz rozpocznie się w sobotę, 17 marca 2007, o 22:30, w pięciu miastach: Warszawie (Kino Muranów), Poznaniu (Kino Muza), Gdańsku (Aula Biblioteki UG), Łodzi (Kino Cytryna) i Krakowie (Kino Pod Baranami).

 

Na Noc Filmów Krótkich składać się będą trzy bloki filmowe prezentujące wyselekcjonowane nagradzane francuskojęzyczne produkcje krótkometrażowe zarówno z Europy, jak i egzotycznych krajów, takich jak Senegal, Ruanda czy Tajlandia.

 

W programie znajdą się obrazy uznanych reżyserów, np. François Ozona oraz debiutantów. Obejrzeć będzie można najróżniejsze formy – krótkometrażowe fabuły, filmy animowane oraz dokumenty.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...